Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες κατι που ξεχασα να ρωτησω.

Εκανα κανονικα την ανταλλαγη του 360 μου με τον φιλο μου.

Εσβησα ολα τα παιχνιδια απο μεσα και του εφτιαξα και νεο δικο του προφιλ.

Εσβησα ομως το δικο μου για να μην του το εμφανιζει στην κονσολα, εχει διαγραφτει τελειως το προφιλ μου?

 

 

Υ.Γ. @Vole Maulder, σεκανα add στο steam, δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δοκίμασε να κάνεις log in στο σάιτ του χμποχ ;)  Δεν πάει πουθενά το προφίλ.

Επειδη τωρα δεν προλαβαινω αν ειναι θα δοκιμασω αργοτερα, αν δεν το ξεχασω δηλαδη.

Αλλα μιας και ειπες οτι δεν παει πουθενα ολα good. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι...η τιμή μου φαίνεται εξαιρετικά χαμηλή.Υπάρχει κάτι το οποίο δεν βλέπω ή απλά είναι μία καλή τιμή?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00899UNBK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχω σπάσει τα νεύρα μου,ξέρει κανείς πως μπορούμε να βάλουμε το νέο dashlaunch 3.05 .To έχω κάνει copy το τρέχω απο,το δίσκο αλλά δεν μου κάνει install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ερωτησουλα κ εγω! Επειδη ισως ψαχτω με το Xbox 360 ,να το αγορασω καινουριο ας πουμε.
Σκεφτομαι να παρω αυτο με τα 250 GB σκληρο δισκο. Ειναι εφικτο να παιρνω παιχνιδια απο το dvd club , να τα αντιγραφω στον δισκο καπως και να παιζω μετα δια παντος ? αν οχι με ποια προυπόθεση θα παιξει ,με hack ?  Επισης απ οτι καταλαβα εχει κατι σαν "store" το χ-βοχ οπως και το playstation, αυτο με τους ποντους πχ που πουλαει το πλαισιο 10 ευρω ( http://tinyurl.com/beeu56r ) τι ειναι; Μπορεις να αγοραζεις παιχνιδια δλδ σα το steam ενα πραμα ;

-ευχαριστω !!!! -

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πρεπει να το κανεις rgh για να σου παιζει "αντιγραφα των παιχνιδιων σου" επισης υπαρχει το xbox live σαν το steam που μπορεις να αγορασεις εκατονταδες παιχνιδια.Ομως αν σπασεις την κονσολα σου τοτε πιθανα να φας ban απο το xbox live.Δηλαδη εαν την σπασεις ουσιαστικα θα χασεις το Online κομματι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχυουν οσα γραφονται τοτε μεχρι τελος χρονου θα βγει νεο xbox+ps4.αρα παρε μεταχειρισμενο ή τιποτα αλλο.

---------------------------

κατι αλλο ισχυει ακομη οτι παιχνιδια αντιγραφεις μονο με το liteon ihas 12x rev.B ???!

ενα asus δεν δουλευει πια ?

απαραδεκτες τιμες 60-70ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...