Προς το περιεχόμενο

PS2 χειριστήριο / DualShock 2 controller στο PC


n1kos.klx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται απο την Ελλαδα και θα προτιμουσα να το αγορασω απο καταστημα και οχι απο ιντερνετ, καθως δεν εχω ψωνισει ποτε απο το διαδικτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν λιγο ειχα παει Carrefour (που εχω ακουσει οτι εχει) και Πλαισιο αλλα και στα 2 ειπαν οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο. Στο Media Markt που πηγα μου ειπαν οτι τους ειχε τελειωσει.

Εριξα και μια ματια στα τηλεχειριστηρια αλλα ειδα οτι ηταν το λιγοτερο 15 και οχι καλης μαρκας. Εξαλλου με 15 περνω ανταπτορα 2 υποδοχων αρα συμφερει περισσοτερο;)

Κανενα αλλο μερος να ψαξω (με τελευταια λυση το διαδικτυο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασες σε κανα videoclub που σου ειπα?

Ακομα δεν μπορω να θυμηθω το ονομα αλλα που θα παει...(Αν εχει κανεις υποψη του ενα videoclub στου ζωγραφου στην γωνια ουλοφ παλμε και λ.παπαγου που ειναι στον 1ο οροφο ποιο καταστημα ειναι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά κι εδώ

 

Καλή τιμή!Δες και που βρίσκεται το συγκεκριμένο μαγαζί και τράβα πάρτο.http://www.ebw.gr/Store/Store/tabid/105/List/0/Default.aspx

Πρίν πάς πάρτους ένα τηλέφωνο να δείς αν το έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

ναι, απο κει το χω παρει κ γω.. πολυ καλο! Το χω 2 χρονια τωρα.. εχει ενα mini-cd με drivers, αν κ μια φορα που χα ξεχασει, δουλεψε κ παλι.. (κ σε Vista κ σε 7)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, 2 υποδοχες εχει.. απο κει δεν εχω παρει χειρηστηρια, αλλα παρε τα Dualshock 2 που ΚΑΙ πιο φθηνα ειναι πια, ΚΑΙ ειναι σκυλια γενικα.. τα 2 που του συνδεω τα εχω απ το 2004!:-D

 

Απλα προσεχε για απομιμήσεις, κυκλοφορουν αρκετα κινεζικα.. στο Πλαισιο που χα παει την τελευταια φορα παντως ειχανε αυθεντικα! στα 29.99Ε αν θυμαμαι καλα..

 

p.s. Θα το λιωσετε στo Pro, ή ειναι ιδεα μου?:-)

p.s.2 Αν παρεις τελικα αυτα, να πατησεις το analog (να αναψει το κοκκινο λαμπάκι) για να κανει Map κ το αναλογικο κ να το ρυθμισεις οπως θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, 2 υποδοχες εχει.. απο κει δεν εχω παρει χειρηστηρια, αλλα παρε τα Dualshock 2 που ΚΑΙ πιο φθηνα ειναι πια, ΚΑΙ ειναι σκυλια γενικα.. τα 2 που του συνδεω τα εχω απ το 2004!:-D

 

Απλα προσεχε για απομιμήσεις, κυκλοφορουν αρκετα κινεζικα.. στο Πλαισιο που χα παει την τελευταια φορα παντως ειχανε αυθεντικα! στα 29.99Ε αν θυμαμαι καλα..

 

p.s. Θα το λιωσετε στo Pro, ή ειναι ιδεα μου?:-)

p.s.2 Αν παρεις τελικα αυτα, να πατησεις το analog (να αναψει το κοκκινο λαμπάκι) για να κανει Map κ το αναλογικο κ να το ρυθμισεις οπως θες.

Ναι που το κατάλαβες?:P...Βασικά όχι και τίποτα άλλο, είναι πολυ βολικά τα χειρηστήρια αυτά και θυμίζουν PS2 ...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...