Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τον ήχο


defyho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο υπολογιστής παίζει σε πολύ χαμηλή ένταση τους ήχους. Τα πάντα. Για να ακούσω ένα mp3 πρέπει να βάλω τα ηχεία στο τέρμα και πάλι ακούγεται πολύ σιγά. Το ίδιο και όταν παίζω ένα βίντεο στον Windows Media Player 9 και στον VLC 0.8.4a (όταν το ανοίγω όμως με το PowerDVD είναι εντάξει :confused: ). Ακόμα και με τον ήχο του αδειάσματος του Κάδου Ανακύκλωσης συμβαίνει. Οι μόνοι ήχοι που ακούω καθαρά στον υπολογιστή είναι από το PowerDVD και από το πρόγραμμα της κάρτας τηλεόρασης. Τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pata diplo klik sto system tray kai meta des tis epiloge.vale ola ta velakia sto full.an dn petixi elexe thn karta ixoy soy se ena alo pc gia na dis pos tha litoyrgi kai eki.an to provlima parameni tote tha pi oti exi provlima i karta ixoy soy.an i karta ixoy soy doylevi telia sto alo pc tote tha pi oti mpori na exis provlima me ta ixia soy.dokimases ala ixia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ξεχωριστή κάρτα ήχου, μου αρκεί το σύστημα ήχου της motherboard. Δε νομίζω να είναι πρόβλημα των ηχείων hackermon, γιατί αν πρόσεξες στο αρχικό post μου λέω πώς με κάποια προγράμματα ακούγεται καθαρά ο ήχος. Σκέφτομαι να αναβαθμίσω τους drivers για τον ήχο. offtopic: Πρέπει να αναβαθμίσω και τους drivers για όλα τα υπόλοιπα υποσυστήματα της motherboard ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...