Προς το περιεχόμενο

Από ποιά ταινία είναι αυτό???


polaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτες είδα το Derailed (εκτός τροχιας) και σε κάποια φάση ο τύπος βάζει υποτηθέμενο στόιχημα με την Jennifer και λέει στοιχημα 20 ντάλαρζ(:D) ότι μπορώ να σε φιλήσω χωρίς να σε ακουμπήσω, και φυσικά το χάνει, και της λέει ότι άξιζε τα λεφτά του.

 

Ειμαι ΣΤΑΝΤΑΡ σιγουρος οτι το εχω ξαναδει ακριβως το ίδιο σκηνικό σε αλλη ταινία (ίσως του 2005 ή 2004, όχι πιο πριν σιγουρα) αλλα δεν μπορώ να θυμηθω σε ποια.. Θυμάται κάποιος μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας την σκηνή που περιγράφεις θυμήθηκα και γώ παρόμοια σκηνή!Βλέποντας πάλι το τίτλο της ταινίας, είδα πως δεν την έχω δεί.Άρα και εγώ την έχω δεί την ατάκα σε ταινία, και σίγουρα όχι στο Derailed...Δυστηχώς όμως ούτε εμένα μου έρχεται...Έχω την εντύπωση οτι είναι σε κάποιο teen movie, χωρίς να είμαι σίγουρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Είναι από το ανέκδοτο που έχει ένας 100δρχ και θέλει να αγοράσει μια πορτοκαλάδα των 150δρχ. Οπότε πάει σε έναν και του βάζει στοίχημα 100δρχ ότι μπορεί να πιεί την πορτοκαλάδα του χωρίς να τον δει. Δέχεται ο άλλος, οπότε την πίνει μπροστά του κανονικά και του πληρώνει το στοίχημα που έχασε.

 

Το Hollywood άρχισε να ψάχνει ιστορίες στα ελληνικά ανέκδοτα. Περιμένετε σύντομα υπερπαραγωγή με τους Γιωρίκα (Jim Carrey) και Κωστίκα (Will Farell).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θυμάμαι τον Ζουγανέλη πρίν 15 χρόνια να κάνει το ίδιο τρίκ.

 

"Στοίχημα ενα χιλιάρικο (δρχ :P) Πως μπορώ να σου ακουμπήσω το στήθος χωρίς να το καταλάβεις"

 

ζουγας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emena mou thymise to anekdoto pounai o antras sto mpanio kai xtypaei to koudouni

-Gynaika pigene na anoixeis,o Kwstas thanai...

Pragmati itan o Kwstas.Leei stin Soula

-Soula o antras sou pou einai?

-Sto mpanio

-Sou dinw 2,000 E an mou pareis mia pipa oso autos einai sto mpanio

E,einai polla ta lefta arh,einai kai i pipa psilogrigori,ypokyptei i Soula

Opote me to pou teleiwnoun ,tis dinei ta 2,000 E kai feygei o Kwstas vgainei o antras

-Soula mipws itan o Kwstas?Perimenw na ferei ta 2,000 E pou mou xrwstaei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

& ego' date=' malista tin tainia tin eixa dei me tin proin mou kai otan to eida tis eipa gia plaka "tha tin exo sta upopsi mou tin ataka afti" kai gelagame...

 

Prospatho na thumitho alla diskola...[/quote']

Πόσος καιρός έχει περάσει?Ρώτα την, συνήθως η κοπέλες τα θυμούνται αυτά...(Αν της μιλάς πλέον!)Άσε που οι περισσότερες βλέπουν μετρημένες ταινίες, συνήθως με τα αγόρια τους :-P...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσος καιρός έχει περάσει?Ρώτα την, συνήθως η κοπέλες τα θυμούνται αυτά...(Αν της μιλάς πλέον!)Άσε που οι περισσότερες βλέπουν μετρημένες ταινίες, συνήθως με τα αγόρια τους :-P...

 

μπα προτημαω να μην μαθω ποτε παρά να έχω πάρε δώσε! :D

Καλή σαν λύση,αλλά..... not applicable στην περίπτωση μου! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θυμάμαι τον Ζουγανέλη πρίν 15 χρόνια να κάνει το ίδιο τρίκ.

 

"Στοίχημα ενα χιλιάρικο (δρχ :P) Πως μπορώ να σου ακουμπήσω το στήθος χωρίς να το καταλάβεις"

 

ζουγας

 

 

auto akrivos dn eixe pei kai o Nikos sto BigBrother 3 stin Eua???

 

 

kai fisika exase to stoixima

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...