Προς το περιεχόμενο

αρχειο BIN,CUE,kai SRT


antreaslam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε όλους,και ζητω συγγνωμη που κανω δευτερο ποστ με παρομοιο θεμα με αλλα,αλλά επειδη ειμαι ψιλοασχετιδης όσον αφορά την τεχνολογία, θα με βοηθούσε πολύ μια απάντηση στα παρακάτω:

1) εχω κατεβασει απο το νετ,ενα αρχειο rar, poy περιειχε μεσα, ενα "BIN" kai ena "CUE".

2)Οι υποτιτλοι ειναι "srt"

3) Εχω μετονομάσει και τα 3 αρχεια ακριβως με το ίδιο όνομα

4) ΜΕ το vlc, το ΒΙΝ παιζει,αλλα δεν παιζουν οι υποτιτλοι.

5)Καποιο παιδι εδω μεσα,μου ειπε να χρησιμοποιησω το Alcohol, το οποιο και δανειστηκα,αλλα δεν ξερω ν ατο χρησιμοποιω

6)Επισης,μου ειπαν οτι μπορω να το ανοιξω μεσω NERO (εχω την εκδοση 7),αλλα δεν γνωριζω τον τροπο ουτε εδω

 

Οποιος μπορει να δωσει αναλυτικες συμβουλες για ολη την διαδικασια, πως πρεπει να την κανω ακριβως, θα του χρωσταω ενα κερασμα,γιατι εχω μεινει με την χαρα ως τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε extract το mpg απ' το bin,με το vcdgear.

Με το ίδιο όνομα και διαφορετική κατάληξη,βάλε το srt στο ίδιο folder.

Εφ' όσον έχεις εγκατεστημένο το VobSub,βρες και τον MediaPlayerClassic και δες την ταινία σου.

 

Δεν εμφανίζει subs o VLC(μόνο σε dvd).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά από marios1957. Καθως επίσης τα bin αρχεία τα ανοιγει και το MagiISO Maker και με το BS Player φορτώνεις τους υπότιτλους απευθείας με οποιαδήποτε ονομασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια παιδια,να ειστε καλα! καταφερα να τη μετατρεψω , αλλά τώρα έχω άλλο πρόβλημα, δεν ξέρω πως να συγχρονίσω τους υπότιτλους. Αλλά αυτό θα το ζητήσω ως βοήθεια σε αλλο τοπικ,για να μη βγω εκτος θέματος. Και παλι ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια παιδια,να ειστε καλα! καταφερα να τη μετατρεψω , αλλά τώρα έχω άλλο πρόβλημα, δεν ξέρω πως να συγχρονίσω τους υπότιτλους. Αλλά αυτό θα το ζητήσω ως βοήθεια σε αλλο τοπικ,για να μη βγω εκτος θέματος. Και παλι ευχαριστω

 

Subttitle Workshop

http://rapidshare.de/files/11771310/SubtitleWorkshop251.exe.html

Time Adjuster

http://www.tucows.com/preview/226547

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...