Προς το περιεχόμενο

mporo na perno tilefono meso enternet free???


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάγκες η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά θέλεις πρώτον καλή ταχύτητα 3g ενοείται νομίζω η τιμ έχει μια μλκια Internet 3g ALR εφαρμογές είναι πολύ εύκολες να υπάρχουν και φρονώ ότι υπάρχουν βλέπε msn . Δεν ξέρω όμως τι παίζει με τις πόρτες της τιμ . Βεβαίως η εφαρμογή θα συνδέεται με server από τους γνωστούς που σου παρέχουν voice call .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μάγκες η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά θέλεις πρώτον καλή ταχύτητα 3g ενοείται νομίζω η τιμ έχει μια μλκια Internet 3g ALR εφαρμογές είναι πολύ εύκολες να υπάρχουν και φρονώ ότι υπάρχουν βλέπε msn . Δεν ξέρω όμως τι παίζει με τις πόρτες της τιμ . Βεβαίως η εφαρμογή θα συνδέεται με server από τους γνωστούς που σου παρέχουν voice call .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παρόμοιο με αυτό που λές sam sam πάει να γίνει με τα smartphones που υποστηρίζουν wifi πχ Qtek 8310. μόλις βγούνε και clients για symbian κτλ, υπάρξει και κάποια κάλυψη από hotspots στις μεγάλες πόλεις τουλάχιστον, καληνύχτα 3G και λοιπές πανάκριβες μ@@κιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δωρεάν (3,5) πλοήγηση της TIM νομίζω αφορά το site της και μόνο, δήλαδη μόνο ένα domain. Αν δεν είναι έτσι, τότε υπάρχουν πιθανότητες.

 

lipon sto site tis tim brika:

"TIM Plus Non-Stop

Εγγραφείτε στο πρωτοποριακό πρόγραμμα μέχρι τις 31 Μαρτίου και κερδίστε 1 μήνα δωρεάν περιήγηση στο TIM Plus

 

Για πρώτη φορά στην Ελλάδα προσφέρεται από την ΤΙΜ απεριόριστη περιήγηση στο μενού TIM Plus με το νέο πρόγραμμα TIM Plus Non-Stop. Όσοι συνδρομητές εγγραφούν στο πρόγραμμα χρεώνονται μόνο 3,49€ ανά 30 ημέρες για απεριόριστη περιήγηση στο TIM Plus, και κερδίζουν έναν μήνα δωρεάν χρήσης, εφόσον εγγραφούν στο πρόγραμμα έως τις 31 Μαρτίου 2006!"

 

stin selida tis auto elege...tora gia to an einai free i ploigisi mono sto tim plus kai oxi alou, ti na po... 8a to psakso...

pantos nomizo pos einai gia pantou....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...