Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2142


HellasVagabond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά κι εμένα μου το έστειλε ο θείος μου, αλλά μόλις το εγκατέστησα και έκανα τα απαραίτητα αρχικά, το τρέχω και μετά από λίγο (χωρίς να έχει φορτώσει καθόλου, απλά μαυρίζει η οθόνη) μου βγάζει πρόβλημα και ότι η λειτουργία του προγράμματος πρέπει να τερματιστεί.

Στα περιεχόμενα του λάθους λέει ότι φταίει το BF2142.exe και το modname είναι το renddx.dll.

 

Έχω βάλει τελευταίους Forceware, DirectX, patch του παιχνιδιού, μέχρι και στα Vista το εγκατέστησα κάνοντας κι εκεί τα ίδια...

Δεν γίνεται τίποτα... Μήπως να λουστώ με Ultrex;;;;

 

Για πέστε καμμιά ιδέα....

 

Φχαρυστό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου το εμφανισε αυτο μονο οταν πειραξα δοκιμαστικα καποια αρχεια...

 

Φιλε Wolfidis, μια dsl 1024/256 μου φτανει για να παιξω BTF?Ω ναι, το πηρα επιτελους αποφαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Edit: Καλά, τι μανία με έχει πιάσει και γράφω στο 2142 για το 2...argh

Έχω χαζέψει... (No comments :P)

Δυστυχώς δεν παίζουμε 2142 εμείς. (Μόνο εγώ ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κέρατό μου! Το βάζω πριν 3 μέρες στον αδερφό μου, όλα καλά. Χτες το πέρασα σε εμένα, ξεκινά κανονικά και μόλις περάσει το βίντεο της εισαγωγής, με πετάει σε μια γκρι οθόνη με το ποντίκι να λειτουργεί κανονικά και να παίζει η μουσική του παιχνιδιού... Αυτό! Καμία επιλογή για κλικ, κανένας πίνακας, τίποτα. Μόνο μια γκρι οθόνη και το ποντίκι. Οδηγοί τελευταίοι, επιλογές, ρυθμίσεις οι ίδιες με τον άλλο υπολογιστή. Όχι τίποτε άλλο, ο μικρός χρειάζεται τον υπολογιστή του και δε μπορώ να ξημεροβραδυάζομαι. Κάποιος με αντίστοιχο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μήπως έχω πρόβλημα και δεν μου ξεκινάει καν επειδή έχω GeForce Ti 4800 128MB;

 

Το έχει παίξει κανείς με ίδια GPU;

 

Βοηθήστε γιατί είναι δεύτερη φορά που μου το στέλνει ο θείος... έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S2Katana αν ρωτάς εμένα, AthlonXP 3200+. Πάντως το έλυσα το πρόβλημα, αυτό και πολλά άλλα με κάτι που έπρεπε να γίνει πριν καιρό. Format στο σκληρό του συστήματος κι όλα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...