Προς το περιεχόμενο

Μουλαροπροβληματα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ρωτάς πόσα γιγα κατεβάζω ημερησίως σε αυτό δεν μπορώ να σου απαντήσω διοτι είναι δύσκολο να υπολογίσω πόσα είναι τα unfinished αρχεία ημερισίως...Χοντρικά θα έλεγα γύρω στο 1.5 giga την ημέρα, κάπου τόσο το κόβω...Αυτό που με ψιλοχαλάει είναι ότι ο Karspersky κάποιες φορές μου πετάει μηνύματα για επιθέσεις με μορφή dos, ις οποίες πάντα διορθώνει επιτυχώς...Δεν ξέρω τι είναι ακριβώς αυτό, αλλά αφού καταφέρνει και το φτιάχνει όλα καλά...¨εχετε τσεκάρει κάτι αντίστοιχό?

 

και εγω ιχα βαλει το kaspersky... και νομιζω πως λεγεταια kaspersky anti hacker η καπως ετσι και μου εβγαζε το μηνυμα για επιθεσεις..επειδη δεν ημουν απνω απο τον υπολογιστη στο γεγονος μου εβγαλε το μηνυμα που περγραφεις και εσυ...και ειχε ως αποτελεσμα νασταματησει το connection.. τοποιο σημαινε πως δεννε ειχα νετ και επρεπε να κανω restart για να ερθουν ολα πισω στα κανονικα του!

τελικα το εκανα uninstall και δεν εχω οροβλημα με αυτο..υωτα εβεβαια δεν ξερω εαν αυτο ειανι κακο..ποου το εβγαλα εννοω..γιατι και firewall εχω και antivirus

emena ean paei kala u shdesh orismenew forew mporei na ftasv kai 2.5/mera το οποιο για ελλαδα απο οτοι βλεπω και απο αλλους δεν ειανι και αασχημο!ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΝΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πως το υπολογίζεις? Εμένα τα στατιστικά του μουλαριού μου δίνουν 2.11 giga την ημέρα αλλα δεν ξέρω κατα πόσο αξιόπιστα είναι...Όσο αφορά το karspersky, μου δίχνει αυτό το μήνυμα για επίθεση σε dow αλλά το κάνει repair και όλλα συνεχίζουν κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το υπολογίζεις? Εμένα τα στατιστικά του μουλαριού μου δίνουν 2.11 giga την ημέρα αλλα δεν ξέρω κατα πόσο αξιόπιστα είναι...Όσο αφορά το karspersky, μου δίχνει αυτό το μήνυμα για επίθεση σε dow αλλά το κάνει repair και όλλα συνεχίζουν κανονικά...

κοιτα εγω το υπολογιζω με το DU meter και κυμαινοιμαι απο 1.3 με 2.5

oso gia to kaspersky moy ebgze kai mena toidio mhnyma me thn monh diafora oti meta den eixa syndesh...:(perierga prahmata!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε unlimited upload/download,βαλε ολα τα αρχεια σε κανονικη προτεραιοτητα,στο conection wizard δωσε concurent dowloads 16+,κατεβασμα 512,ανεβασμα 128 και αστο!

κατεβαζω 3,3 γιγα την ημερα κ σερφαρω κυριλε,με την 512 της χολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρίν απο λίγο και για πρώτη φορά, στη task bar του μουλαριού, έλαβα ένα μήνυμα που έλεγε..." Το AICH ανάκτησε επιτυχώς 9,10ΜΒ απο τα 9,28ΜΒ του κομματιου 117 απο το αρχείο χχχχχχχχχ(για ευνόητους λόγους δεν αναφ'ερω το αρχείο...) " Τι σημαίνει αυτό? Μήπως θα έπρεπε να ανησυχώ για κάτι? Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους ....

 

Εγω παλι :

 

-και τα ports εχω ορθανοιχτα (εχω κανει τον ελεγχο)

-και ανεβαζω σε αλλους τουλαχιστον 12 ΜΒ οπως λενε και οι οδηγιες

-και ADSL εχω (στα 384 με connx)

-εχω υψηλο ID (σε αντιθεση με το ηθικο)

 

Συγκεκριμενα εχω

 

Κατεβασμα 35

Ανεβασμα 16

Ορια Καθολου

 

Σκληρο Οριο 300

Μεγιστες Συνδεσεις 500

 

Παρολαυτα κατεβαζω με συνολο (στις μεγααααλες δοξες του) 10 αντε μεχρι 15 Κβ/ς για ολα τα downloads μαζι...

 

Για αρκετη ωρα στην αρχη βρισκομαι σε κατασταση αναμονης (εως και λιθαργου θα ελεγα)...

 

και οσο το κοιταω τοσο λιγοτερο κατεβαζει χαχαχα

 

Επιπλεον μηπως ξερει κανενας πως μπορω να δω τι αριθμος ειμαι στην ουρα αναμονης ενος κομματιου; (καλη ωρα σαν το mirc ? )

 

οχι τιποτα αλλο για να ξερω αν θα πρεπει να αρχισω τις πασιεντζες ...

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις τυχουσες απαντησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way πως βλέπουμε το " βαθμό εκτίμησης" που έχουμε απο τους άλλους user σύμφωνα με το upload μας? Στην task bar του μουλαριού έχει 2 παρενθέσεις που έχουν μέσα 2 δεκαδικούς αριθμούς. Τι σημαίνουν αυτοί...μήπως ένας απο τους 2 είναι αυτός που ψάχνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...