Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls IV: Oblivion Official XBOX 360 Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oblivion Sells Like Hotcakes

 

In North America, Oblivion has become the fastest selling game released on the Xbox 360. The NPD Group Inc reports Oblivion PC as the best selling PC game, while the Oblivion Collectors Edition is ranked number 2. NPD reports that Oblivion represented approximately 13% of all PC game sales in the first week of its release, more than four times the sales volume of the next best selling title. (The Elder Scrolls III: Morrowind®, the highly-regarded predecessor to Oblivion, remains one of the top 25 best selling PC games nearly four years after its release, according to NPD). European results have been similarly strong with Oblivion quickly becoming ranked the number one selling title in the UK, Germany and France.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Παιδιά exw kleisei oles tis piles' date=' kai sto skingrad όταν πηγαίνω μου δείχνει ότι ο βασιλιάς είναι πίσω από ένα τοιχο εκτός χάρτη!! λέω σε αυτόν τον υπηρέτη με τα πράσινα να πάει να τον φωνάξει, αλλά δεν επιστρέφει ποτέ.

Ακολούθησα μια φορά τον υπηρέτη και είδα ότι είχε κολλήσει πάνω στο τοίχο που πίσω είναι ο βασιλιάς. Δοκίμασα να κλεισω την πύλη πρίν μιλήσω στο βασιλιά αλλα τα ίδια.

Αν έχει παίξει κάποιος τηv vampire quest (πρέπει να επιστρέψεις πισω στην Skingrad στο βασιλία) πάλι το ίδιο γίνεται.

Με ένα φίλο μου που μίλαγα μου είπε ότι στον υπολογιστή δεν είχε κανένα κόλλημα. Εκεί που κατέληξα εγώ είναι ότι, η ¨φιγούρα¨ του βασιλίά κάπου έχει κολίσει στα γραφικά μέσα και τον δείχνει σε άκυρο σημείο.Αυτές τις 2 αποστολές τις παράτησα.Ευχομαι στο main quest μην με στείλει skingrad γιατί μετά............ θα παρατήσω και το παιχνίδι![/quote']

 

den exo paiksei to sigkekrimeno quest akoma alla mou eixe tixei kati analogo...ithela mia fora na miliso me ton count kai pige na ton fonaksei,argise kana 3lepto alla irthe(episis mporeis na patiseis wait kamia ora)....alli mia fora sto vampire quest mou eipan oti tha ton fonaksoun eno o idios me perimene pano...mipos nomizeis oti einai ston kato orofo kai ton psaxneis me tin piksida, eno telika einai ston pano?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ultralisk φίλε μου θα δοκιμάσω να κάνω wait 1 ώρα.αλλά κ μπούφος ο βοηθός του κολλάει πάνω στο τοίχο όταν πάει να τον φωνάξει.

Η μαλακία με αυτά τα παιχνίδια είναι ότι είναι τόσο πολύπλοκα και μπορεί να σου κάτσει εμπλοκή απο το πουθενά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ultralisk φίλε μου θα δοκιμάσω να κάνω wait 1 ώρα.αλλά κ μπούφος ο βοηθός του κολλάει πάνω στο τοίχο όταν πάει να τον φωνάξει.

Η μαλακία με αυτά τα παιχνίδια είναι ότι είναι τόσο πολύπλοκα και μπορεί να σου κάτσει εμπλοκή απο το πουθενά..

 

 

 

an einai xomenos ontos se kapoion toixo distixos efages paketo....gi'auto ego kratao sosimata sxetika paliotera oste an ginei kana koulo na exo kavatza....pantos des kai ton deutero orofo giati mia fora itan se ena ksekarfoto domatio krimenos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oblivion Sells Like Hotcakes

 

In North America' date=' Oblivion has become the fastest selling game released on the Xbox 360. The NPD Group Inc reports Oblivion PC as the best selling PC game, while the Oblivion Collectors Edition is ranked number 2. NPD reports that Oblivion represented approximately 13% of all PC game sales in the first week of its release, more than four times the sales volume of the next best selling title. (The Elder Scrolls III: Morrowind®, the highly-regarded predecessor to Oblivion, remains one of the top 25 best selling PC games nearly four years after its release, according to NPD). European results have been similarly strong with Oblivion quickly becoming ranked the number one selling title in the UK, Germany and France.[/quote']

 

Eξαιρετικά! Τέτοιας ποιότητας (παρά τα bugs και τις παραλείψεις - ποιο game δεν έχει; ) δουλειές πρέπει να ανταμείβονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε DrFreeman συμφωνώ κ εγώ να αμοίβονται οι δημιουργοί τέτοιων παιχνιδιών.Εγώ να μήν ανταμειφθώ που ακούμπισα το χρήμα για παίξω το παιχνίδι?

Αν μου πείς το αγοράζεις και ξέρεις ότι μπορεί να σου τύχει(πχ bug), τοτε πάω πάσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε DrFreeman συμφωνώ κ εγώ να αμοίβονται οι δημιουργοί τέτοιων παιχνιδιών.Εγώ να μήν ανταμειφθώ που ακούμπισα το χρήμα για παίξω το παιχνίδι?

Αν μου πείς το αγοράζεις και ξέρεις ότι μπορεί να σου τύχει(πχ bug)' date=' τοτε πάω πάσο...[/quote']

 

Φίλε μου, δυστυχώς στο PC πάντα(?) θα υπάρχουν αυτοί που θα έχουν προβλήματα με κάποια games. Μην τραγικοποιούμε τα πράγματα. Μπορεί να έχεις πρόβλημα εσύ και αρκετοί άλλοι με το συγκεκριμένο game αλλά οι περισσότεροι δηλώνουν ενθουσιασμένοι μαζί του (κι εγώ μεσα σ'αυτούς) - το μαρτυρούν οι τρελές πωλήσεις που συνεχίζονται αλλά και η συνεχής επιτυχία του 3ου της σειράς ακόμη και 4 χρόνια μετα! Τα προβλήματα είναι για να επιλύονται και κατ' εμέ δεν αμαυρώνουν τον εκπληκτικό κόσμο που κατάφερε να δημιουργήσει η Bethesda για αλλη μια φορά. Μήπως είναι η πρώτη φορά που συναντάς προβλήματα κατα το gaming στο PC σου;

 

ΥΓ: Θα βγει patch. Kαταλαβαίνω τη δυσαρέσκεια σου αλλά τέλειο game - 100% bug free δηλαδή είναι αδύνατον να κυκλοφορήσει στο PC για λόγους που αντιλαμβάνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DrFreeman to game το έχω στο χ360 οπότε για πατς χλομό....ούτε ανέρεσα ποτέ ότι η Bethesda δημιούργησε ένα έργο τέχνης.

ultralisk τις άφησα τις αποστολές αυτές και παίζω main quest.δεν γινότανε αλλιώς...

αν καποιος παίξει vampire quest h allies for bruma και έχει το ίδιο πρόβλημα τα ξαναλεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DrFreeman to game το έχω στο χ360 οπότε για πατς χλομό....ούτε ανέρεσα ποτέ ότι η Bethesda δημιούργησε ένα έργο τέχνης.

ultralisk τις άφησα τις αποστολές αυτές και παίζω main quest.δεν γινότανε αλλιώς...

αν καποιος παίξει vampire quest h allies for bruma και έχει το ίδιο πρόβλημα τα ξαναλεμε...

"In a post by Peter Hines' date=' Vice President of Public Relations and Marketing at Bethesda, on The Elder Scrolls IV: Oblivion's official site, plans for an upcoming patch were briefly outlined. According to the post, "We are working on a patch/update for both the PC and Xbox 360," says Mr. Hines. "It will address a number of issues that we have found and ones that have been reported to us and confirmed. It is our plan to first release it as a beta patch for the PC when it has cleared our initial testing cycles internally."

 

No specific issues to be addressed were mentioned. Some possible fixes could be applied to game crashes, infinite money bugs, and an arrow switching bug that vastly multiplies inventory items, among others.[/b']"

auto kati mporei na lisei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti einai pio eukolo na ksekiniso?

 

to mage quild or to thieves guild???/

 

to fighters kai to dark brotherhood to exo teleiosei... kai itan eukola

 

 

 

analogos ton xaraktira sou....an px den eisai kalos sto stealth kai to security tha diskoleuteis sto thief guild

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...