Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

proswpika arxisa na paizw GW 3 mhnes apo otan 1o koikloforhse,phra to Fanctions me to pou vghke kai anamenw pws kai pws to Nightfall ta xristougena!eimai sto guild Hellenic Gods(Elas).to site mas einai:http://hellenicgods.forumup.gr,oloi sto guild gnwrizomaste metaksy mas kai pername teleia,otan hmoun neos, alla members me voh8ousan me tis wres!twra voh8aw kai gw allous,mou aresei na pernaw thn wra mou etsi.Oso gia ayta pou grafthkan parapanw,merika einai alh8eia kai merika oxi,einai se ti players 8a peseis.se palaiwtero guild pou hmoun mazi me kapoia paidia pou eimaste twra ginotan xamos kai o leader anagasthke na to kanei disband!apo tote,dexomaste epilektika melh,oxi pros ta lvls alla pros thn symperifora ous.Ta rules tou guild einai apla:

1.Panta xeraitame sto guild channel otan mpenoume kai otan vgenoume

2.Opote mporoume voh8ame ta alla melh

3.Mesa sto guild den poulame items ta xarizoume

 

den einai logika?oti dineis pairneis sthn ousia...

twra exoume kai alliance "HellenicGods Alliance".ean kaneis 8elhsei help genika sto game wisp me,to nick mou einai "Althea Shadowstrike"....

kai 28 me 30 augoustou ginetai special pvp event kata thn diarkeia tou opoiou 8a paroume mia geysh apo nightfall,osoi pezetai to game kai den to prose3ate,mhn to xasete!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εχω μια απορια

το παιχνιδι το αγορασεισ αυθεντικο και παιζεις στους official servers

χρειαζεται καθε μηνα-διμηνο ή τρίμηνο να πληρωνεις οπως στο wow και στο l2 ή πληρωνεις μονο μια φορα?

σκεφτομαι να το αρχισω αλλα κολλαω σε αυτην την λεπτομερεια

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to paixnidi to agorazeis afthentiko kai plironeis MIA MONO FORA...vevaia tora eimaste sto 1o expansion tou paixndiou kai anamenetai kai defterto tin erxomeni anoiksi..mporeis na agoraseis kai to Guild Wars kai to FActions se paketo konta sta 40 evro nomizo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν είναι expansion!!Είναι κάτι σαν standalone-game(factions,2ο παιχνίδι) μπορεί να τρέξει κ μόνο τ κ μαζί με το 1ο παιχνίδι(prophecies)!Στις 27/10 βγαίνει το 3 μέρος(βλέπε nightfall) θα χρειαστεί πλεον να ψάξεις πολύ για να τα βρεις πακέτο(1+2 μαζί),ίσως από εξωτερικό.Τον Ιούνιο το πήρα από παπασωτηρίου πακέτο κ τα 2 με 43€!Όπως λέει ο s0st0s μια φορά θα χρειαστεί να πληρώσεις,όταν θα πας στο κατάστημα να το αγοράσεις,μετά ππαααιιιιιιζζεειιιςςςς στους σερβερους τ και παίζεις και παίζεις...εε παίζεις μέχρι να βαρεθείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Ρε παιδιά ψάχνω το Ρrofecies και δεν μπορώ να το βρώ.Είναι δυνατόν?

Ξέρετε μήπως κανά συγκεκριμένο μαγαζί από το οποίο θα μπορώ να το αγοράσω?

 

Ορίστε από eshop.gr

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.01378

αλλά σ βρήκα μόνο τν special edition,τν έχει λίγο τσιμπημένη τν τιμή αν κ 1ο που είναι δν παυει να είναι η ειδική τ έκδοση!

 

Έψαξα πλαίσιο δν το είχε,κ παπασωτηρίου δν μ ανοίγει το site για να δω αν το έχει.

 

Ελπίζω να σ κάληψα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση οτι προσφατα που ειχα παει απο παπ στην στουρναρη το ειχα δει.αν δεν το εχει μπορεις και να το παραγγειλης για να το φερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε από eshop.gr

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.01378

αλλά σ βρήκα μόνο τν special edition,τν έχει λίγο τσιμπημένη τν τιμή αν κ 1ο που είναι δν παυει να είναι η ειδική τ έκδοση!

 

Έψαξα πλαίσιο δν το είχε,κ παπασωτηρίου δν μ ανοίγει το site για να δω αν το έχει.

 

Ελπίζω να σ κάληψα!

 

Σε ευχαριστώ αλλά αυτό είναι το prophecies?Με ενδιαφέρει μόνο το prophecies τα άλλα 2 τα έχω.

Και τι ακριβώς ενοεί special edition.Έχει καμια διαφορά από το απλό (ως προς το περιεχόμενο και όχι το εξώφυλλο κτλ)

 

εχω την εντυπωση οτι προσφατα που ειχα παει απο παπ στην στουρναρη το ειχα δει.αν δεν το εχει μπορεις και να το παραγγειλης για να το φερουν

Όχι δυστυχώς πήγα στον Παπασωτηρίου και δεν το βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το 1ο παιχνίδι είναι.......Πάντως κ εδω σ'ένα κατάστημα που το έχουν,μόνο αυτό δίνουν δν έχουν τν απλή έκδοση...Έχουν ένα κομμάτι μόνο τόσο καιρό στο ράφι....

 

Περιλαμβάνει '' bonus DVD, "Art Of Guild Wars" Book 2, map of Tyria, special Weapon or Armor upgrades, gaming codes and CD of bonus material.''

 

http://www.amazon.com/NC-INTERACTIVE-Guild-Special-Windows/dp/B000CO7HR8/ref=pd_bbs_sr_1/103-2594274-9044656?ie=UTF8&s=videogames&qid=1173635684&sr=8-1

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως δεν μου λες αν θα περιέχει καναν κωδικό μέσα για να μπορώ να τον βάλω και να παίξω το prophecies.Επειδή δεν το ξέρω αυτό το πακέτο.

Αν το αγοράσω θα μπορώ να παίζω το prophecies?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως δεν μου λες αν θα περιέχει καναν κωδικό μέσα για να μπορώ να τον βάλω και να παίξω το prophecies.Επειδή δεν το ξέρω αυτό το πακέτο.

Αν το αγοράσω θα μπορώ να παίζω το prophecies?

 

Συ τί λες;Να μν έχει cd-key το παιχνίδι;Πώς παίζει τα άλλα 2 τότε;;Λες να μν σ δώσουν serial number για να το βάλεις και να πουλάνε ένα πακέτο με έξτρα μόνο;Μα έλεος....δν περίμενα τέτοια ερώτηση ρέι...Απλά το πακέτο είναι η ειδική έκδοση κ όχι η απλή,δν διαφέρει τπτ από τν κανονική,ότι έξτρα έχει τα έχω αναφέρει επάνω.Πάντως αν δν τα θέλεις μπορείς να μου τα δώσεις θα πιάσουν τόπο:mrgreen:

 

Αφού το θέλεις τόσο,γιατί δν το παρ. από το eshop να τελειώνεις,γρήγορα μν βγει stock-out και δν το βρεις πουθενά.

 

Άλλη μια λύση είναι να το αγοράσεις με πιστωτική μέσα από το site της aranet.com ή μέσα από το shop του GW,αλλά το μόνο που θα πάρεις τότε είναι απλά το serial-number για να ανοίξεις κ το 1ο παιχνίδι.Δν θα σ στείλουν το πακέτο του παιχνιδιού με τα manual και όλα τα άλλα καλούδια!

 

Αυτά!Ότι θέλεις το ρωτάς!:-D

 

To καλοκαίρι πάντως που τα πήρα,ήταν από τν Παπασωτηρίου πακετάκι τα 2 πρώτα,αγόραζες το factions και σ έδεινε δώρο το 1o το prophecies...μόλις 42? είχα δώσει!Απίστευτη προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...