Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Προς τους... παλαίμαχους του παιχνιδιού (αλλά και τους 'δόκιμους'):

παίζετε ακόμα; Εννοώ τακτικά; Τι ώρες μπαίνετε μήπως και κάνουμε κανένα gathering;

Είμαι από τους πιο παλιούς παίκτες στην Ελλάδα -πιστεύω- αν και πρόσφατα ξανάρχισα να παίζω (αφού κατάφερα να 'ψήσω' επιτέλους δύο φίλους μου). Τώρα παλεύουμε το GWEN και τα'χουμε βρει σκούρα, ομολογώ... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπές στο power of greece guild είναι και σε ελληνικό alliance με άλλα 8 guild όλα ελληνικά. Φυσικά δεν υπάρχει το πλήθος κόσμου που υπήρχε παλιά αλλά τουλάχιστον υπάρχουν παιδιά που παίζουν ακόμα και κάνουν pvp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε guild με άλλα δύο άτομα, δε βλέπω το λόγο να το διαλύσω (υπάρχει κι ένας τρίτος που πηγαινο-έρχεται, καθότι φρέσκος πατέρας). Θα κοιτάξω να έρθω σε επικοινωνία πάντως. Το όνομά μου στο παιχνίδι είναι Fsst Boing (!!!) και μπαίνω συνήθως μεταξύ 4-6 το μεσημέρι ή μετά τις 11 το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Το όνομά μου στο παιχνίδι είναι Fsst Boing (!!!)

 

Σκέψου να παίζεις με ξένους και να είστε στο Ventrilo/Teamspeak και να σε φωνάζουν. :lol:

Μόνο Έλληνας θα έβαζε τέτοιο nickname πάντως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου να παίζεις με ξένους και να είστε στο Ventrilo/Teamspeak και να σε φωνάζουν. :lol:

Μόνο Έλληνας θα έβαζε τέτοιο nickname πάντως. ;)

 

Μαντεύεις τι profession έχω;

Σχετίζεται με το όνομα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου να παίζεις με ξένους και να είστε στο Ventrilo/Teamspeak και να σε φωνάζουν. :lol:

Μόνο Έλληνας θα έβαζε τέτοιο nickname πάντως. ;)

 

θα βγω λίγο εκτός, αλλά παλαιότερα είχα το nick Mpoumpiz στον δρυίδη μου. όλοι με φωνάζανε Mr Tits (προφέρεται ακριβώς ίδια με το boobies ) και από τότε μου έχει μείνει. τώρα αυτό το όνομα το έχει ένας warrior alt αλλά οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαντεύεις τι profession έχω;

Σχετίζεται με το όνομα... ;)

 

Ranger? Στο guild wars είχα συναντήσει τα πιο απίθανα ονόματα σε Ελληνες. Μερικά από αυτά

Xezo Isofagous

Kirios Takis

Tsou Li

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά....για το παιχνίδι να πάρω αυτό ε? που έχει όλο το πακέτο μέσα....σωστά?:-)

 

o golem hero τι ειναι?

 

Επειδή -όπως είναι λογικό, καθώς πρόκειται για ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ παιχνίδι, από κάθε άποψη- έχεις αρκετές απορίες, ένα καλό σημείο για να βρίσκεις απαντήσεις είναι η wiki του Guild Wars. Δεν θυμάμαι διευθύνση, ψάξε στο γούγκλη δεν θα δυσκολευτείς.

Και όπως σου είπαν ήδη: ξεκίνα με ΡνΕ για εξοικίωση, ούτως ή άλλως λέει τρελά να κάνεις τα Missions. Ιδίως με φίλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βγήκε το guild wars σε beta?? Σορρυ αν ρωταω τα ιδια απλως δεν κοιταξα τα προηγουμενα post σας...

διαβασα την περιληψη του guild wars 2 και εχς ενθουσιαστει!

δεν μπορω να περιμενω!

ααα και... ξερετε αν θα μεινει το μονο ( για μενα ) ελαττωμα του gw ? εννοω τον περιορισμο που εχει καθε φορα που πας σε exploreable area , να εχεις μονο 8 party members ( maximum )???

μακαρι να το αλλαξουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...