Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

File Lunatic... Egw den eimai mallon toso poromenos oso esy sigoura.... Oute paizw kathe mera oli mera. Exw kai mia zwh eksw apo to dwmatio mou. Kai to WoW aposo kserw kai exw sizitisei me para polous thelei na afierwseis thn zwh sou... Egw den eimai diatethimenos na paratisw tin kopela mou gia na paizw WoW opws edw dei allous na kanoun. Eipame online gaming alla oxi k etsi... Sorry an egina ligo kakos alla etsi pisteuw oti einai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
to gw einai offline otan vgeneis apo tin poli...mono esi kai to party sou eiste mazi.

Auto einai htan kati pou me provlimatize arketa otan skeutomoun gia GW alla twra pia den exw problima... Apo tin mia exei plaka na vriskeis allous eksw kai na sfazeste alla apo tin alli einai ligo enoxlitiko...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalhmera se olous...

exei kana 20 meres pou ebala dsl kai epeidi h8ela na arxisw na paizw kapoio

mmorpg ektos apo to DOTA apofasisa na arxisw to GW kai oxi to wow gia tous parakato logous

1)den exei xreosh ka8e mhna

2)poly kala grafika kamia sxesh me to wow

3)to brhka se poly kalh timh 35e special edition..!!! edw na pw oti einai to proto original game pou agorazw apo to 1989.!!!dld 16 xronia ..an 8imame kala

to teleuteo pou agorasa htan to (super of road ironman) se disk 5.25" oi poio paloi 8a to 8imounte sigoura :mrgreen:

4)8elo na asxoloume to poly 3-4 wres stis ka8hmerines giati douleuw.....

kala ta sab-kirika kapsimo

5)einai ena game apo thn dimiourgikh omada tis Blizzard pou mou edwsan ta a3exasta diablo1-2,war2,war3,starcraft-bw kai shgoura tous exw empistosinh gia to teliko apotelesma.

 

to 8ema einai oti enw to 3ekinisa edw kai kana 2 meres pezw poio poly gia ton xabale xoris kapoio skopo kai ma8enw tous xarakthres poio poly..

8a h8ela na mou peite kana forum gia to GW elliniko kai kana 3eno ta kalhtera..?

pos 8a ginei na bw se kana guild....me 8elei kaneis???:cry:

 

 

a kai na mhn xexasw se kamia periptosh den 8a edina lefta se internet kafe gia na pezw kapoio game ...poso mallon to wow pou 8elei kai prepaid card+ton xrono sto net+kostos game+cafe+food

apla to 8eoro poly anooito na dinei kapoios lefta sta internet kafe kalhtera na ta mazeuei kai na parei ena pc mazi me dsl fisika..eleos dld

se net kafe paw mono gia na paixw kana lan DOTA kai tpt allo kai afto spania....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

forum για χαρτες και τα σχετικα

http://www.guildwarsguru.com/

για γενικες πληροφοριες

http://www.guildwiki.org/wiki/Main_Page

βεβαια υπαρχουν και εκατονταδες αλλα,αυτα ειναι τα πιο γνωστα

τωρα ειπες για blizzard(αν ειναι γραμμενο σωστα),νομιζω οτι δεν εχει σχεση με gw αλλα με wow

εγω παντος εχω κολησει με το gw,εδω και τοσους μηνες ειμαι καθημερινα στο game,τωρα για wow πρεπει να ειναι παιχνιδαρα για να εχει τοσους συνδρομητες παγκοσμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den iparxei kai den tha iparksei MMORPG pou na paizete xalara.Pote kai gia kanena logo.Giati apla ola vasizontai se autous pou paizoun 5h+/day.Kai ti simenei auto?Oti gia na kaneis kati sovaro tha prepei na eisai stis idies ores.Allios tha eisai panta piso apo tous allous kai den tha mboreis na mirazese to idio paixnidi me kapoion poio advanced apo esena.Auta.Kanena MMO den einai gia na pernas tin ora sou giati den ginete etc.I tha liwseis kai tha xaseis tin zwi sou me auto i kalitera na min to arxiseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πράγματι...γι'αυτό θέλουμε περισσότερα παιχνίδια στο στυλ του multiplayer του Neverwinter Nights που έχεις ήδη έτοιμο τον επικό χαρακτήρα σου και πας για quests. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...