Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να μου πείτε top 10 games μόνο για ps2;


deus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία χαρά, Θα ήθελα να μου πείτε ποια παιχνίδια θεωρείτε κορυφαία για ps2 top10 δεν είμαι κάτοχος ps2 αλλά σκέφτομαι να νοικιάσω γιατί ήθελα να δώ μερικά παιχνίδια που μου έχουν κινήσει το ενδιαφέρον.

 

1. ICO

2. God of War

3. dragon quest 3

4. shadow of the colosus

5. devil may cry 3

6. Final Fantasy IX

7. Grand Turismo 4

8. metal gear solid 3

9. tekken 5

10. soul calibur 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha ebgaza to final fantasy 9 k tha evaza to 10 stin thesi tou.k episis to genji aksizei polla.

 

1.final fantasy X

2. gran Turismo 4

3. metal gear solid 3

4. pro evolution soccer 5

5. tekken 5

6. devil may cry 3

7. god of war

8. shadow of colossus

9. genji

10. soul calibur

 

episis prokeitai na kikloforisei to final fantasy xii pou tha kikloforisei sto 4o trimino tou 2006. opws k to god of war 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταίο Final fantasy που έχω παίξει ήταν το 7 στο PC οπότε αν είναι καλό και το FF9 δε θα με χάλαγε να το δω, το genji δεν το ήξερα καθόλου φαίνεται ενδιαφέρον. το resident evil 4 είναι απο τα αγαπημένα μου παιχνίδια ever πολύ εθιστικό. Το έχω τερματίσει στο gamecube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ...τα πρώτα που μου έρχονται στο μυαλό:

 

Shadow of the Colossus

ICO

Burnout Revenge (αν και είχα διασκεδάσει περισσότερο με το Β3)

Pro Evolution Soccer 5

ΝΒΑ 2Κ6

Gran Turismo 4

God of War

Devil May Cry 3

Soul Calibur 3

Grand Theft Auto: San Andreas

 

...Aν και τα GTA και PES υπάρχουν και σε PC. Επίσης, δε μας λες αν έχεις άλλη κονσόλα, ώστε να αποφύγουμε τα multiformat και να προτείνουμε μόνο αποκλειστικότητες του PS2. Α και για χαβαλέ με τους φίλους σου, θα μπορούσες να δεις και το EyeToy (π.χ. με Play 3), που είναι κάτι διαφορετικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταίο Final fantasy που έχω παίξει ήταν το 7 στο PC οπότε αν είναι καλό και το FF9 δε θα με χάλαγε να το δω,

to 9 einai gia ps1, apo to 10 kai meta einai gia ps2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks for the info slay,

βασικά έχω xbox360, (gamecube, xbox τα πούλησα αφού είχα παίξει όλα τα παιχνίδια που είχαν κυκλοφορήσει ως τότε) nintendo DS.

οπότε θα ήθελα να μου προτείνετε τα παιχνίδια τα οποία μόνο οι κάτοχοι του ps2 μπορούν να απολαύσουν top 10 για εσάς προσωπικά.

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...