Προς το περιεχόμενο

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?


paredwse

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?  

3 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?

    • Ολυμπιακός
    • Παναθηναϊκός
    • ΑΕΚ
    • ΠΑΟΚ
    • Άρης
    • Ηρακλής
    • Πανιώνιος
    • Εθνικός
    • Άλλη ομάδα (γράψτε ποιά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να σου πω φίλε KaizerSoze την αλήθεια, με εξέπληξες κάπως ευχάριστα...

 

Γιατί όμως? Για να φύγει ο Μαλεζάνι?

 

Και εγώ θέλω να φύγει ο Σάντος αλλά δεν παρακαλάω να χάσουμε κιόλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46-54 ...Ωρα 11:34

 

Η διαφορα καλα κρατει...Η admin- super mod παρεα περιμενει να βαλει το χερακι της στο τελος.Οπως παντα !!!!!:evil: :evil: :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω οτι θα φυγει,ελπιζω να συνειδητοποησει οτι δεν εχει τα λεφτα του ΤΖ.Λιγκ δεδομενα

 

Εδω που τα λεμε,κανεις Παναθηναικος δεν θελει να φυγει ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ το Βαρδινογιαννεικο,αλιμονο,απο τις ισχυροτερες οικογενειες της Ελλαδας.Απλα θελουμε να φτιαξουν την ομαδα χωρις να κοιτανε ολη την ωρα τα λογιστικα βιβλια...Και αν κατι πρεπει να τους ταρακουνησει ειναι να χασουν τα φραγκα του ΤΖ.Λιγκ.Αφου το μονο που κοιτανε ειναι τα λεφτα,πρεπει να πονεσουν εκει που ειναι ευαισθητοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει περίπτωση να φύγει ο Βαρδινογιάννης απο τον Παναθηναικό...οτι και να γίνει...

 

Οπως και οι γαύροι, δεν θα θέλανε να φύγει ο Σωκράτης...

αλλη κουμούτσα και αυτός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σορρυ κιολας αλλα μα ετσι μα αλλιως απο 9 χρονια πιπες εχουν παρει 9 πρωταθληματα σε 10 χρονια...

 

Δηλαδη ο τυπος τοχει πιασει το νοημα.Αν σου δωσει καποιος 10,000 ευρω και εχεις ενδειξεις οτι ειναι απο μια ληστεια 50,000 ευρω μπορει και να τον δωσεις.Αν ομως σου εδινε 1,000,000 ευρω μαλλον θα αρχισεις να σκεφτεσαι να το παρεις αυτο το εκατομμυριακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατι να φυγει ο τζιγκερ?αυτος φταιει?εσεις εχετε μια χαρα ομαδα...........ο κοκκαλης φταιει!

 

Έχεις δίκιο ρε συ, το μαθα κι εγω. Και προχθές που φύσαγε ο Κοκκαλης έφταιγε! Έτσι δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες, μη λεμε και οτι 8ελουμε, ολοι γνωριζουμε ποιοι φταινε για την καταντια του ποδοσφαιρου μας, το πως αγόραζεις πρωταθληματα κτλ ,αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια, το θεμα ειναι οτι χωρις αποδειξεις δεν κανεις τιποτα...

 

Εγω δεν εμπιστευομαι κανεναν απο τους παραγοντες του ποδοσφαιρου, ολοι μαφιοζοι ειναι, η ιστορια τα εχει δειξει...

Καλυτερα να μην αναφερθουμε με ονοματα ομως, ολοι τα γνωριζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...