Προς το περιεχόμενο

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?


paredwse

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?  

3 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?

    • Ολυμπιακός
    • Παναθηναϊκός
    • ΑΕΚ
    • ΠΑΟΚ
    • Άρης
    • Ηρακλής
    • Πανιώνιος
    • Εθνικός
    • Άλλη ομάδα (γράψτε ποιά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μόλις τo δει ο hal θα ανατραπεί

 

 

Υπαρχει κι αλλος κατακοκκινος "κερβερος" !!!!!! Ο Hal μονο να το χακεψει μπορει.Εχει ψηφισει.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι αλλά λέω πως είμαι ολυμπιακός. Δεν το περίμενα πάντως να νίκάει ο παναθηναϊκός. Η μισή Ελλάδα είναι ολυμπιακοί :-D . Αλλά μάλλον οι καπιτάλες οι παναθηναικοί έχουν γεμίσει το insomnia γιατί οι καημένοι οι ολυμπιακοί δεν έχουν χρήματα για υπολογιστές και internet :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι αλλά λέω πως είμαι ολυμπιακός. Δεν το περίμενα πάντως να νίκάει ο παναθηναϊκός. Η μισή Ελλάδα είναι ολυμπιακοί :-D . Αλλά μάλλον οι καπιτάλες οι παναθηναικοί έχουν γεμίσει το insomnia γιατί οι καημένοι οι ολυμπιακοί δεν έχουν χρήματα για υπολογιστές και internet :(

 

 

Ναι αλλα ο admin που πληρωνει εδω ειναι "καπιταλας" Ολυμπιακος !!!!!:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι αλλά λέω πως είμαι ολυμπιακός. Δεν το περίμενα πάντως να νίκάει ο παναθηναϊκός. Η μισή Ελλάδα είναι ολυμπιακοί :-D . Αλλά μάλλον οι καπιτάλες οι παναθηναικοί έχουν γεμίσει το insomnia γιατί οι καημένοι οι ολυμπιακοί δεν έχουν χρήματα για υπολογιστές και internet :(

 

 

νταξ εσύ κάνεις πλάκα,αλλα το αστείο είναι πως έχω ακούσει πολλούς να το λένε σοβαρά.λολ

δεν υπάρχει πιο κιτς και "trendy" πράγμα σήμερα απο το να είσαι ολυμπιακός.

τα κακόμοιρα τα φτωχόπαιδα πάντως πληρώνουν για σουϊτες και για να γίνουν μέλη

 

υ.γ. Ατρομηταρα και Παναθα μια Ζωή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ εσύ κάνεις πλάκα' date='αλλα το αστείο είναι πως έχω ακούσει πολλούς να το λένε σοβαρά.λολ

δεν υπάρχει πιο κιτς και "trendy" πράγμα σήμερα απο το να είσαι ολυμπιακός.

τα κακόμοιρα τα φτωχόπαιδα πάντως πληρώνουν για σουϊτες και για να γίνουν μέλη

 

υ.γ. Ατρομηταρα και Παναθα μια Ζωή[/quote']

 

Αν και έκανα πλάκα στηρίχτηκα σε πραγματικό γεγονός. Μένω δίπλα στο ολυμπιακό στάδιο και η περιοχή μου όταν παίζει ο παναθηναϊκός και γεμίζει το γήπεδο γεμίζει από αυτοκίνητα. Όταν γέμιζε το γήπεδο ο ολυμπιακός (όταν έπαιζε εδώ) οι δρόμοι κάτω από το σπίτι μου έμεναν όπως ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει πιο κιτς και "trendy" πράγμα σήμερα απο το να είσαι ολυμπιακός.

 

Εντάξει...το trendy να το καταλάβω. Το "κιτς" όμως που ακριβώς κολλάει?! Μήπως δεν κατέχεις τον όρο? Μήπως εννοούσες "cult" ή κάτι παρεμφερές?

 

Τέλος πάντων...να 'χουμε να λέμε. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει...το trendy να το καταλάβω. Το "κιτς" όμως που ακριβώς κολλάει?! Μήπως δεν κατέχεις τον όρο? Μήπως εννοούσες "cult" ή κάτι παρεμφερές?

 

Τέλος πάντων...να 'χουμε να λέμε. :?

 

cult αποκλειετε να ενοουσε. μπορει να ηθελε να πει μπαναλ. πολυ καφριλικι ο γαβρος. ακομα θυμαμαι τους κορνεδες που πεταγατε και γελαω. μην τα ξεχνατε αυτα. αυτο ειναι cult οντως. μην νευριασετε πλακα κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι αλλά λέω πως είμαι ολυμπιακός. Δεν το περίμενα πάντως να νίκάει ο παναθηναϊκός. Η μισή Ελλάδα είναι ολυμπιακοί :-D . Αλλά μάλλον οι καπιτάλες οι παναθηναικοί έχουν γεμίσει το insomnia γιατί οι καημένοι οι ολυμπιακοί δεν έχουν χρήματα για υπολογιστές και internet :(

 

Καλά αυτό με τη μισή Ελλάδα Ολυμπιακή είναι η μεγαλύτερη ανοησία που έχουν καταφέρει να περάσουν οι γαύροι. Αν το πιστέψουμε μπορούμε να αποδώσουμε τη διαφορά υπέρ του ΠαναΘηναϊκου στο ότι το ποσόστό διείσδυσης του internet στην ελλάδα είναι χαμηλό, ιδιαίτερα χαμηλό στις ομάδες πλυθησμού με κατώτερο μορφωτκό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό με τη μισή Ελλάδα Ολυμπιακή είναι η μεγαλύτερη ανοησία που έχουν καταφέρει να περάσουν οι γαύροι. Αν το πιστέψουμε μπορούμε να αποδώσουμε τη διαφορά υπέρ του ΠαναΘηναϊκου στο ότι το ποσόστό διείσδυσης του internet στην ελλάδα είναι χαμηλό, ιδιαίτερα χαμηλό στις ομάδες πλυθησμού με κατώτερο μορφωτκό επίπεδο.

 

 

Σωστος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...