Προς το περιεχόμενο

Τεχνική υποστήριξη Πλαισίου: 3 λαλούν και 2 χορεύουν


Orestis_G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την τεχνική υποστήριξη του Πλαισίου Πάτρας, θα μου επιτρέψετε να συμφωνήσω 100%. Έχω πάμπολλες φορές προσπαθήσει να συνδιαλλαγώ με τον τύπο εκεί... και όλες έχουν αποτύχει, μερικές απλώς και άλλες παταγωδώς.

Δυστυχώς, το Πλαίσιο είναι επιχείρηση. Κάποτε κι εδώ, στο Πλαίσιο της Αγίας Παρασκευής υπήρχε ένα παληκάρι στο τμήμα επισκευών, ο Ηλίας, διαμάντι. Ανέβαινα εκεί και πιάναμε κουβέντα με τις ώρες. Του έκαναν μεταγραφή όμως, σε άλλο κατάστημα.

Τώρα έχει γίνει κι εδώ απρόσωπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αρχικό μήνυμα απο freakystyley

ενώ ένας ευρωπαίος, αμερικάνος, κτλ θα έκανε διαφορετικά.. ??

 

1000% .

 

Δηλαδή τι θα έκαναν? Aυτα τα έχουν κάνει οι ξένοι δεκαετίες πιο παλιά από εμάς . Μην υπερβάλουμε παιδιά!!!

Οσο για το πλαίσιο νομίζω πως είναι η νο1 αλυσίδα στην κατηγορία του .Αυτο δεν γίνεται με το να είσαι απαραδέκτος .... Το γεγονος όμως οτι συμβαίνουν και διάφορα στράβα δεν μπόρεις να το αποφύγεις ... Πες μου όμως που δεν συμβαίνουν ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικό μήνυμα απο freakystyley

ενώ ένας ευρωπαίος' date=' αμερικάνος, κτλ θα έκανε διαφορετικά.. ??

 

 

Δηλαδή τι θα έκαναν? Aυτα τα έχουν κάνει οι ξένοι δεκαετίες πιο παλιά από εμάς . Μην υπερβάλουμε παιδιά!!!

[/quote']

 

Καλα δεν ειδατε πως κανουν οι αμερικανοι ΝΤΟΥ καθε χρονο στο μαγαζι με τα νυφικα ?

Μεχρι και τραυματιες εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E enta3ei re paidia...Mh sugkri8oume kai me ta amerikanakia pou den exoun ELEU8ERH SKEPSH kai panta pisteuoun o,ti tous lene!!!eleos!

 

Ενώ εσύ που έχεις ελεύθερη σκεψη αγοράζεις και υπερκαταναλώνεις ότι παράγουν τα αμερικανάκια. Από αυτοκίνητα (Ford, Chrysler-Benz κλπ), επεξεργαστές (intel, Amd), μέχρι και ρούχα (Levi's, Lee Κλπ) αναψυκτικά (Coca Cola - Pepsi cola κλπ)...

 

Ά, ρε αθάνατε Νεοέλληνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apo th stigmh pou de me 3ereis proswpika de mporeis na exeis apopsh an YPER-katanalwnw...Just for the record exw ena pc 4etias akribws epeidh kanei th douleia pou to 8elw kai DEN xreiazetai na 3odepsw lefta enw me ikanopoiei!!!

Alloi einai oi kollhmenoi (eite agorazoun eite den agorazoun)..

PAN METRON ARISTON!!!DE 3ERW AN TO 3EREIS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apo th stigmh pou de me 3ereis proswpika de mporeis na exeis apopsh an YPER-katanalwnw...Just for the record exw ena pc 4etias akribws epeidh kanei th douleia pou to 8elw kai DEN xreiazetai na 3odepsw lefta enw me ikanopoiei!!!

Alloi einai oi kollhmenoi (eite agorazoun eite den agorazoun)..

PAN METRON ARISTON!!!DE 3ERW AN TO 3EREIS!

 

 

Η παρατήρηση που έκανα είναι γενική περί Νεοέλληνα. Δεν είναι μοναδικό σου "προνόμιο" αυτός ο τρόπος σκέψης. Ούτε έθιξε κανείς το pc σου. Όσο για το "άριστο μέτρο" όλοι ξέρουν ότι υπάρχει, αλλά κανένας δεν ξέρει το πόσο είναι....

 

Αλλά βλέπω τσίμπησες αμέσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ εσύ που έχεις ελεύθερη σκεψη αγοράζεις και υπερκαταναλώνεις ότι παράγουν τα αμερικανάκια. Από αυτοκίνητα (Ford' date=' Chrysler-Benz κλπ), επεξεργαστές (intel, Amd), μέχρι και ρούχα (Levi's, Lee Κλπ) αναψυκτικά (Coca Cola - Pepsi cola κλπ)...

 

Ά, ρε αθάνατε Νεοέλληνα...[/quote']

 

 

An auto to post sou den milaei sto deutero eniko proswpo enw apo panw exeis kanei quote diko mou post tote egw prepei na eimai polu mal**kas....

Ara mh mou les oti de milas gia mena pou exw eleu8erh skepsh oti uperkatanalwnw ktl...

Tsimpisa giati enw egw milaw gia ta amerikanakia pou kanoun oti tous poune(kai de 3erw an 3ereis kanenan amerikano alla egw 3erw..kai 3erw ton tropo skepshs tous) esy milas gia mena...Pou egw den eipa oti px eimai h den eimai o uperkatanalwths h o teleios apla ekrina ti kanoun autoi...

De 3erw an eisai apo amerikh h an exeis kammia sxesh alla mono etsi e3hgeitai...

Auta!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην φοβάσαι ούτε είμαι από Αμερική, ούτε έχω σχέση με Αμερική. Γελάω όμως πάντα με τα καμώματα των Νεοελλήνων που θεωρούν τους εαυτούς τους "έξυπνους" και κοροϊδεύουν τα "αμερικανάκια", αλλά αυτοί είναι οι πιο άμυαλοι του κόσμου. Γιατί είναι χρεωμένοι στις αμερικάνικες τράπεζες, γιατί είναι οι καλύτεροι πελάτες των Αμερικάνων σε όπλα και καταναλωτικά προϊόντα γιατί όλοι έχουν υιοθετήσει τον "αμερικάνικο" τρόπο ζωής και γιατί ζουν σε μια χώρα που δεν έχει λύσει βασικά προβλήματα (κάτι που άλλες το έχουν κάνει εδώ και δεκαετίες)...

 

Τέλος πάντων δεν θέλω να συνεχίσω μια προσωπική διένεξη μιας που άλλο είναι το θέμα και πιστεύω ότι έχουμε κάνει hijack το topic. Αν δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω , τότε δυστυχώς δεν υπάρχει λόγος να επιμένω.

 

That's all for me !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...