Προς το περιεχόμενο

Eφημερίδα Θέμα,ΔΩΡΕAΝ internet,με 50 ευρω την ημερα

nikosparty

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από καταγγελίες πολλών τηλεθεατών, αναφέρουμε τα παρακάτω:

Στην εφημερίδα το θέμα.

Λέει: ΔΩΡΕAΝ internet σε όλους τους αναγνώστες τις εφημερίδας.

Το δωρεάν που λέει δεν είναι δωρεάν αλλά είναι 50 euro την ημερα,γιατί το νούμερο που δίνουν έχει αστική χρέωση (50 euro την ημερα) k όχι χρέωση "ΕΠΑΚ" που είναι μονο λίγα euro την ημέρα.

Το θέμα θα βγει στην Tηλεόραση την Κυριακή 09-04-06 στην εκπομπή του πολιτικού μαραθώνιου Extra channel στις 23.30 περίπου. To θέμα βρίσκεται δημοσιευμένο στο site της Ενωσης Κεντρώων http://www.enosikentroon.gr

Aπαντήσεις χρηστών Internet:

Mα δεν το κανει μονο το ΘΕΜΑ. Ολοι το κανουν, ο Ant1, το Μega, ο Alpha, η Tellas, η Forthnet και παει λεγοντας. Διαφημιζουν διαφορετικες υπηρεσιες με και καλα δωρεαν ιντερνετ οπου μπορουν ολοι να μπαινουν με τον ιδιο κωδικο και το ιδιο username ενω ουσιαστικα χρεωνονται αστικη κληση. Ο αριθμος κλησης παντα αρχιζει απο 801 και παρα πολλοι την εχουν πατησει. Περυσι που ειχε ξεκινησει το συστημα η Tellas δεν εγραφε οτι η χρεωση ειναι αστικη κληση και μια γνωστη μου εμπαινε κανα διωρο την ημερα για δυο μηνες και της ηρθε λογαριασμος 500 ευρω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο το ΘΕΜΑ αλλα δεκαδες "ευσπαλχνικοι" προσφερουν τετοιες...δωρεαν υπηρεσιες και στις διαφημησεις τους με πολυ ψιλα γραμματα αναφερουν οτι η χρεωση ειναι αστικη και οχι ΕΠΑΚ.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

όλες οι εφημερίδες και τα κανάλια το ίδιο κάνουνε και αναφέρουν,έστω και με ψιλά γράμματα οτι η χρέωση είναι αστική.Άρα προς τι η κατηγορία?

Πάντως βλέπω οτι έχεις πάρει σβάρνα όλα τα φόρουμ που υπάρχουν και τρώς τα ban το ένα μετά το άλλο...

φυσικά και είναι δωρεάν internet. η λογική είναι να χωρίσεις αυτά που πληρώνεις σε: ISP (βαφτισμένο "internet") και ΟΤΕ (τηλεφωνικές κλήσεις) - έτσι δεν πληρώνεις internet ακριβώς όπως διαφημίζουνε.

μου έχουν τύχει άτομα που είναι πεισματικά κολλημένοι με το free internet! να τους δείνω κωδικούς μου που δεν χρησιμοποιώ πια λογω dsl και να μην τους θέλουν - ήμαρτον!

φυσικά και είναι δωρεάν internet[/u']. η λογική είναι να χωρίσεις αυτά που πληρώνεις σε: ISP

Εσυ κι εγω το ξερουμε...Ποσοι νομιζεις που δεν πολυασχολουντε το ξερουν ????

Κι εγω εχω δωρισει 2 κωδικους με panafon απο συνδεσεις κινητων αλλα ευτυχως δεν δυσκολευτηκα να τους πεισω οτι συμφερει πιο καλα απο το...free internet.:-D :-D :-D

..στο site της Ενωσης Κεντρώων [url']www.enosikentroon.gr[/url]

πριν κλικαρεται να φορτώνει στο background η σελίδα, χαμηλώστε τα ηχεία, μην τρομάξετε. Ξεκινάει αμέσως απολαυστική συνέντευξη του Προέδρου στον αντ1 με πολύ ομαλό streaming :)

Είδα σημερα μια διαφημιση του Αντεννα για το tsak bam.

Δεν ανεφεραν πουθενα την λεξη δωρεαν.

Αλλα ειπαν ελευθερη προσβαση χωρις συνδρομες κ παγια.

Το οποιο μεν ειναι οτι ειναι αλλα δεν λεει δωρεαν που εχει μεγαλη διαφορα.

Μονο στο θεμα εχω δει τη λεξη δωρεαν γιαυτο κ αναφερθηκα σε αυτο.

Αν γενικα νομιζετε οτι δεν μας κοροιδευουν, καλως.

Αλλα αν νομιζετε οτι μας δουλεουν....

Από το όνομα του χρήστη πιστεύω ότι είναι ο Νίκος, πρώην παίχτης reality και συγκεκριμένα του Party που βγαίνει τώρα τελευταία και στον Λεβέντη (μετά την απαραίτητη θητεία στην Λαμπίρη)....!?

Ρεπόρτερ chill ftw!!!!!!!!

Εdit : Ω ναι δεν ανακάλυψα την αμερική υπάρχουν και τα links στην υπογραφή ;) .

Να υποθέσω ότι υπάρχει έγγραφη άδεια αναδημοσίευσης των video του ΟΛΑ Χ στο site σου ?

Πριν μιλήσεις για απάτες κοίτα εξασφάλισε πρώτα τον κwlo σου και μετά πέξ' το "Ρομπεν των Χαζών" (Αφού προσπαθείς να προστατέξεις αυτούς που πιστεύουν στο free inet)

Δεν ειναι μονο το ΘΕΜΑ αλλα δεκαδες "ευσπαλχνικοι" προσφερουν τετοιες...δωρεαν υπηρεσιες και στις διαφημησεις τους με πολυ ψιλα γραμματα αναφερουν οτι η χρεωση ειναι αστικη και οχι ΕΠΑΚ.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Χαρακτηριστικά αναφέρουν...χρέωση όσο ένα απλό τηλεφώνημα!!!!

Τι λέτε ρε παιδιά φοβερή χάρη μας κάνετε.

Εαν μπείτε στο teletext οποιουδήποτε καναλίου έχει σελίδα για ''free internet''

όπως λένε

• Super Moderators

Η τελευταία καταχώρηση στο Θέμα, ανέφερε στο τέλος τις χρεώσεις ανά λεπτό, ημέρα, ζώνη ώρας κλπ.

Σαφώς βέβαια και πολλοί δεν θα το καταλάβουν μέχρι να τους έρθει ο ...λογαριασμός του ΟΤΕ!

:twisted:

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Χρησιμοποιούμε  cookies για να απολαμβάνεις το insomnia προσωποποιημένο στις ανάγκες σου αλλά και για την παροχή στοιχείων επισκεψιμότητας για να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας