Προς το περιεχόμενο

Δεξιό Κλίκ Πρόβλημα!!!


gdkle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιά σας.

Εκανα Update χθές Windows και Office (7+1) και έχω πρόβλημα. Οταν κάνω δεξί κλίκ στήν επιφάνεια εργασίας μπλοκάρη ο Υπολογστής.Εκανα επαναφορά συστήματος σε προηγούνενη ημερομηνία δεν είχα πρόβλημα.Εκανα πάλι Update πάλι τα ίδια! Κάνω επαναφορά όλα εντάξει. Το δοκίμασα πέντε φορές τα ίδια .

Μπορεί κάποιος να βοηθήση!!!!

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιά σας.

Εκανα Update χθές Windows και Office (7+1) και έχω πρόβλημα. Οταν κάνω δεξί κλίκ στήν επιφάνεια εργασίας μπλοκάρη ο Υπολογστής.Εκανα επαναφορά συστήματος σε προηγούνενη ημερομηνία δεν είχα πρόβλημα.Εκανα πάλι Update πάλι τα ίδια! Κάνω επαναφορά όλα εντάξει. Το δοκίμασα πέντε φορές τα ίδια .

Μπορεί κάποιος να βοηθήση!!!!

Ευχαριστώ.

Ψάχνωντας βρήκα οτι μου δημιουργή πρόβλημα μία ενημέρωση ασφαλείας την απεγκατέστησα και είναι ΟΚ!

Αλλά ΓΙΑΤΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ummmmm... den nomizw oti h microsoft tha ebgaze io mesa sta updates ths !!!!!! **Gia onoma tou theou**

Kapoio bug tha htan, perimene 5 meres kai tha deis to idio problhma na anaferetai kai apo allous users se alla forums. To gelio tha einai na deis tis lyseis pou tha proteinoun. :P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ummmmm... den nomizw oti h microsoft tha ebgaze io mesa sta updates ths !!!!!! **Gia onoma tou theou**

Kapoio bug tha htan' date=' perimene 5 meres kai tha deis to idio problhma na anaferetai kai apo allous users se alla forums. To gelio tha einai na deis tis lyseis pou tha proteinoun. :P:P[/quote']

Το θέμα είναι οτι έχω και ένα laptop έκανα update και δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den shmainei oti tha emfanistei to Bug se OLA ta mhxanhmata sthn agora. Analoga me to ti programmata - spyware - ious , genikws ti software trexei to mhxanhma sou, kati mporei na kanei conflict.

Uparxei periptwsh na katebaseis to idio update kai na mhn sou dhmiourghsei to idio problhma..... etsi einai ta windows :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...