Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο Και Συμπληρωματα Διατροφης


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι 16 ετων 1,84 κι 100 κιλα:fear: κανω βαρη εδω και 5 μηνες και αποφασισα να κανω διαιτα αλα μαλλον πρεπει να αλλαξω και το προγραμμα γυμναστικης μου ...ηθελα να ρωτισω αμα εχετε να μου προτεινετε καποιο λυποδιαλυτικο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 840
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

westwar

ευχαριστω

κοιτα να δεις. εγω μπορω να σου πω μονο αυτο που παιρνω το οποιο εχει τοση καφεινη μεσα που την πρωτη φορα που το πηρα η πιεση μου εφτασε 15 -16 και λεω οκ ερχετε το εγκεφαλικο. μετα το συνηθισα. καταλαβαινεις οτι δεν μπορω να παρω αυτη την ευθυνη. δεν μου λες καφεδες πινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις. εγω μπορω να σου πω μονο αυτο που παιρνω το οποιο εχει τοση καφεινη μεσα που την πρωτη φορα που το πηρα η πιεση μου εφτασε 15 -16 και λεω οκ ερχετε το εγκεφαλικο. μετα το συνηθισα. καταλαβαινεις οτι δεν μπορω να παρω αυτη την ευθυνη.

 

νταξει....μπορει καποιος να μου πει τιπρογαμμα πρεπει να κανω στο γυμναστηριο για γραμμωση και απωλεια κιλων????κανω γυμναστικη 5 μηνες βαρη και μεχρι 10 επαναληψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει....μπορει καποιος να μου πει τιπρογαμμα πρεπει να κανω στο γυμναστηριο για γραμμωση και απωλεια κιλων????κανω γυμναστικη 5 μηνες βαρη και μεχρι 10 επαναληψεις

 

αεροβια αεροβια αεροβια. Βαλε τρεις φορες την βδομαδα τρεξιμο στο προγραμα σου και απλα τρεξε οσο αντεχεις. Το λιποδιαλυτικο θα σε βοηθουσε γιατι σου μετριαζει την πεινα. Αμα εχεις μαθει την καφεινη μπορει και να μην σε πειραξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αεροβια αεροβια αεροβια. Βαλε τρεις φορες την βδομαδα τρεξιμο στο προγραμα σου και απλα τρεξε οσο αντεχεις. Το λιποδιαλυτικο θα σε βοηθουσε γιατι σου μετριαζει την πεινα. Αμα εχεις μαθει την καφεινη μπορει και να μην σε πειραξει.

 

φχαριστω....να κανω τις ιδιες επαναληψεις βαρη η να τις αυξησω για γραμμωση??και αμα σταματησω το προγραμμα δυναμης που κανω,...θα πεσω στα κιλα που βγαζω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φχαριστω....να κανω τις ιδιες επαναληψεις βαρη η να τις αυξησω για γραμμωση??και αμα σταματησω το προγραμμα δυναμης που κανω,...θα πεσω στα κιλα που βγαζω???

 

 

περισοτερες επαναληψεις κατεβασε κιλα αν δεν την παλευεις και μικρα διαλλειματα. αλλα κυριως η αεροβια ειναι σκοπος σου προς το παρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψου σε καμια ομαδα ποδοσφαιρου, με το τρεξιμο που θα ριχνεις θα χασεις τα κιλα σε ενα μηνα. Ασε που θα κανεις και φιλους στην ηλικια σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια παιδες...Ειμαι 18 χρονων και ειμαι 1.70/60 κιλα..Εχω παρει πρωτεινη ογκου...Θα με βοηθησει?

 

ίσως, αν τρως πολύ και κάνεις καλή γυμναστική καθημερινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ερώτηση:

έστω ότι κάποιες μέρες κάνει αερόβια μόνο,μια ώρα ας πούμε(σκοινάκι ή στεπ για aerobics).

Eίναι προτιμότερο να το σπάσεις σε 2 μισάωρα ξέρω γω μέσα στη μέρα ή να το κάνεις μονοκόμματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονοκόμματα, γενικώς οχι στις διπλές προπονήσεις.

Ούτως ή άλλως για μια ώρα αερόβιας ,δεν έχει και πολύ νόημα να το κόψεις , αν η ένταση με την οποία θα κάνεις είναι μέτρια. Απο την άλλη μέσα σε μια ώρα δεν προλαβαίνεις καλά κάλα (τρόπος του λέγειν )να δώσεις σωστά πιο έντονο ερέθισμα . Να γίνει δηλαδή αεροβια με κομμάτια αναερόβιας υψηλότερης έντασης και τα συναφή.

 

Μια ώρα περίπου είναι το λιγότερο που μπορείς να αφιερώσεις και να έχεις υλοποιήσιμους στόχους σε οποιαδήποτε μέθοδο άσκησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...