Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο Και Συμπληρωματα Διατροφης


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε cumulus εισαι απολυτα λαθος.η κρεατινη προκαλει κατακρατηση υγρων. Επισης αυξανει το ATP (αποθηκη ενεργειας) και ετσι δινει τη δυνατοτητα στον αθλητη να ανεβασει δυναμη.

Δικιο εχετε παιδες εκανα λαθος γιατι κατι μπερδεψα στο μυαλο μου οταν το εγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 840
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

westwar

ευχαριστω

να ρωτησω και εγω κατι ρε παιδες.Η κρεατινη τι κινδυνους εχει και ποσο παει το μαλλι?Ποσο χρονο θελει για αποτελεσματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι ρε παιδες.Η κρεατινη τι κινδυνους εχει και ποσο παει το μαλλι?Ποσο χρονο θελει για αποτελεσματα?

 

http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=391

Διαβαστε αυτο,ειναι αρκετα αξιοπιστη ιστοσελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε cumulus εισαι απολυτα λαθος.η κρεατινη προκαλει κατακρατηση υγρων. Επισης αυξανει το ATP (αποθηκη ενεργειας) και ετσι δινει τη δυνατοτητα στον αθλητη να ανεβασει δυναμη.

Τελευταία έχουν βγάλει μια creatine χωρίς υδατάνθρακες. Νομίζω απο την MW και γράφει no excuses πάνω :P. Υποτίθεται πως δεν έχεις κατακράτηση όπως με τις παλαιότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε θα πρεπει να δωσεις βαση στα βαρη με ενα καλο προγραμμα ογκου.Εγω ειψα χρησιμοποιησει αργινινη ορνιθινη και ειχα καλα αποτελεσματα και σε συντομο χρονικο διαστημα.Θα πρεπει να αλλαξεις λιγο και τις διατροφικες σου συνηθειες, αυξανοντας τους υδατανθρακες.

Απλα να εισαι προσεκτικος στις επιλογες των σκευασματων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να χασω ποντους απ'την κοιλια γρηγορα σε 1,5-2 μηνες. Αυτες οι κρεμες,gel κλπ που κυκλοφορουν κανουν δουλεια αν ναι τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να χασω ποντους απ'την κοιλια γρηγορα σε 1,5-2 μηνες. Αυτες οι κρεμες,gel κλπ που κυκλοφορουν κανουν δουλεια αν ναι τι προτεινετε;

 

Ελαχιστα δουλευουν.Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι κατ αρχας να κοψεις τελειως ανθρακουχα αναψυκτικα και ψωμι,καλο ειναι να κανεις και λιγους κοιλιακους συστηματικα 30-50 ημερησιως για αρχη και να αυξανεις σταδιακα.

Βασικα πρεπει να βρεις μια κρεμα που να προκαλει υπεραιμια στο σημειο εφαρμογης της και να εχει και συσφικτικη δραση.

Καλο ειναι να ελαττωσεις τις ποσοτητες των γευματων σου και αυξησεις τον αριθμο τους ωστε να επιταχυνεις τον μεταβολισμο σου.Αφθονα,φρουτα,λαχανικα,χυμους,πρασινο τσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να χασω ποντους απ'την κοιλια γρηγορα σε 1,5-2 μηνες. Αυτες οι κρεμες,gel κλπ που κυκλοφορουν κανουν δουλεια αν ναι τι προτεινετε;

 

Για μενα αυτες οι κρεμε ειναι τσαμπα λεφτα .Αν θες να χασεις ποντους στην κοιλια κανε 5 σετ απο 8 κοιλιακους κ πινε 8 ποτ νερο την μερα πιστεψε με θα δεις διαφορα.Εγω εδω και 2 βδομαδες πινω 8-10 ποτ νερο την ημερα κ παω και γυμναστηριο και εχω χασει 3κιλα γιατι πολυ απλα το νερο μου κοβει την ορεξη για φαγητο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οι κοιλιακοι δεν βοηθανε στο χασιμο λιπους απο την περιοχη της κοιλιας.. Δεν μπορεις να διαλεξεις απο που θα χασεις λιπος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα λέτε βρε παιδια , θα σας πω και εγω τον καημο μου.. ειμαι 24 και

1. 83 και 59 κιλα τρωω αρκετα, δεν μπορω να πω οτι εχω την καλυτερη διατροφη , ομως δεν παιρνω κιλα με τιποτα .. ο πατερας μου και η μανα μου εχει ιστορικο θυροιδη οπωτε ισως να εχω και εγω αν και δν πιστευω.. προσπαθησα να παω γυμναστηριο 2 φορες , αντεξα 1 μηνα μου την σπασανε κατι κομπλεξικοι που κοιταζοντε στο καθρεφτη ολη την ωρα και με κοιτουσαν με μισο ματι .. εκλεισα ραντεβου με εναν διατροφολογο , εχει παει κανεις σε διατροφολογο θα με βαλει να κανω εξετασεις ? θα μου προτινει γυμναστηριο ? η ακομα και συμπληρωματα διατροφης εγώ παντως σκεφτομαι να παρω αν και δεν ειμαι τοσο υπερ αλλα δεν αντεχω να εχω μπρατσα σαν 13 χρονο που λεει ο λογος. :) θελω να ανοιξω λιγο πλατη στηθος και λιγο μπρατσακια heh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...