Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο Και Συμπληρωματα Διατροφης


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 840
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

westwar

ευχαριστω

Θελω να χασω ποντους απ'την κοιλια γρηγορα σε 1,5-2 μηνες. Αυτες οι κρεμες,gel κλπ που κυκλοφορουν κανουν δουλεια αν ναι τι προτεινετε;

 

 

Οδηγίες χρήσεις: "Εξαπλώστε το θαυματουργό gel κατά του λίπους στην προβληματική περιοχή και τρέξτε 15 χιλιόμετρα" ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι (μη γελασετε)

Εχει δοκιμασει κανεις κατι σαν κι αυτο http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=4691&ct=111 ?

Κανει τιποτα? Γενικα αυτα που λειτουργουν με δονησεις οπως power plate ειναι επικινδυνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι (μη γελασετε)....(...)

 

Φιλενάδα, αφου κατα βαθος το κατάλαβες και μόνη σου , κατα βάθος ξέρεις οτι αυτος μασαζοκορσές κάνει μόνο για το "χτύπημα" χυλοπίτας ξέρω γω....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι (μη γελασετε)

Εχει δοκιμασει κανεις κατι σαν κι αυτο http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=4691&ct=111 ?

Κανει τιποτα? Γενικα αυτα που λειτουργουν με δονησεις οπως power plate ειναι επικινδυνα?

 

Τιποτα δεν κανουν...γυμναστηριο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα κάπου ότι το Powerplate συγκεκριμένα, εφόσον συνδιάζεται με πραγματική γυμναστική, όντως βοηθάει. Λίγο. Όσα λέγονται όμως ότι με αυτό δε χρειάζεσαι κάτι άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το πραγματικο βαρος; εχω ζυγαρια στο μπανιο και εχω παρατηρησει διαφορες εως 3 - 3.5 κιλα κατα την διαρκεια της ημερας.

 

3-3,5 κιλά ??! 1,5-2 το πολύ ναι, αλλά 1η φορά ακούω 3-3,5. (!) Τρώς πίτσες, πίνεις 5 μπύρες και πας μετά στη ζυγαρία ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το πραγματικο βαρος; εχω ζυγαρια στο μπανιο και εχω παρατηρησει διαφορες εως 3 - 3.5 κιλα κατα την διαρκεια της ημερας.

 

Μήπως έχεις κάτι ορμονικό; Κατακράτηση υγρών; Παίρνεις φάρμακα (κορτιζόνη πχ);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορτιζόνη έχω χρησιμοποιήσει μονο σε αλοιφή για μια αλλεργία, φάρμακα αλλα δεν παίρνω. Κατακράτηση υγρών πολύ πιθανόν.

Ορμονικό δεν ξέρω, ο θυροειδής μου είναι λίγο άστατος αλλα δεν είμαι πάχυς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον θυροειδή δεν είσαι απαραίτητα παχύς, μπορεί να είσαι και πολύ αδύνατος.

 

Πάντως δε μου φαίνεται λογικό αυτό το 3-3,5 κιλά, κοίταξε το.Ακόμα και μετά το φαί να ζυγιστείς πχ, δεν είσαι με τπτ 3,5 κιλά πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιδια ζυγαρια?:P

Ο θυροειδης τι ρολο παιζει αν εχει διαφορα στα κιλα ομως?

(Αν εχεις θυροειδη εχεις απαραιτητα μεταβολη στη βαρος-"αδυνατιζεις" ή "παχαινεις" ή υπαρχουν κι αλλα "συμπτωματα"?:P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...