Προς το περιεχόμενο

Ολοκαίνουριο μηχάνημα δεν ξεκινάει καν...


silverthan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re pousti mou o kathenas to makri tou kai to kodo tou!vgazoun oloi sumperasmata xwris na exoun idea ti len!!!to provlimata mporei na einai xiliadio...provlimatiki mobo provlimatiko cpu provlimatikes mnimes provlimatiko to ena to allo...pou na xereis ama den ta dokimaseis?mono ama exeis kanena allo pc kai dokimazeis mia mia tis siskeves mporeis na katalaveis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
re pousti mou o kathenas to makri tou kai to kodo tou!vgazoun oloi sumperasmata xwris na exoun idea ti len!!!to provlimata mporei na einai xiliadio...provlimatiki mobo provlimatiko cpu provlimatikes mnimes provlimatiko to ena to allo...pou na xereis ama den ta dokimaseis?mono ama exeis kanena allo pc kai dokimazeis mia mia tis siskeves mporeis na katalaveis

 

H αλήθεια είναι ότι μόνο έτσι μπορείς να είσαι σίγουρος...:-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re pousti mou o kathenas to makri tou kai to kodo tou!vgazoun oloi sumperasmata xwris na exoun idea ti len!!!to provlimata mporei na einai xiliadio...provlimatiki mobo provlimatiko cpu provlimatikes mnimes provlimatiko to ena to allo...pou na xereis ama den ta dokimaseis?mono ama exeis kanena allo pc kai dokimazeis mia mia tis siskeves mporeis na katalaveis

 

Δεν ξερω σε ποιον απευθυνεσαι αλλα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τις γνωμες των αλλων

Εδω υπαρχουν παιδια που γνωριζουν περισσοτερα απο εσενα αλλα το κυριοτερο

προσπαθουν να βοηθησουν οπως μπορουν σπαταλωντας τον χρονο τους!!!

Γραφετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι χωρις να σεβεστε τους αλλους αντε μαζευτειτε λιγο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω σε ποιον απευθυνεσαι αλλα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τις γνωμες των αλλων

Εδω υπαρχουν παιδια που γνωριζουν περισσοτερα απο εσενα αλλα το κυριοτερο

προσπαθουν να βοηθησουν οπως μπορουν σπαταλωντας τον χρονο τους!!!

Γραφετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι χωρις να σεβεστε τους αλλους αντε μαζευτειτε λιγο......

 

Σωστά!!Προσπαθεί ο καθένας μας να βοηθήσει λέγοντας την άποψή του...Άν ο sotakas ξέρει τη λύση του προβλήματος ας του την πει του φίλου μας να μην παιδευόμαστε κι εμείς να ψάχνουμε...:mrgreen: :mrgreen:

Νωρίτερα συμφώνησα με τη λύση του.Όμως δεν έχει το δικαίωμα να μειώνει και την προσπάθεια όσων προσπαθούν να βοηθήσουν...:-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε nontasg πραγματικα ειναι καποιοι που φερονται λες και κατεβηκαν απο το βουνο...

Γραφτηκα στο φορουμ για να βοηθησω και να βοηθηθω.

Ο ενας σε ορθογραφικο μου λαθος με ειπε αγραμματο!!

Ο αλλος με 2000 post και μου ειπε σε μια απαντηση μου

οτι χαλαω το ιματζ μου επιδη αντι να πω multiplayer ειπα multyplayer...

Εξυπνακηδες....Αντε γιατι τα εχω παρει στο κρανιο........!

Βγαινει το καθε τσουτσεκι και γραφει οτι του κατεβει και χαλανε τα post!!!!

Νομιζουν οτι τα ξερουν ολα απο καλους τροπους μηδεν!!!

Κλεινω γιατι θα πω και αλλα και δεν θελω!!!!!!Αντε γεια!!!!Που λεει και ο τρελαρας στο MagicTV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]Φίλε akmaka η λύση είναι μία: αδιαφορία

Αλλιώς χαλάς τζάμπα την διάθεση σου... Αν και το πράγμα έχει παραγίνει τώρα τελευταία... Τέλοσπάντων.[/offtopic]

 

Αν δοκίμασες αυτά που πρότειναν τα παιδιά πιο πάνω και δεν έγινε τίποτα δοκίμασε να παίξεις και με τα slot από τις μνήμες μπας και είναι κανένα προβληματικό. Καλό κουράγιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε nontasg πραγματικα ειναι καποιοι που φερονται λες και κατεβηκαν απο το βουνο...

Γραφτηκα στο φορουμ για να βοηθησω και να βοηθηθω.

Ο ενας σε ορθογραφικο μου λαθος με ειπε αγραμματο!!

Ο αλλος με 2000 post και μου ειπε σε μια απαντηση μου

οτι χαλαω το ιματζ μου επιδη αντι να πω multiplayer ειπα multyplayer...

Εξυπνακηδες....Αντε γιατι τα εχω παρει στο κρανιο........!

Βγαινει το καθε τσουτσεκι και γραφει οτι του κατεβει και χαλανε τα post!!!!

Νομιζουν οτι τα ξερουν ολα απο καλους τροπους μηδεν!!!

Κλεινω γιατι θα πω και αλλα και δεν θελω!!!!!!Αντε γεια!!!!Που λεει και ο τρελαρας στο MagicTV

 

Επίσης θα μπορούσες να μιλάς και εσύ καλύτερα και να μη μιλάς για τσουτσέκια και τα τοιαύτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ας προσπαθούμε να σεβόμαστε ο ένας τον άλλον...

Άν ξέρουμε περισσότερα,ας προσπαθούμε να τα μεταδώσουμε σε αυτούς που ξέρουν λιγότερα και αν ξέρουμε λιγότερα ας προσπαθούμε να μάθουμε από αυτούς που ξέρουν περισσότερα...Σωστόοοος???:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ας προσπαθούμε να σεβόμαστε ο ένας τον άλλον...

Άν ξέρουμε περισσότερα' date='ας προσπαθούμε να τα μεταδώσουμε σε αυτούς που ξέρουν λιγότερα και αν ξέρουμε λιγότερα ας προσπαθούμε να μάθουμε από αυτούς που ξέρουν περισσότερα...Σωστόοοος???:mrgreen: :mrgreen:[/quote']

 

Σωστός ο παίκτης !!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν δεν βρεθει λυση,καλο θα ειναι να απευθηνθει σε καποιον που γνωριζει..σε εμπειρο ατομο που να εχει σχεση αμεση και οχι απο χομπυ(χωρις να κατακρινω κανενος την προσφορα για βοηθεια,αλλωστε γι αυτο ποσταρουμε εδω...).Το γεγονος οτι ολοι σεταρουν και μονταρουν εδω μεσα...(βαζω και τον εαυτο μου)μου εχει αποδειξει οτι οι λογοι για ενα προβλημα που θα προκυψει ειναι παρα πολλοι.Καλο θα ειναι λοιπον να ειμαστε προσεκτικοι σε οτι προτεινουμε να κανουν οι αλλοι χωρις πριν αν το εχουμε δοκιμασει οι ιδιοι.Πριν ασχοληθω σοβαρα (γιατι ακομα σπουδαζω σαν τεχνικος Η/Υ και κτλ κτλ)θα προτεινα στον φιλο να παει καπου που θα βρει μια λυση,χωρις να κλαιει parts απο pc και πανω απ ολα τα δικα του λεφτα.Καλα ξεμπερδεματα με το προβλημα.Αν και δεν μπορω να ειμαι σιγουρος για το τι φταει,τις πιο πολλες φορες οι μνημες και το cpu (ειδικα οι bulk εκδοσεις,εχουν προβληματακια)τωρα αν η δουλεια παει και στο τροφοδοτικο η ασυμβατοτητα mainboard εκει θελεις ρεκτιφιε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...