Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με TMPGEnc


shaman505

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα αρχειο avi το οποιο ειναι γυρω στα 700mb.το προβλημα ειναι οτι οταν το φορτωνω στο συγκεκριμενο προγραμμα μου βγαζει οτι ειναι πανω απο 4gb με αποτελεσμα να μην μπορω να συνεχισω!!!για ποιον λογο συμβενει αυτο???τα φωτα σας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μετατρεψω το avi σε dvd.τι εννοεις καθαρα θεμα κωδικοποιησης?

Η δυνατότητα επιλογής codec για μικρότερο αρχείο.

 

Καθώς και το WinAvi Video Converter. Προσθέτεις υπότιτλους και αν θες πολλά αρχεία ανόμοια μεταξύ τους (avi.mpeg wmv,...), με δυνατότητα επιλογής μεγέθους του τελικού αρχείου, codec, aspect ratio κ.ά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυνατότητα επιλογής codec για μικρότερο αρχείο.

 

Καθώς και το WinAvi Video Converter. Προσθέτεις υπότιτλους και αν θες πολλά αρχεία ανόμοια μεταξύ τους (avi.mpeg wmv' date='...), με δυνατότητα επιλογής μεγέθους του τελικού αρχείου, codec, aspect ratio κ.ά.[/quote']

 

με παραπεμπεις σε αλλο προγραμμα η εννοεις οτι χρειαζεται καποιος codec?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να μπλεξω με αλλα προγραμματα

Και τα δύο progs που αναφέρθηκαν είναι ποιο απλά και γρήγορα από το TMPEGEnc που θα το ξεχάσεις. Στο λέω γιατί το χρησιμοποιούσα κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε kastel μπορεις να μου πεις μου θα βρω το winavi?γιατι με ενα γρηγορο search που εκανα δεν βρηκα τπτ.μηπως κυκλοφορει με αλλο ονομα στο net?

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως εννοείς ότι το σύστημα αρχείων σου είναι FAT32 (και όχι NTFS) κι έτσι έφτασες το όριο μεγέθους που μπορεί να έχει ένα αρχείο σ' αυτό το σύστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε kastel μπορεις να μου πεις μου θα βρω το winavi?γιατι με ενα γρηγορο search που εκανα δεν βρηκα τπτ.μηπως κυκλοφορει με αλλο ονομα στο net?

ευχαριστω!

Εδώ

WinAvi Video Converter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...