Προς το περιεχόμενο

acer 1654wlmi


ntenisat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gia sas paideia eho ena problima me to laptop mou eno pernaga tainies me to dvd shrink ston skliro kapoia stigmi arhise na diabazei para poly arga,ti thelo na po me auto.tis 3 tainies tis perase sxetika grigora tin tetarti argise para poly ekane pano apo miamisi orasto telos otn piga na tis grapso h taxytita den pernoyse to 0.3x eos 0.5x.tote ekana epanafora systimatos se alli imerominia kai h tainia graftike kanonika mehri kai 6x kai nomiza oti to provlima diortothike tote epanafera to sistima stin kanoniki toy imerominia kai omws pali ta idia x0.3 eos x0.5.den xero ti ftaiei to dvd-rw einai philips sdvd8441 mipws paizei rolo?to laptop einia stin eggyisi akoma mipws einai provlimatiko ti mporo na kanw?EYHARISTO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου' χει τύχει και μένα όταν διαβάζει κάτι το dvdrw στο Acer που έχω να το κάνει πολύ αργά, το ίδιο και στην εγγραφή και μάλιστα είχα υψηλή cpu usage και ψιλοκόλλαγε.

Το πρόβλημα ήταν (από ό,τι μου είπε ένας γνωστός, θα στο πω όπως το κατάλαβα, κομπογιανίτικα:)) ότι τα προγράμματα εγγραφής που έχουμε εγκαθιστούν δικούς τους drivers για το dvdrw, με αποτέλεσμα να μπλέκονται. Άλλα προγράμματα έχουν πιο ήπιους drivers, άλλα πιο επιθετικούς.

Εμένα ένα format μου την έδωσε τη λύση και έκτοτε χρησιμοποιώ το πρόγραμμα που μου έχει δώσει η Acer (ΝΤΙ CD-DVD Maker) και είμαι απόλυτα καλυμένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...