Προς το περιεχόμενο

Τι σειρα ησουν στο στρατο;


A3TeRnuS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

2012Γ ΕΣΣΟ 320 / 180MKB HAWK B-ΠΥΡΧΙΑ ΒΑΡΝΑΒΑΣ .  

Πω είχα περάσει και εγώ ένα φεγγάρι από εκεί (2011Β ΕΣΣΟ 315).Στους δύο μήνες πού έκατσα μπορώ να πω ότι ηταν λίγο σκατομονάδα..από τα στελέχη μέχρι και τις υπηρεσίες.Αυτό το 35-1 δεν θα το ξεχάσω ποτέ.Ελπίζω να έχουν φτιάξει τα πράγματα από τότε.Καλή δύναμη σου εύχομαι φίλε  :-D

 

*Αυτές οι μετακομίσεις πάνω στο 4μηνο από Βαρνάβα σε Δριτσώνα παίζει ακόμα ή το έκοψαν τελικά?

 

**Ο Θεός Κοβανίδης είναι ακόμα εκει?

Τον κοβανιδη τον πρόλαβα κανένα 2μηνο μόνο. Έφυγε Ρόδο. Στο 60 μας επεζε. Πάλι καλά ήταν τα υπηρεσιακά.Σκατομοναδα ακριβώς
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

05Β ΟΑ/ΜΗΧ Πολεμικό Ναυτικό  ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ !!!

 

Ε ρε λές να σε πέτυχα πουθενά; 05Α εγώ ίδια ειδικότητα...

 

Που υπηρέτησες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

09Δ' ΕΣΣΟ (309 Παρανέστι Δράμας->Θήβα ΚΕΠΒ->Ευρολήγκα(Αλεξ/πόλη)

Ελπίζω τώρα που έκλεισε το Παρανέστι να τους πήγαν κάπου που δεν είναι πάλι πίσω από τον ήλιο.

 

και εγω εκει ειμουν, και μετα στην 193mlrs 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

310 ΣΗΜΑΔΟΥΡΑ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΗΓΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΚΩΛΟ-ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΟΥ 401.ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ 4 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΣΑΜΠΕ. :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρα 319 2012Β ΕΣΣΟ,Παρουσιαστικα 586 ΤΠ Γρεββενα και μετα μεταθεση στην Λημνο 290 ΜΚΤΠ,ενταξει χαλαρα δεν ηταν αλλα οχι οτι πεθαναμε κιολας,γενικα εκανα βολτα σε πολλες μοναδες του νησιου,ενοειται οτι δεν θα ξαναπατησω στο κωλονησο

Τι έγινε? ακόμα δεν το κλείσανε το κολόπραμα?...το γεγονός πως το νερό δεν ήταν ούτε για να κάνει μπάνιο κανείς...και καλοκαίρι...γέμιζε ο βόθρος και γινόταν το έλα να δεις...και τα δόντια σου με εμφιαλομένο τα έπλενες.

2 μήνες πραγματικά και τη Λήμνο δεν θέλω να τη ξαναδώ στη ζωή μου...κωλόνησο πραγματικά.

 

Ακόμα αναφορά με το M71 κάνατε? τι μλκς που ήταν εκεί πάντος...κολούσαν σε ότι χαζομάρα έβρισκαν. Στη σειρά μου δεν θα ξεχάσω που φέρνανε ψυχολόγους κάθε εβδομάδα γιατί οι 20φαντάροι που είχαμε μείνει λέγανε όλοι πως δεν τη παλεύουν άλλο. Και το κορυφαίο που έρχοταν για εκπαίδευση απο τα γύρω στρατόπεδα άτομα και διαγράφανε τις μέρες μια μια που ήταν να μείνουν σε εμάς μέχρι να φύγουν...

ΛΥΤ λόχος ...άτομα 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...