Προς το περιεχόμενο

Transformers THE MOVIE !!


prive_pt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και εγω είδα το trailer, φοβάμαι ομως πως μπορεί να βγεί μπούρδα. Δεν μας δείξαν τους transformers καθόλου.

Επίσης τον ψιλοφοβάμαι τον Spielberg. Τελευταία δεν κάνει και τόσο καλές ταινίες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω είδα το trailer, φοβάμαι ομως πως μπορεί να βγεί μπούρδα. Δεν μας δείξαν τους transformers καθόλου.

Επίσης τον ψιλοφοβάμαι τον Spielberg. Τελευταία δεν κάνει και τόσο καλές ταινίες..

 

Giath o Bay kanei kaliteres. :)

8a symfoniso, kai egw fobame mhn bgei mpoyrda :(.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μιας και αναφερθηκε σε άλλο θρεντ πρεπει να το πω εδώ δεν κρατιεμαι!!!

 

Once, while having sex in a tractor-trailer, part of Chuck Norris' sperm escaped and got into the engine. We now know this truck as Optimus Prime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε τι άλλο έχει κάνει ο Bay και κρίνετε μόνοι σας. Για μένα το βιογραφικό του είναι πολύ ανησυχητικό όσον αφορά το πώς θα βγει τελικά η ταινία, αλλά περί ορέξεως...

 

http://www.imdb.com/name/nm0000881/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά, είδα τα trailers...ΠΩΠΩ ΜΟΥΦΑΑΑΑ!!!

 

Για όσους σαν κι εμένα μεγάλωσαν με Transformers (αναμετάδοση από δορυφορικά μέσω TV-100 και Mayor Κούβελας, για όσους θυμούνται!), η ταινία μάλλον θα είναι μεγάλη απογοήτευση. Η σοβαροφάνεια και η «σκοτεινή» ατμόσφαιρα μας έφαγε. Καμμία σχέση με την αισθητική της σειράς. ΓΜΤ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είδα τα trailers...ΠΩΠΩ ΜΟΥΦΑΑΑΑ!!!

 

Για όσους σαν κι εμένα μεγάλωσαν με Transformers (αναμετάδοση από δορυφορικά μέσω TV-100 και Mayor Κούβελας, για όσους θυμούνται!), η ταινία μάλλον θα είναι μεγάλη απογοήτευση. Η σοβαροφάνεια και η «σκοτεινή» ατμόσφαιρα μας έφαγε. Καμμία σχέση με την αισθητική της σειράς. ΓΜΤ!!!

 

Popo posa xronnia piso me piges tora????

Hehehe akoma 8ymame ola osa eblepa apo to super (kai merika mou ta stelnei o 8eios siga siga) :).

 

BTW, 8a ri3o kai mia matia sto trailer, ala afoyn einai o Bay apo piso sthn kaliteri na einai metrio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει αρκετά ανθρωποκεντρικό, ένα πρωταγωνιστικό ζευγάρι ανάμεσα στα δυο αντίπαλα στρατόπεδα των transformers. Ίσως έτσι να είναι προτιμότερο. Άντε να βγει με το καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

 

Popo posa xronnia piso me piges tora????

Hehehe akoma 8ymame ola osa eblepa apo to super (kai merika mou ta stelnei o 8eios siga siga) :).

 

BTW, 8a ri3o kai mia matia sto trailer, ala afoyn einai o Bay apo piso sthn kaliteri na einai metrio.

 

Μπράβο ρε blackstar, Super λεγόταν το ένα κανάλι! Είχε και ένα άλλο που μία εξέπεμπε στα Αγγλικά, μετά το γύριζε στα Ολλανδικά (νομίζω), δε θυμάμαι το όνομά του τώρα. Μεγάλο σχολείο αγγλομάθειας για εμάς τα τότε πιτσιρίκια! Transformers και G.I. Joe, μεγάλος χαμός πρωινά Σαβ/κου! Και μετά MTV για κανένα βιντεοκλιπάκι και λίγο «κοπάνημα» με Metallica, G'n'R και Nirvana. Nice days!!!

 

[/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...