Προς το περιεχόμενο

Άνοιγμα αρχείων mdf

leonidas112

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια παιδιά

Μόλις κατέβασα το football manager και παρουσιάζονται κατεβασμένα δύο αρχεία, ένα .mdf και ένα .mds.

Ξέρετε πως τα ανοίγω ή πως τα διαχειρίζομαι ώστε να παίζω το παιχνίδι από τον υπολογιστή μου;

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Daemon Tools φάνηκε πιο εύχρηστο. Έκανε εγκατάσταση του παιχνιδιού όμως όταν πάω να το παίξω, αναζητεί το CD. Tι κάνω σ'αυτή την περίπτωση;

To Daemon Tools φάνηκε πιο εύχρηστο. Έκανε εγκατάσταση του παιχνιδιού όμως όταν πάω να το παίξω, αναζητεί το CD. Tι κάνω σ'αυτή την περίπτωση;

Mάλλον προσέχεις τι ρωτάς απο εδώ και πέρα.... ;)

Mάλλον προσέχεις τι ρωτάς απο εδώ και πέρα....

Μα...απλώς θέλω να μη βάζω το CD που έχω πάρει, αλλά να παίζει χωρίς αυτό.... ;)

damiano, όταν το κάνω mount ξεκινά την εγκατάσταση κανονικά, αλλά όταν αυτή τελειώσει και πατήσω το εικονίδιο για να παίξω, μου βγάζει μήνυμα για τη μη ανεύρεση του CD

Έχεις ένα pm από εμένα! Βασικά και με το δισκάκι να παίζει με την όλη διαδικασία που σου περιγράφω, δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλά το παιχνίδι, πια θα σου ανοίξει κανονικά! ;)

Παιδιά, σας ευχαριστώ και τους δυο για τη γρήγορη βοήθειά σας. Το δύσκολο ήταν να χειριστώ τα προγράμματα, με τα πατ-σάκια που κατέβασα όλα δουλεύουν κανονικά!

Σας ευχαριστώ πολύ

• 2 χρόνια αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Χρησιμοποιούμε  cookies για να απολαμβάνεις το insomnia προσωποποιημένο στις ανάγκες σου αλλά και για την παροχή στοιχείων επισκεψιμότητας για να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας