Προς το περιεχόμενο

6600 gt υπερθερμανση


fsbmaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exeis kanei kali skepsi ala auto to anemistiraki balto stin psyxtra apo tin pisw meria tis kartas kai tha deis posous bathmous down tha exeis!!!

 

αρχικα απο πανω ηθελα νατο βαλω εννοειται αλλα λογω της ψυκτρας της cpu δεν βολευε

ηταν τραγικα τα πραγματα απο πανω δες προσεκτικα και θα καταλαβεις(η ψυκτρα σχεδον ακουμπαει με το ανεμιστηρακι της cpu)αν και στη cpu δεν εχω ποτε πανω απο 45c ουτε καν μετα απο ο/c

 

0605042009451wk.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αρχικα απο πανω ηθελα νατο βαλω εννοειται αλλα λογω της ψυκτρας της cpu δεν βολευε

ηταν τραγικα τα πραγματα απο πανω δες προσεκτικα και θα καταλαβεις(η ψυκτρα σχεδον ακουμπαει με το ανεμιστηρακι της cpu)αν και στη cpu δεν εχω ποτε πανω απο 45c ουτε καν μετα απο ο/c

 

0605042009451wk.th.jpg

 

 

Nai katalava! Egw basika den to exw balei sti psyxtra apano alla otan agorasa ena kouti pou eperne dio plaina anemistirakia tote paratirisa tin diafora. Gia na katalabeis tora exw gyro stous 50 vathmous idle eno eixa 85 kai otan epeza 100-118 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia sorry gia to laggg λοιπον η καρτα τελικα δουλευει μια χαρα 35idle 65max αυτο επιτρευχτηει με μια καλη και λεπτη στροση απο αrtic silver 5......με μια αναβαθμιση bios της καρτας και μια της Mob και καινουριους drivers ολα λυθηκαν!!!!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειμαστε.Πως αναβαθμιζουμε ρε παιδια το Bios της καρτας γραφικων?Που βρηκατε τα files?Eμενα οι 2 6600GT μου εχουν διαφορετικη εκδοση Bios η καθεμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...