Προς το περιεχόμενο

Sexiest Contemporary Actress aka Miss SCA


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

egw gelaw mono k mono oti prepei na graftei sta praktika oti ston teliko o LL en telei den pshfise kai den katagrafthke h pshfos tou :P

 

 

les na itan all-along kryfo-Jolie-akos kai twra na 'xei valantwsei sto klamma? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν να ευχαριστήσω τους διοργανωτές (akujin και sadead neth) τον οικοδεσπότη (HAL9000) τα χιλιάδες μέλη του Συνδέσμου που στήριξαν και πέτυχαν την ανάδειξη της Μόνικα Μπελούτσι ως Miss SCA και φυσικά τους ακούραστους κομμάντο της P.S.OL.H. team με τους οποίους και πετύχαμε το 1-2. Special thanks για ακόμα μια φορά στον field agent in command Grigas.

 

Συγχαρητήρια σε όλες τις υποψήφιες και ειδικά στην Elisha Cuthbert και στην Naomi Watts που έπεσαν ηρωικά μαχόμενες. Επίσης πολλά μπράβο στην "ομόσταυλη" Angelina και στην τρίτη της παρέας Jessica Alba. Άξιες.

 

 

 

 

-Ο-

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

LL_NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε τωρα για τις αλλες που δεν βαλαμε στον διαγωνισμο που πιστευω ειναι πολυ καλυτερες απο αυτες που υπηρχαν εδω μεσα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως ενεργό μέλος του Insomnia κ ψηφοφόρος του συγκεκριμένου διαγωνισμού, θα ήθελα να παραδώσω ο ίδιος το βραβείο της Miss SCA στη νικήτρια! Θα παρακαλούσα τον διοργανωτή του διαγωνισμού να μου στείλει το συντομότερο δυνατόν το βραβείο καθώς κ να μου καλύψει τα έξοδα διαμονής κ μετακίνησης ως τις Cannes μιας κ η νικήτρια είναι εκεί ακόμα! Δε χρειάζεται να με ευχαριστήσετε για την θυσία μου κ τον κόπο μου το κάνω καθαρά για το Insomnia κ τον θεσμό (πλέον) της Miss SCA! Θα παρέχω πλούσιο φωτογραφικό υλικό από την απονομή του βραβείου καθώς κ αυτόγραφα για μελλοντικές δημοπρασίες.

 

Υ.Γ. Δέχομαι πιστωτικές κάρτες αλλά κ απευθείας έμβασμα σε λογαριασμό, όχι όμως Paypal. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...

Ποια Αντζελίνα ρε μαλάκα;

Αυτή που γκάστρωσε ο μαλακοΠήτουρας;

 

 

Πλάκα πλάκα όργιο Μήτσο το ξέρεις ότι βάσικα λόγω προιστορίας πρέπει να παρακαλάς να μην πέσεις με το μεγαθήριο μου έτσι; Έίχες φάει ΚΑΙ τότε γερό τΑΒΛΙ όπως θα φας και τώρα.

 

 

Ρε μαλακα μας εχεις σπασει τον Μπουτσο ολες τις ιδιες και τις ιδιες φωτο ποσταρεις.

 

Ρε τον ΑΝτζελινακι τουλαχιστον το γκαστρωσε ο Πητ πουναι και παιδαρος,την δικια σου την κλωσσα την γκαστρωσε ο "ομορφαντρας" ο Κασελ

 

Ρε σεις δεν υπήρχαν moderators τότε? Πως μιλάγαν έτσι οι χρήστες στην προ-Sellers εποχή?

Ευτυχώς ήρθε το φόβητρο κι έβαλε τάξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...