Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση βλέπετε;


paredwse

Τι κανάλια βλέπετε στην τηλεόραση;  

1 μέλος έχει ψηφίσει

  1. 1. Τι κανάλια βλέπετε στην τηλεόραση;

    • ΕΡΤ 1 - ΝΕΤ - ΕΡΤ 3
    • MEGA
    • Antenna
    • Alpha
    • Star
    • Alter
    • MAD
    • Συνδρομητική - Δορυφορική
    • Άλλο κανάλι (διευκρινήστε)
    • Δεν βλέπω τηλεόραση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nova: Για ντοκυμαντέρ και μουσικά κανάλια και γενικά παγκόσμιες ειδήσεις.

ΝΕΤ: ειδήσεις, ντοκυμαντέρ.

ΕΤ1: ντοκυμαντέρ.

ΕΤ3: ντοκυμαντέρ.

MEGA: ειδήσεις, 50-50 όταν είμαι σπίτι διαφορετικά το κατεβάζω.,και κανα μεσημέρι άμα πετυχω το είμαστε στον αέρα.

ΜAD:λιγάκι εκπομπές για ξένο ρεπερτόριο.

ΣΚΑΪ: μουσικές εκπομπές, ντοκυμαντέρ.

DVD PLAYER: για τις ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ο Ιησούς και τα πρόβατα ρε silencer ;p Έχεις ακούσει τι μαργαριτάρια πετάει ο τσοπανόβλαχος ανάλογα με το τι είναι εποχιακά mainstream?

Απλά μωρέ κάνει την (ιδια) προπαγάνδα που κάνει και μέσα από το περιοδικό Μεταλ χαμερ που είναι και αρχισυντάκτης (τρομάρα του). Γιατί προφανώς περναει, και υπάρχουν πολλά ζώα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δε βλέπω τηλεόραση. Βάζει διαφημίσεις. Μόνο ποδόσφαιρο (δηλαδή Champions League και την ΑΕΛ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μωρέ κάνει την (ιδια) προπαγάνδα που κάνει και μέσα από το περιοδικό Μεταλ χαμερ που είναι και αρχισυντάκτης (τρομάρα του). Γιατί προφανώς περναει, και υπάρχουν πολλά ζώα.

 

Έχω να δώσω λεφτά για Χάμερ από 2α Γυμνασίου και πλέον μόνο Γιοβαννίτη, Αγόρο και την Κατερίνα εκτιμώ από εκεί μέσα, αλλά ο Χρονόπουλος δεν είναι αρχισυντάκτης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να δώσω λεφτά για Χάμερ από 2α Γυμνασίου και πλέον μόνο Γιοβαννίτη, Αγόρο και την Κατερίνα εκτιμώ από εκεί μέσα, αλλά ο Χρονόπουλος δεν είναι αρχισυντάκτης?

Κάποια στιγμή πέρασε από την αρχισυνταξία (ή είναι ακόμα δεν ξέρω) γιατί έχω σταματήσει να αγοράζω φυλλάδες που δεν έχουν κανένα κυρός αντικειμενικότητας και τα λένε κατά όπου φυσαει ο άνεμος (και τα φράγκα).

 

Τεσπα. Μην ανοίξουμε τέτοιο θέμα γιατί θα ξεφύγουμε.

 

Edit: μέχρι πέρυσι ήταν από ότι γράφει τουλάχιστον η σελίδα του, Αρχισυντάκτης κάποιος: Χάρης Ευκαρπίδης

 

http://www.hammer.gr/248/contact.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΕΤ - ΕΤ1 - ΕΤ3 Για ενημέρωση: Πρωτη Γραμμη (Λυριντζης - Οικονομου), Ειδησεις ΝΕΤ κ ΕΤ-3, Τριτη Ματια (Μπλιατκας), Ντοκυμαντερ - Ρεπορταζ: Εδω κ 10 χρονια φανατικα Ρεπορταζ Χωρις Συνορα αλλα κ φετος την Θεματικη Βραδια του Στελιου Κουλογλου, Εξαντα, Focus, Ταξιδευοντας με τη Μαγια Τσοκλη, καμια φορα κ το Μενουμε Ελλαδα, Ταινιες: Κινηματογραφικη Λεσχη, Χρυση Οθονη κλπ κ αλλες εκπομπες οπως Επι Τροχων (Χαρης Θεοφραστου) Cinemania (Νικος Γουλιας) Νυστικο Αρκουδι (Σταθης "Σκυλος" Παναγιωτοπουλος) κ Αθλητικα για να μη τα γραφω ολα!

 

MEGA παλιοτερα περισσοτερο τωρα κυριως για Ch League, Traction (Στεφανης) κ Φακελοι (Παπαχελας)

 

Alpha για Formula 1, αν τυχει Εκατομυριουχο κ αν εχει τιποτα αλλο καλο (ΟΧΙ Ελληνικο Ερασιτεχνικο Ποδοσφαιρο)

 

Καναλι της Βουλης (αν κ θα το εβαζα στα κρατικα) Για τα ντοκυμαντερ κ τις ταινιες βεβαια!

 

Συνδρομιτικη για Αθλητικα Ταινιες Μουσικη Ντοκυμαντερ (γενικα λιγο απ ολα)

Δορυφορικα για τους ιδιους λογους κ Ενημερωση πιο φανατικα CNBC τα βραδια για Jay Leno κ Conan O'Brian!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤ1-ΝΕΤ και ΕΤ3 μονο για αθλητικα (ειδικα την ΕΤ3 για τον ΑΡΗ).

Discovery, History Channel και αλλα δορυφορικα με ντοκυμαντερ.

Καλο ειναι και το "ΣΚΑΙ" με τα ντοκυμαντερ.

Ευτυχως δε βλεπω τιποτα αλλο στην τηλεοραση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...