Προς το περιεχόμενο

palmtops/κινητα?


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους.ΠΑιδια σας εχω μια ερωτηση την οποια εχω κανει σε πολλους αλλα κανεις δεν εχει μπορεσει να μου δωσει μια πληρη απαντηση(μαλλον συναλλασσομαι με ασχετους>)>Ενδιαφερομαι για palmtop και το ερωτημα μου ειναι αν ολα τα palmtops ειναι και κινητα ή μονο καποια απο αυτα.Αν ισχυει το δευτερο εχει καποιος να μου προτεινει κατι το αξιολογο(εχω ακουσει καλα λογια για τα ipaq ths hp>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα pda , χωρίζονται σε pda + phone και just pda.

Αν ψάχνεις κάτι στην πρώτη κατηγορία και θέλεις να κάνεις την αγορά σου από την Ελληνική αγορά , η επιλογή σου θα είναι αναγκαστικά μια συσκευή της qtek.Από κει και πέρα, εξαρτάται από το ποιες είναι οι απαιτήσεις σου και οι προτεραιότητες σου. Το παίρνεις για πλάκα πχ; Για δουλειά; Για surf; Περισσότερο

για pocket pc παρά για κινητό ή έναν καλό συνδιασμό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα θελω ενα κινητο με αυξημενες δυνατοτητες multimedia.Εχω δει το sony ericsson p990 το οποιο ομως ειναι κινητο με multimedia δυνατοτητες εγω θελω το αναποδο γιατι τα μικροσκοπικα κινητα δε με ενθουσιαζουν.Τα qtek απο τεχνικη υποστηριξη τι λενε?Επισης ποια η γνωμη σας για τη σειρα ιpaq ths hp και ποια απο αυτα αν ξερετε εχουν και κινητο(Τα ipaq εννοω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα θελω ενα κινητο με αυξημενες δυνατοτητες multimedia.Εχω δει το sony ericsson p990 το οποιο ομως ειναι κινητο με multimedia δυνατοτητες εγω θελω το αναποδο γιατι τα μικροσκοπικα κινητα δε με ενθουσιαζουν.Τα qtek απο τεχνικη υποστηριξη τι λενε?Επισης ποια η γνωμη σας για τη σειρα ιpaq ths hp και ποια απο αυτα αν ξερετε εχουν και κινητο(Τα ipaq εννοω).

 

Τα ipaq δεν έχουν τηλέφωνο.

Αφού θέλεις ένα multimedia phone, τότε δεν θα σου σύστηνα να αγοράσεις ένα pocket pc γιατί ίσως σου φανεί άβολο.

Δεν σε κατάλαβα, θέλεις το ανάποδο από το π990; Δηλαδή μια multimedia συσκευή με κινητό; Πάντως το p990 δεν είναι και τόσο μικρή συσκευή, αλλά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα.

Τα pocket pc + phone , δεν είναι multimedia συσκευές + κινητά, είναι και Multimedia συσκευές.

Πχ , πιστεύω ότι η νέα συσκευή της Nokia n91 ή 71(δεν θυμάμαι καλά είναι και πρωϊ) θα σου ταίριαζε καλύτερα. Πολύ όμορφη και κομψή, 4gb μνήμη, στέρεο,ράδιο, 2Mpx cam ,wifi, Symbian λειτουργικό-άρα και πολλές εφαρμογές .

Παρόλαυτα , από τα pocket pc θα σου πρότεινα το s200. Έχει πολύ καλή κάμερα, η μνήμη του αυξάνεται ανάλογα με την κάρτα που θα του βάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το s200 einai ths qtek?Βασικα με τη φραση μου εννοουσα πως το τηλεφωνο δε με ενδιαφερει ιδιαιτερως θελω κατι αναμεσα σε pc και κινητο που να δεχεται gps κτλ.Το ΝΟΚΙΑ Ν91 το εχω υποψη μου αλλα απο οτι ξερω δεν εχει αυτες τις δυνατοτητες.Γενικως παντως νομιζω πως ολη η σειρα Ν της ΝΟΚΙΑ θα εχει multimedia δυνατοτητες.Γενικως απο οτι καταλαβα καπου πρεπει να κανω παραχωρησεις(στο μεγεθος, στις δυνατοτητες ) γιατι καμια συσκευη δεν τα εχει ολα σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, δεν υπάρχει ολοκληρωμένη συσκευή. Πάντα, κάτι θα λείπει.To s200 είναι της Qtek ναι. Η HTC το παράγει βασικά, αλλά στην Ελλάδα έρχεται με το bradn της Qtek.

Τα s60 τηλέφωνα όπως η σειρά N της νόκια παίρνουν gps bluetooth receivers και υπάρχουν ειδικά προγράμματα όπως το tom tom για πλοήγηση σε μεγάλες πόλεις .

Δεν υπάρχει σύγκριση βέβαια με τα Pocket pc. Άλλο να να έχεις την Οθόνη ενός pocket pc και να κάνεις τη δουλειά σου και άλλο ένα κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...