Προς το περιεχόμενο

Site με τιμές για ΟΛΑ τα κινητά; ; ;


abeness

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε μάγκες θέλω να πάρω ένα κινητό στην γυναίκα μου, αλλά στα περισσότερα site που ξέρω έχουν τιμές για ορισμένα κινητά, το κάθε ένα ανάλογα με της προτιμήσεις του. Δεν ξέρουμε κάποιο site που να έχει τιμές από όλα τα κινητά που υπάρχουν στην αγορά; ; ; ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκι πάρε τη γυναίκα σου και πηγαινε για μια έρευνα αγοράς γιατί τα περισότερα sites άλλα λένε και άλλα τελικά πληρώνεις!το καλύτερο ειναι να μπεις στα sites των εταιριων, να διαλέξεις αυτό που θες και μετά βόλτα έξω στα μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκι πάρε τη γυναίκα σου και πηγαινε για μια έρευνα αγοράς γιατί τα περισότερα sites άλλα λένε και άλλα τελικά πληρώνεις!το καλύτερο ειναι να μπεις στα sites των εταιριων, να διαλέξεις αυτό που θες και μετά βόλτα έξω στα μαγαζιά.

 

γιατί φίλε μου μην το λές αυτό. Όσες φορές ψώνισα μέσω net ότι έλεγε αυτό πλήρωσα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκι πάρε τη γυναίκα σου και πηγαινε για μια έρευνα αγοράς γιατί τα περισότερα sites άλλα λένε και άλλα τελικά πληρώνεις!το καλύτερο ειναι να μπεις στα sites των εταιριων, να διαλέξεις αυτό που θες και μετά βόλτα έξω στα μαγαζιά.

 

Γυναίκα;; Έρευνα αγοράς;; :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σας ευχαριστώ πάρα πολύ, οι προτάσεις σας με διευκόλυναν πάρα πολύ. Τελικά προσανατολίζομαι να της πάρω το Ζ520 της Sony Ericsson. Βασικά ήθελα Sony Ericsson μιας και έχω το 750i και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος ειδικά μετά την ΠΑΤΑΤΑ που έφαγα με την Motorola με το V550 που με ταλαιπώρησε αφάνταστα, και που ορκίστηκα οτι και το καλύτερο κινητό να βγάλει η Motorola δεν πρόκειται να ξαναπάρω Motorola στην ζωή μου, μιας και για να βγάλει καλό κινητό έχει περάσει από την δική μου καμπούρα και αυτό δεν το δέχομαι.

Sorry που βγάζω τα εσώψυχα μου αλλά το είχα μαράζι. Όπως και να έχει η γυναίκα μου έχει σε λίγες μέρες τα γενέθλια της και μάλλον θα πρέπει μέσα στην εβδομάδα να το παραγγείλω.

Όσο για την έρευνα αγοράς, θα ήθελα να της το κάνω έκπληξη.

Ξανά ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...