Προς το περιεχόμενο

Rally Acropolis


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
dim_b καλος ο Loeb αλλα μηπως υπαρχει κανενα βιντεακι απο τα ιστορικα;

Γιατι η κρατικη τηλεοραση που πληρωνουμε καθε μηνα δεν εδεησε να μας δειξει ουτε ενα πλανο:( :(

Μόλις γύρισα από διανυκτέρευση στην Κινέτα και είμαι πτώμα. Θα βάλω αύριο να δω τι έχω τραβήξει από την υπερειδική και θα ανεβάσω κάποια καλά σημεία από τις κόντρες των ιστορικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πήγε σήμερα κανείς στη ε.δ Μάνδρα να μου πεί κανένα καλό σημείο να πάω αύριο?

Εγώ πήγα...

Προχώρα αριστερά προς τα πάνω... έχει καλά σημεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το ναρκωτικό είναι πολύ δυνατό, αύριο θα πάω Αυλώνα. Δε μου πάει να παρατήσω έτσι το Ακρόπολις χωρίς να πάρω μυρωδιά.

 

Πήγα σήμερα από SP. Πολύ υποτονικά τα πράγματα, καμμιά σχέση ο παλμός και η τρέλα του κόσμου με το αναμενόμενο για Ακρόπολις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι εγινε με τον Solberg? Διαβασα οτι εγκατελειψε ενω κινουταν απο μια ειδικη σε μια αλλη γιατι χτυπησε σε πετρα οταν προσπαθησε να αποφυγει συγκρουση με αυτοκινητο που ερχοταν απο το αντιθετο ρευμα. Ισχυει αυτο? Αν ειναι ετσι τοτε μιλαμε για μεγαλη ατυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι εγινε.

Καποιος δικος μας εξυπνος ηθελε μαγκιες και για να αποφυγει την μετωπικη ο Πιτερ το πεταξε εκτος δρομου με μοιραια αποτελεσματα για την αναρτηση.

Κριμα γιατι γινονταν καλη μαχη στην πρωτη τριαδα:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι εγινε.

Καποιος δικος μας εξυπνος ηθελε μαγκιες και για να αποφυγει την μετωπικη ο Πιτερ το πεταξε εκτος δρομου με μοιραια αποτελεσματα για την αναρτηση.

Κριμα γιατι γινονταν καλη μαχη στην πρωτη τριαδα:(

 

 

Aν είναι δυνατόν!!!

Πραγματικά ουδέν σχόλιον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ειναι η λυση. Να γυρισει πισω το ραλλυ στις ειδικες κοντα στην Λαμια και στην Ιτεα. Αντε αν θελουν για το θεαμα να κανουν την Πεμπτη πριν τον αγωνα μια Super Ειδικη στο Ολυμπιακο σταδιο με φτινο εισητηριο και να δινουν και κανα καλο δωρο αλλα μονο μια μερα. Οχι οπως φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα οτι οι τιμες ξεκινουσαν απο 30Ε και φταναν μεχρι τα 85 στο ΟΑΚΑ.Αληθευει?Αν ειναι ετσι ειναι πολυ ξεφτιλες.Πηγαν να κανουν αρπαχτη.Αλλα δεν ειναι κοροιδο ο κοσμος να πεταει τα λεφτα του ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως οι Ελληνες ξυπνησαν φετος.

Ειναι μεγαλη κοροιδια να προσφερεις ακριβως το ιδιο θεαμα με περισι στην διπλη τιμη και μαλιστα 2 φορες!!!!

Προφανως καποιοι ηθελαν να εξασφαλισουν τα εγγονια τους αλλα δεν τους εκατσε.

Γυρω στα 30000 εισητηρια την Πεμπτη και γυρω στα 7000 την Κυριακη....δεν τους χαλασε....σε 2 μερες ειχαν περιπου τον μισο κοσμο απο περισι.

 

Με τα βιντεακια που ειπαν καποια παιδια οτι εχουν....εχουμε κανενα νεοτερο;:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...