Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά το πρόβλημα αυτό λύθηκε;

 

Διάβασα όλο το topic, αλλά κάποια στιγμή τα παράπονα απλά σταματάνε χωρίς να πει κανείς αν και πώς το έλυσε...

 

Σε μένα πάντως ακόμη και αλλάζοντας γλώσσες και με το patch δεν έγινε τίποτα... νευρίαζα και διέγραψα και το πρώτο download του παιχνιδιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα να παίζω τώρα κάτι μέρες με 1.08 και δεν μου έχει crasharei ακόμα. Με mini image και KRKSecurom_Loader_1_2. Ίσως να φταίει ότι δεν έχω παίξει πάνω από 2 ώρο συνεχόμενα, ίσως να είναι και τυχαίο, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το πρόβλημα αυτό λύθηκε;

 

Διάβασα όλο το topic' date=' αλλά κάποια στιγμή τα παράπονα απλά σταματάνε χωρίς να πει κανείς αν και πώς το έλυσε...

 

Σε μένα πάντως ακόμη και αλλάζοντας γλώσσες και με το patch δεν έγινε τίποτα... νευρίαζα και διέγραψα και το πρώτο download του παιχνιδιού...[/quote']

 

 

 

εγω φιλε μου εβαζα λαθος το patch 1,08. Ο greeneye μου ανοιξε τον δρομο και απο τοτε που το εβαλα σωστα δεν κρασαρει ευκολα. Κρασαρε μια φορά μονο μετα απο 4 ωρες παιχνιδιου. Απλα μολις κανεις εγκατασταση το παιχνιδι,μετα παιρνας το patch μεσα στο φακελο του παιχνιδιου και στην συνεχεια παιζεις. Κατω στην κυρια οθονη του παιχνιδιου πρεπει να γραφει 1.08 και οχι 1.01 που εγραφε τοσο καιρο σε μενα....:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

One of the Iron Lore guys hit up the Titan Quest Vault with a post on the boards outlining what's included in the next patch and when it's going to be released:

Just wanted to give everyone a patch update for the weekend. The next patch is in the testing phase and we hope to get it out to everyone next week. One of the big things we have done with this patch is implement a logging system which will help you help us identify the source of the crashes that some folks are still seeing. We did identify and fix some issues related to crashes caused by low video memory on some machines. There are also a few fixes coming that the Mod community should be happy about.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tonizontas oti exo MSI mhtrikh me SLI NFORCE 4 kai epeksergasth Diplopyrhno 3800+

kai mnhmh 1 Giga leo ta ekshs (karta 6800 me dd3 super xronismenh!)

 

1) apo tote pou ebala to patch 1.08 den mou krasare POTE.

de mou krasare oute me to .exe apo game...world oute me to

gnosto emulation apo to 1.2 tou daemon tools...

ara eite kaneis copy paste to .exe eite to treksis me ton allo tropo

ine to idio.

 

Apla osoi kanoun copy-paste to .exe kalo ine na kratisoun kapou to palio

oste molis bgei allo patch na ksanakanoun copy-paste to original .exe

na kanoun to patch kai meta na peksoun...(perimenontas poia neo fix exe)

allios pezoun amesos to ton allo tropo tou daemon tools...

 

2) Emena me endiaferei na lysoun to problima me ta graphics pou sernontai

kapoies stigmes kai paei san spasto,entalos random gegonos.

Elpizo na to fitaxoun prin to mideniso giati hdh ime sto 5 portal !

 

oso gia to filo mas pou psaxnei kati ekei stous delfous apla na prosexei giati mallon nomizi oti exei aniksei OLO to xarth eno exei ena shmeio konta sta dentra opou steketai aytos o polhths...nomizo ine konta kai se gefira an thimamai kala

 

EDIT: molis efaga to proto crash !!!!!!!! ti glosofaganas...den krasarei den krasarei pare green

to proto crach me 1.08 !!! me petakse ksafnika desktop me to gnosto "send" the error!

den peirazei,arkei na min epanalifthei!!! imoun peripou ligo meta pou skotosa tis 3 medouses

pou se kanoun "petra"

 

EDIT: eimai sto teleytaio portal kai den ksanakrasare mexri tora,eytixos :)

kala milame peftei poly ksylo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw paizw apo tote pou vgike to 1.08 patch kai i moni fora pou mou krashare itan otan piga na mpw se mia spilia stin akti me ta navagismena karabia sthn ellada...

apo tote tipota...

eimai egypto 3o portal

to game einai poli kalo kai goustarw trela...

to sigkekrimeno crash sinevei kai se 2 filous mou...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κι εμένα τώρα δεν κολλάει, αλλά δεν μου πέρναγε και το patch...

 

Να σας ρωτήσω και κάτι, ενώ με ξεκίνησε από την αρχή, μου φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά...

 

Έχω μιλήσει με όλους, αλλά μου δείχνει ακόμα ότι δεν έχω μιλήσει με τον Timaeus, ενώ το έχω κάνει...

 

Δεν με έχει μπλοκάρει από το να προχωρήσω, αλλά λέω να το ξαναρχίσω τώρα που είμαι στην αρχή σχεδόν μην γίνει καμμιά βλακεία μετά...

 

Πάντως με Ρ4 2.6 ΗΤ που έχω, 1 γίγα μνήμη και κάρτα MSI 4800Ti 128MB δεν μου παίζει και πάρα πολύ καλά...

Τρώει ζόρια όταν έχει πολλούς εχθρούς και δεν έχω ανεβάσει και αναλύσεις...

 

Δεν την γλιτώνω την κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai mena to crach synebike se spilia otan piga na bo :) to monadiko crach

mexri tora...

 

edit: exo ftasei aigipto ebgala kati liga sto proto portal den krasare ksana,molis 1 fora diladi.

 

Kanei omos sxetika syxna to "spasto" me ta grafika kai kano mia alxhmeia me 2 portals

gia na synelthei!

 

to exei midenisei kaneis;

 

apo ta extra exo dialeksei defense...exo ftasei 32/32 kai exo efarmosei to "KOLOSOS"

kala milaei gamei kai dernei ! (exei kai plaka)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai mena to crach synebike se spilia otan piga na bo :) to monadiko crach

mexri tora...

 

edit: exo ftasei aigipto ebgala kati liga sto proto portal den krasare ksana' date='molis 1 fora diladi.

 

Kanei omos sxetika syxna to "spasto" me ta grafika kai kano mia alxhmeia me 2 portals

gia na synelthei!

 

to exei midenisei kaneis;

 

apo ta extra exo dialeksei defense...exo ftasei 32/32 kai exo efarmosei to "KOLOSOS"

kala milaei gamei kai dernei ! (exei kai plaka)[/quote']

 

 

 

εγω μολις σημερα το τελειωσα,και μου ανοιξε το epic. απο τοτε με το 1.08 μονο ενα κρασαρισμα και μερικα κολληματα στα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή ακόμα, αν δε δεις Σινικό Τείχος σκάρτο τουρισμο έχεις κάνει μέχρι τώρα. Η αλήθεια είναι πάντως ότι από το patch και μετά σταματησαν τα κρασαρίσματα από το πουθενά. Τα έπαιξε δυο τρεις φορές ακόμα και αυτό λόγω άλλων εφαρμογών όπως widgets ή wallpaper changers...

 

Καλά ρε παιδιά είναι δυνατον να μην γίνονται respawn τα τέρατα? Πως θα κάνουμε κανένα farming της προκοπής (γιατί αλλιως set ολόκληρο δε βλέπω να μαζεύω) ? Όσοι θέλετε να μην περνάτε ξανά και ξανά από τα ίδια μέρη απλά αντέξτε μέχρι το επόμενο rebirth fountain... A και το save χρειάζεται για ένα βασικό λόγο: Το ΧΑΡΤΗ! Ειδικά σε κάτι σημεία που τα fountains απέχουν 5 οθόνες (και βάλε) δε γίνεται να ψάχνεις το δρόμο ξανά και ξανά!

 

 

Κι ένα tip. Αν έχετε Earth mastery (earth και rogue εδώ) στον ταύρο που θα συναντήσετε πριν το παλάτι του Yellow Emperor (lvl 38 παρακαλώ αν θυμάμαι καλά!) βάλτε μπροστά το earth pet σας και βαράτε τον απο μακρια. Ενώ τον χαρακτήρα σας σε κανονικές συνθήκες δεν τον αφήνει σε χλωρό κλαρί το elemental δε μπορει να το κάνει καλά και ασχολειται μαζί του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...