Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

kai nomiza oti konteyo na to mideniso! hahaha

otan telioseis to normal meta allazei tipota i apla ine poio diskolo

na to midenisis alla pezis ousiastika tis idies poleis;

 

 

μετα την Αιγυπτο μου φαινεται εχεις ακομα αλλη μια σελιδα γεματη portals. Τις πολεις δεν τις θυμαμαι,αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ειναι γεματη με κατι τιγρεις και μαγους που δεν σε αφηνουν να προλαβεις να κανεις αχ. Οταν το τελειωσα μου εγραψε οτι ανοιξε το επομενο level δυσκολιας. Αυτο ειναι to epic. Λιγο που το ξεκινησα στην αρχη ηταν ιδιο με το κανονικο. Ιδιες πολεις απλα υποθετω οτι θα ειναι πιο δυσκολο να σκοτωνεις τα τερατακια. Αν και ο πολεμιστης μου ειναι πλεον level 32. Οι ιδιες πολεις πρεπει να ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oso gia to filo mas pou psaxnei kati ekei stous delfous apla na prosexei giati mallon nomizi oti exei aniksei OLO to xarth eno exei ena shmeio konta sta dentra opou steketai aytos o polhths...nomizo ine konta kai se gefira an thimamai kala

 

Καλά, μιλάμε είσαι πολύ ΜΕΓΑΛΟΣ.

ΜΠΡΑΒΟ, μπράβο και πάλι μπράβο!!!

Δεν τον έβλεπα τον ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ με τίποτα!

Να 'σαι καλά φιλαράκι που κατάλαβες τι έλεγα, γιατί τώρα που κοιτάω το μήνυμα μου δεν ήμουν και πολύ κατατοπιστικός.. :oops:

Είχες δίκιο είναι διπλα σε μία γέφυρα και ήτανε κρυμμένος καλά ο άτιμος.. :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις σημερα το τελειωσα,και μου ανοιξε το epic. απο τοτε με το 1.08 μονο ενα κρασαρισμα και μερικα κολληματα στα γραφικα.

 

Μόλις ανοίγει το epic, ξεκινάς πάλι από την αρχή την ιστορία με τον οπλισμό που έχεις αποκτήσει από το normal mode;

Για δώσε καμιά πληροφορία γιατί την είχα την περιέργεια τί γίνεται στο τέλος.

 

ΑΣΧΕΤΟ! Με τα κομματάκια που τα ενώνεις και τα βάζεις στον οπλισμό σου, τί κάνετε; Εγώ τα μαζεύω τα συναρμολογώ και κάθομαι και τα κοιτάω γιατί όλο λέω να τα αφήσω για καμία καλύτερη πανοπλία.. Άπαξ και τα βάλουμε πάνω σε κάποια πανοπλία, μπορούμε να τα αφαιρέσουμε μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά' date=' μιλάμε είσαι πολύ ΜΕΓΑΛΟΣ.

ΜΠΡΑΒΟ, μπράβο και πάλι μπράβο!!!

Δεν τον έβλεπα τον ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ με τίποτα!

Να 'σαι καλά φιλαράκι που κατάλαβες τι έλεγα, γιατί τώρα που κοιτάω το μήνυμα μου δεν ήμουν και πολύ κατατοπιστικός.. :oops:

Είχες δίκιο είναι διπλα σε μία γέφυρα και ήτανε κρυμμένος καλά ο άτιμος.. :evil:[/quote']

 

:-) xairomai pou thimithika sosta,pantos na xeris oti oso kala kai na ta

kaneis kati ksefeygei...ego as poume ena quest pou kati spartans ktl

den exei lithei,kati ksexasa na kano,den tous prosexa,den tous brhka

den xero ti diaolo egine kai epeidh ama pas piso meta sou ksanabgazei

terata ktl to afisa...kai ayto me ton ksempargo pou epsaxnes

se pliroforo epeidh anigo sxolastika tis pistes genika akrh akrh ktl ktl

ton pira xampari amesos!!!! kai malista mou ekane entyposh

 

kai ipa,ti diaolo gyreyei o malak*s edo :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vre paidia tha mou peis kaneis ti rolo akribos pezei to save (monadiko save) sto game; patontas eesc dhladh kai save...

 

Pantos sto diablo to klassiko htan na kaneis save kai meta alt+tab na phgaineis sto fakelo pou einai ta saves kai na kaneis copy-paste to save/xarakthra kapou allou p.x. desktop , etsi wste an ginei kamia strabh na mhn xaseis XP .

kai ayto me ta terata isxye kai kei oti dhladh kanan respawn.

Alla apo mia apopsi den se xalaei : "sorry I need the experience" :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανοίγει το epic' date=' ξεκινάς πάλι από την αρχή την ιστορία με τον οπλισμό που έχεις αποκτήσει από το normal mode;

Για δώσε καμιά πληροφορία γιατί την είχα την περιέργεια τί γίνεται στο τέλος.

 

ΑΣΧΕΤΟ! Με τα κομματάκια που τα ενώνεις και τα βάζεις στον οπλισμό σου, τί κάνετε; Εγώ τα μαζεύω τα συναρμολογώ και κάθομαι και τα κοιτάω γιατί όλο λέω να τα αφήσω για καμία καλύτερη πανοπλία.. Άπαξ και τα βάλουμε πάνω σε κάποια πανοπλία, μπορούμε να τα αφαιρέσουμε μετά;[/quote']

 

 

 

ναι εχεις ολον τον εξοπλισμο και το level που ησουνα...ολα ομως.

 

οχι βαλε τα πανω σε κατι γιατι ετσι και αλλιως αλλα μπαινουν στα πρωτα οπλα κτλ. και αλλα μπαινουν στα επομενα portals.Δεν μπορεις να τα αφαιρεσεις οταν τα βαλεις πανω σε καποια πανοπλια απο οσο ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai afairesh den paizei mallon apo oso deixnei kai logiko...

tha ixa ftiaxei tora papades :)

ego an kai ime sth mesh tis aigiptou to skeftomai an tha katso na to ksanapekso

sto epic molis to mideniso...

kai pou xero oti tha to mideniso?

 

AS MHN TO SXOLIASO :))))))))))))))))))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ετσι λεω προς το παρον. Δεν μπορω να ξαναπαιζω τις ιδιες πιστες απο την αρχη και ας ειναι πιο δυσκολο. Αλλα το αφηνω για το μελλον,οταν θα μου την ξαναδωσει να παιξω το συγκεκριμενο παιχνιδι να το παιξω στο epic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μυστικό για να έχει μακροζωία ένα παιχνίδι, είναι να μην πέφτεις με τα μούτρα. Με το Titan Quest, για παράδειγμα, παίζω 1 ωρίτσα κάθε βραδάκι, χωρίς να ζορίζω τον εαυτό μου να παίξω λίγο παραπάνω για να ανακαλύψω και κάτι άλλο. Το κλείνω πάντα όταν έχω τελειώσει κάποιο quest έτσι ώστε να μην χρειάζεται να κάνω τα ίδια και τα ίδια και ψάχνω όσο πιο αναλυτικά μπορώ τον κάθε χάρτη. Επίσης ολοκληρώνω και όλα τα side quests. Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω ότι χαίρεσαι το παιχνίδι 100% και αν και είμαι σχετικά νωρίς, (μόλις έφτασα στο Ηράκλειο) πιστεύω ότι θα συνεχίσω και στα επόμενα επίπεδα δυσκολίας. Αυτό το έχω καταφέρει μόνο στο Baldurs Gate II για το PS2 στο διπλό παιχνίδι με την κοπέλα μου! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια επαιξα χτες στο epic για λιγο,φτανωντας μεχρι την Σπαρτη. Ειναι σαφως πιο δυσκολο (ασχετως αν ο ηρωας μου ειναι lvl 33) αλλα οι αποστολες μοιαζουν να ειναι ιδιες. Τα πουλια εκει που τα σκοτωνα με 2 τσεκουριες τωρα θελουν 4!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια επαιξα χτες στο epic για λιγο,φτανωντας μεχρι την Σπαρτη. Ειναι σαφως πιο δυσκολο (ασχετως αν ο ηρωας μου ειναι lvl 33) αλλα οι αποστολες μοιαζουν να ειναι ιδιες. Τα πουλια εκει που τα σκοτωνα με 2 τσεκουριες τωρα θελουν 4!!!

 

Ανεβαίνει τουλάχιστον ομοιόμορφα η δυσκολία; Ή εκεί που προχωράς χαλαρός και ανέμελος, ξαφνικά βλέπεις τα ραδίκια ανάποδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω την αληθεια μου φανηκε σαν οταν ξεκινησα το παιχνιδι στο νορμαλ που δεν μπορουσα να καθαρισω ευκολα τα τερατακια. Ειδικα οι σκελετοι πριν την Σπαρτη με ξεσκισανε. Μου φαινεται οτι ειναι και περισσοτερα τωρα τα τερατακια. Π.χ σε ενα θησαυρο κοντα περιμεναν 4 πουλια συνηθως ενω τωρα 8!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αρχίζω και το βαριέμαι πάντως. Ειδικά όταν έχεις φτάσει και lev.30+ και έχεις τερματήσει και τα δύο mastering που σου επιλέγεις τότε απλά προχωράς "μηχανικά" χωρίς να περιμένεις κάτι καινούργιο.

 

Μία συμβουλή. Το παιχνίδι γίνεται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟ αν επιλέξετε earth + spirit mastery έτσι ώστε να κάνετε summon 2 τέρατα. Και αν φτάσετε σε ένα mastery shrine μπορείτε να τα κάνετε summon +6 levels πάνω από το κανονικό οπότε μετά εσείς απλά προχωράτε και αυτά σκορπάνε τον πανικό παντού. Πολύ απλά: Δεν χάνουν ποτέ! Εδώ και big bosses εχουν γίνει παιχνιδάκι με αυτήν την τακτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...