Προς το περιεχόμενο

Τροπος καθαρισμου οθονων lcd


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια χαρα σε ολους.Σας εχω μια ερωτηση.Εχω 2 οθονes philips lcd και μια απλη απορια.Επειδη εχουν γεμισει δακτυλιες πιτσιλιες κτλ πως θα τις καθαρισω?με απλο στεγνο πανι ή με προιον του εμποριου(εχω μια ελαφρα επιφυλαξη για τα προιοντα του εμποριου γιατι εχω ακουσει διαφορα).Αν εχετε καποια δοκιμασμενη λυση ειναι ευπροσδεκτη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego xrisimopoio pani me microfiber ines. Ap oti ksero den kanei na xrisimopoieis otidipote ximika pano stin LCD othoni mono ekseidikeumena proionta. Episis den kanei na psekazeis apeutheias pano stin othoni (LCD), alla prota sto pani kai meta katharizeis tin othoni xoris megali piesi, opos episis kai vregmeno pani me nero, kala straggismeno tha sou kanei ti douleia pou thes.

PS. Apefyge ta proionta pou periexoun Amonia, dioti toulaxiston stis CRT othones ftheiroun to prostateutiko film pou tis kaluptei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα έχει συζητηθεί εδώ στο φόρουμ ,τουλάχιστον 3.255.167 φορές . Τώρα , αν βαριέστε να ψάξετε και ανοίγετε θέματα για να περνάει η ώρα είναι άλλη ιστορία . Πατήστε και κανένα search , δεν βλάπτει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποίησε ειδικά καθαριστικά για οθόνες ή καθαριστικά για φακούς (σε μαγαζιά που έχουν είδη για φωτογράφους).

 

ΜΗΝ χρησιμοποιήσεις Azax ή κάποιο άλλο κοινό καθαριστικό για τα τζάμια, γιατί θα σου καταστρέψει την επίστρωση (δεν θα χαλάσει η οθόνη, αλλά πιθανόν να βλέπεις λεκέδες, περισσότερες αντανακλάσεις, θα λερώνεται πιο γρήγορα αν χαλάσει η αντιστατική επίστροση κτλ, κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...