Προς το περιεχόμενο

sony fe11s απορια και εντυπωσεις


toltek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia to laptop auto to exei h kopela mou edw kai 3 mhnes peripou kai mporw na pw oti paei sfaira, an sbhseis ta "extra" pou foraei h sony se ola ta montela ths. H o8onh tou einai apla kataplhktikh kai genikotera o sxediasmos tou einai sony.Oso gia thn antoxh tou mexri stigmhs den exei bgalei kanena prob kai exei perasei arketa mero-nuxta anoixto opou phgaine apo dreamweaver se Counter-Strike kai apo ekei se MS Visual Studio!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χαιρετω σας ολους.

Το recovery tool kit utility εκανε 66 λεπτα για να γραψει ενα dual layer dvd.

Ειναι φυσιολογικος χρονος αυτος?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Είναι αλήθεια πως σταματάει η Sony να παράγει το FE11S και ως αντικαταστάτη του προτείνει το FE21B με 80αρι SATA στις 5200 και το FE21M με 160αρι Sata στις 4200?

 

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει.

 

Πάντος μετά από σκέψη "ψώνισα" το FE21M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα' date='

 

Είναι αλήθεια πως σταματάει η Sony να παράγει το FE11S και ως αντικαταστάτη του προτείνει το FE21B με 80αρι SATA στις 5200 και το FE21M με 160αρι Sata στις 4200?

 

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει.

 

Πάντος μετά από σκέψη "ψώνισα" το FE21M[/quote']

 

NAI EINAI ALHTHEIA

 

ALLA.... KAI TA 2 EINAI UPODIESTERA apo to FE 11S

 

cpu exei 1.83 to fe11s ta alla 2 einai 1.6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σου λύθηκε το πρόβλημα φίλε μου? Επειδη εμένα μόλις πάω να κάνω upfate από το εικονίδιο μου βγάζει ότι δε βρίσκει σύνδεση στο internet παόλο που εκείνη την ώρα σερφάρω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγαλει ομω;ς και καινουργια φορητα με την επωνυμια FZ νομιζω παιδια...

 

 

telika milontas me tin sony sto velgio

 

I PARAGOGI TOU FE11S den exei stamatisei ... sinexizei kanonika mias kai einai olokainourgio modelo ...apo oti mou eipan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθωνω η νεα σειρα ειναι τα FJ p.x FJ3 που μου αρεσε πολυ με 100αρη δισκο και πολυ καλα χαρακτηριστικα και πολυ ελαφρυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Hi to all...

 

epeidei kai ego exo edo kai merikes meres ena FE11S kai mexri stigmis paei sfaira kai xoris provlima alla enas filos mou ekane mia ma*****a kai formarisse to HDD xoris na dimioyrgisei recovery dvds mporei kapois na moy dosei antigrafa. H Sony thelei 100€ gia kati poy exo idi plirosei mia fora. eyxaristo

giorgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...