Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η ομορφοτερη διασημη ελληνιδα;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θες να εισαι σωστος πρεπει να γραψεις μια λιστα με ονοματα τηλεφωνα και μεροκαματα να ξερουμε που να κινηθουμε!

 

Βασικα αν θες να εισαι σωστος πρεπει να προσθεσεις και τιμοκαταλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αν ειχαμε τετοια στοιχεια (ταριφες) θα ειχε ενδιαφερον να καναμε και μια υποκατηγορια value for money :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

οποιος διαθετει τα απαραιτητα εγραφα ή εμπειριες ας προσθεσει την αναλογη βαθμολογια διπλα στην επισημη!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αφηστε τις πουτ... ησυχες να κανουν την δουλεια τους και εμεις την δουλεια μας. πως θα γινει το πραμα; ακουω προτασεις. ποσες υποωηφιες θα υπαρξουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να ααφησουμε τα προκριματικα γιατι θα αργησει παρα πολυ και να παμε αμεσως σε ομιλους και μετα προημητελικους ή δευτερους ομιλους και ημιτελικο-τελικο..

 

γυρω στις 100 υποψηφιες καλα ειναι ή να ανεβει το οριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα???:-?

Διασημος ειναι καποιος γνωστος

Δημοφιλης ειναι καποιος αγαπητος

 

 

Διασημος ειναι και ο Πασσαρης ξερω γω' date='το ποσο δημοφιλης ειναι δεν ξερω[/quote']

Δεν θα μπορούσες να τα πεις καλύτερα, νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πασσαρης, οπως εχει τεθει, ειναι διαβοητος

 

το θεμα ειναι απλο, καποια που υποτιθετε πως τη ξερουμε. οχι πχ η κορη του περιπτερα μου που χαζευει ολη η γειτονια αλλα οι υπολοιποι δεν τη ξερουν αλλα πχ η Σουλα Μπουλα διασημη σχεδιαστρια (η οποια μπορει να ειναι επισης γνωστη και για τη διαβοητη συμπεριφορα της) δε νομιζω να θελουμε κατι αναλογο με τα καλλιστεια καλη κοπελα και ομορφη

απλα οι ωραιες, να κρινουμε οτι βλεπουμε

 

ας αρχισει το ψαξιμο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως,αν γινει διαγωνισμος και δεν μπει μεσα το ονομα της κορινας στεργιαδου κ της μαριαντας πιεριδη,θα προσφυγω στο συμβουλιο της επικρατειας για να κυρηχθει ακυρος ,παρανομος κ καταχρηστικος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πασσαρης' date=' οπως εχει τεθει, ειναι διαβοητος

 

[/quote']

Kαλα,εσυ πιαστηκες απο το ονομα.Ναι,οκ,ο Πασσαρης ας πουμε ειναι διαβοητος γιατι εχει κακη φημη

 

Μπορουσα να ελεγα ο Τριανταφυλλοπουλος.

 

Αυτος ειναι διασημος ενω δεν ειναι απαραιτητα δημοφιλης(πολλοι τον αντιπαθουν) ουτε διαβοητος(γιατι δεν εχει κακη φημη γενικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και καλες κοπελιτσες οπως ειναι η μαριεττα χρουσαλα. πολυ συμπαθητικη γυναικα.

 

Ναι την έχω δει μερικές φορές στο Balux. Δεν ξέρω πόσο λιγότερο ψώνιο απτις άλλες είναι, αλλά σίγουρα φαίνεται πιο προσιτή στον κόσμο, και δεν εχει προβλημα να είναι με ένα χαμόγελο εν αντιθέσει με κάτι άλλες που εχουν μια μύτη μέχρι εκεί πάνω!

 

Συνεχίζω λοιπόν εγω και δινω την ψήφο μου σε αυτήν! :)

 

ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΧΡΟΥΣΑΛΑ for president! LOL!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...