Προς το περιεχόμενο

www.parishilton.gr


MariaTs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρόλο που δεν είναι προσ τιμήν μουαυτό που θα πώ.....

ήμουνα μια μέρα σε ένα σουβλατζίδικο με την φίλη μου στο Μαρούσι...

ξαφνικά μπένει ο συγκεκριμένος τύπος με έναν άλλον παρομοίου στυλ και μια

γκόμενα ερωτοδικείο-παρατράγουδα και κάτω....:-D ....(παρεπιπτόντως ο τύπος έιναι 2 μετρα!!!).

 

Εγώ λοιπόν άρχιζα νατον κοιτάω επίμονα , για να θυμηθώ που τον ξέρω.....

αυτός...........χμ.....πώς να το πώ.......το πήρε αλλιώς...και κόμπλαρε....:???:

και λέει στην παρέα του ότι το παλικάρι απο κείνο το τραπέζι πολύ μας κοζάρει να το κεράσουμε κανα σουβλάκι?

 

Τι το θελα.......για την επόμενη μία ώρα...δεν σταμάτησε να με κοιτάει , να σχολιάζει εμένα και την κοπέλα μου....και ξαφνικά μας ερχόντουσαν (ή μάλλον ΜΟΥ ερχόντουσαν) κεράσματα.....εσθάνθηκα τόσο άβολα....και εγώ και η κοπέλα μου.... που σηκωθήκαμε και φύγαμε.....

 

Ο τύπος φυσικά ήτανε supershow , αφού ξεσήκωνε όλο το μαγαζί , και γενικα συμπεριφερότανε ΑΚΡΙΒΩΣ όπως και στην τηλεόραση (ίσως και χειρότερα).....

γιαυτό προσοχή αντρες....αν τον δείτε στον δρόμο

 

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΚΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κι αν είναι τύχη! Κρίμα γιατί αν καθόσουν λιγάκι μπορεί να σου έκανε δώρο κάνα τσιουάουα, που είναι και πανάκριβα τα σκασμένα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μενει ρε το σουργελο να του ριξουμε καμια ντοματα+ ?

Ακου εκει "Νational star of greece" omfg roflmao και ολα τα σχετικα.Πρεπει να του κανουμε μυνηση για υποβαθμιση της διεθνους "εικονας" της χωρας μας και να τον παρει στο κυνηγι ο ΕΟΤ ως αμεση απειλη για τον τουρισμο... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλίθια απορία στο κατάλληλο topic! Αυτός, από που βγάζει λεφτά και συντηρείται τόσα χρόνια; Έχει κάνει κάτι στη ζωή του για το οποίο πληρώνεται, η τρώει φράγκα άλλων - περιουσίες - κληρονομιές κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μενει ρε το σουργελο να του ριξουμε καμια ντοματα+ ?

 

Χαλάρωσε, μην το κάνεις........

το λέει και στο τραγούδι του!

Ας έρθει να μου την πέσει εμένα και θα δει τι ξύλο έχει να φάει! Όσο για λεφτά, το πιθανότερο να τρώει καμιά κληρονομιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL!!!!! Τον έιχα δει τον εν λόγω τύπο στο δρόμο...τεράστιο σούργελο!!!! Είναι όμως κορυφηηηηηηηηη :Ρ :Ρ Γειά σου καταπληκτικέ εθνικέ σταρ!!!! :Ρ :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως...κυκλοφορεί ένα μαύρο punto και στις πόρτες έχει το site με φωτογραφία την χαζογκόμενα...Ο τύπος που οδηγούσε πρέπει να ήταν μεγάλο γιωτόμπαλο...Τον πέτυχα στην Κηφισίας και μου'ρθε να του καρφώσω το saxo από πίσω και να τον στείλω στο δ.....

Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...