Προς το περιεχόμενο

O Kaliteros Tropos na katevazo Parts apo Rapidshare


Dark-Shadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δε θέλω καβγά...απλώς είναι ζητήματα που έχουν εξαντληθεί από πλευράς προτεινόμενων τρόπων και δε φαντάζομαι μέσα σε ένα μήνα να βρέθηκε ξαφνικά το δισκοπότηρο. Δεν είσαι χθεσινός χρήστης, για να αγνοείς το search, αν και δε φαντάζομαι πως με αυτό το thread έμαθες κάτι που δε γνώριζες ήδη. Να τα πάμε λοιπόν στο repeat πάλι μια και φαίνεται πως βιώνουμε τη μέρα της Μαρμότας:

 

* Κάνεις reconnect-connect με την ελπίδα να αλλάξει η ip, κάτι που εξαρτάται από τον provider. Το πως θα το κάνεις, χειροκίνητα ή αυτόματα με κυκλωματάκι, είναι στη διακριτική ευχέρειά σου.

 

* Πληρώνεις το απαραίτητο ποσό και γίνεσαι premium user. Εναλλακτικά αποκτάς username/password ληστεύοντας έναν ήδη premium user. :P

 

* Υπομένεις στωικά χρησιμοποιώντας όμως το κατάλληλο πρόγραμμα (USD, Rapget κοκ) για το downloading. Αν κατορθώσεις να μεταπηδάς σε διαφορετικό proxy κάθε φορά, ακόμα καλύτερα.

 

Η παραπάνω σούμα έχει ξανατυπωθεί σε πλείστα όσα thread...φαίνεται πως δεν αρκούσαν.

 

Edit:

 

A episis vrika ton kalitero tropo apla prepei na exeis tixi!!! Kathe mera dinonte Kapoia Free Acounts sta opoia ta exeis gia panta ke den exei periorismous st amb ke sou dinei perisoteri taxitita!!! Opoios endiaferete pm me!!!

 

Και γιατί πρέπει να σου στείλει κάποιος pm...παράνομα δίνονται τα "free accounts"?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 95ΜΒ αρχειο που κατεβαζετε,ποση ωρα περιπου σας περνει για να πατε στο επομενο?εμενα περιπου 40 λεπτα.

φυσικα αν μιλαμε για parts.

για διαφορετικα downloads apo rapidshare,κανα 50-70λεπτο περιπου.εστω και 20ΜΒ να κατεβασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε c Dark-Shadow...το έχω απορία και να με συμπαθάς.

 

Το σχετικό thread με τα δεκάδες post που ζητούσαν τρόπο για να αποκτήσεις unlimited downloading στο Rapidshare και το οποίο κλειδώθηκε τελικά όταν έγινε κατανοητό πως δεν υπάρχει τρόπος που να μην είχε ήδη προταθεί 1 εκατομμύριο φορές' date=' δε σου αρκούσε;!

 

Τι παραπάνω περιμένεις να μάθεις ανοίγοντας καινούριο thread;

 

Ώρες ώρες πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι τη λογική...[/quote']

 

blueviper, είμαι πάντα της απορίας σου, όταν γίνονται συνεχώς νέα-ιδια threads αλλα να με συμπαθάς ρε φίλε μου, για να διαβασεις το thread που προτεινεις εσυ και εγω, που το έχουμε παρακολουθήσει απο την αρχή, το λέμε εύκολα, αλλα για εναν πρωτο-ενδιαφερόμενο, για να διαβάσει ολο το thread πρέπει :

1. να διαβαζει 3-4 μέρες

2. να έχει την δυνατότητα να μην μπερδέυεται γιατι πολλοι λένε λαλακίες

3. να έχει ουσιαστικές γνωσεις που οπως φαινεται παραπάνω δεν τις έχει και σιγουρα μετα απο κάποιο σημείο θα μπερδευτει και θα καντηλοαζει που διαβασε 70 σελιδες και δεν καταλαβε Χριστό.

 

ετσι, ρωταει εδω σαν αρχαριος και μολις μαθει τα βασικά τοτε του πετανε και εμεις το λινκακι του thread...

 

φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεμιτά όσα αναφέρεις gregdais, αλλά στην περίπτωση του Dark-Shadow δεν έχουν εφαρμογή, μια και δεν αποτελεί πρώτο-ενδιαφερόμενο, οπότε συνεχίζω να μην κατανοώ γιατί μπήκε στον κόπο να ανοίξει καινούριο thread, μόνο και μόνο για να πάρει τις ίδιες απαντήσεις.

 

Μόλις μια μέρα πριν είχε γράψει στο κλειδωμένο thread, οπότε το βέβαιο είναι πως το παρακολουθούσε. Ακόμα όμως κι έτσι να μην ήταν, δε χρειάζεται κανένας να διαβάσει 30 σελίδες για να ενημερωθεί...τις 1-2 πρώτες και τις 2-3 τελευταίες να κοίταζε, θα είχε τελειώσει το ζήτημα. Δε μιλάμε για μυθιστόρημα, αλλά για μια απλή απάντηση που μπορεί να δοθεί σε μερικές αράδες.

 

Η δική μου αντιμετώπιση θα ήταν εντελώς διαφορετική, να είσαι βέβαιος, αν το thread είχε ως κίνητρο δημιουργίας την περιεκτική κατάγραφή των γνωστών τρόπων, για να βοηθηθεί ο κάθε ένας που δεν έχει τη δυνατότητα να διαβάσει το προηγούμενο thread. Μόνο και μόνο για να τεθεί εν είδει απορίας από χρήστη που προφανέστατα γνωρίζει τους υπαρκτούς τρόπους και να επαναλάβουμε τα ίδια, ομολογώ πως δεν αντιλαμβάνομαι τη χρησιμότητά του.

 

Κι όπως βλέπεις η ιστορία επαναλαμβάνεται...το γυρίσαμε στα pm για τα "free accounts" κι έχει ο Θεός.

 

Edit:

 

Kala ta les gregdais. Magepsan oloi, Magepsan ke oi ass!!!

 

Το λες εκ πείρας;

 

Τελικά είναι να υποκλίνεσαι στη δυνατότητα ορισμένων να κάνουν διάλογο και να αντιπαρατεθούν. Επίπεδο Κούγιας και βάλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pedia dokimasa to Rapget eine fovero mipos yparxei ke ekei kana kolpo na kano to reset time alla ton deuterolepton prin to katevaseis kserete ti iponoo e?

 

οχι στο rapget δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γιαυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με τρελάνεις?!?!

 

To reconnect είχε προταθεί χίλιες φορές ήδη και μόλις πριν λίγο έγραψες "Kanenas allos tropos gia na kaneis reset ta 60lepta? Xoris reconnect" το οποίο κι έχει απαντηθεί πάλι πως δε γίνεται άλλες τόσες φορές' date=' εκτός κι αν γίνεις premium user!

 

Πάλι τα ίδια και τα ίδια θα αναπαράγουμε ως πληροφορίες;

 

Τι διάολο ρε γαμώτο...μόνο εγώ βλέπω το λογικό κενό στα παραπάνω;![/quote']

Για να πώ την αλήθεια, το βλέπω κι εγώ το κενό, αλλά αν θέλει τόσο πολύ να μάθει ο άνθρωπος ψάχνει συνέχεια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το αέναο κυνήγι γνώσης του ανθρώπου φίλε ALR υποκλίνομαι κι ο ίδιος. Μπράβο λοιπόν στον Dark-Shadow για την φιλομάθειά του κι απολογούμαι που διαμαρτυρήθηκα με αιτία. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kathe mera dinonte Kapoia Free Acounts sta opoia ta exeis gia panta ke den exei periorismous st amb ke sou dinei perisoteri taxitita!!! Opoios endiaferete pm me!!!

Όταν το πετύχει κανείς, ας κάνει τον κόπο να το σφυρίξει και εδώ με ένα post. Δεν είναι τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego otan thelo na katebaso polla part kano to eksis!

1) bazo sti lista tou rapget ta links (kata protimisi rapidshare)' date='

2) ena kyklomataki sti priza tou modem-router pou exo, pou kathe mia ora kovei-ksanadinei reuma! etsi allazei i ip mou!

3) pao gia ypno....

 

;)[/quote']

ayto to kiklwmataki to promi8eytikes apo kapou?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...