Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα.. εκανα ενεργοποιηση .. ωστόσο δεν υπάρχει το ελληνικό πληκτρολόγιο μέσα όπως λέει στο manual και επίσης τώρα μου εχει κολήσει σε μια οθόνη Royaltek Cutting edge gps network.. και δεν προχωράει ούτε με reset..:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To pira ki ego, ok fenete gia tin ora, to elliniko pliktrologio den iparxi stin SD, kai den mporo na to katevaso oute apo to site tis eterias, malon tha exoun pesi oloi me ta moutra kai tha katevazoun ta updates kai tha exei "katsi" o server.

Piotita kataskevis me arista to 10 tou dino 4 kaia fto giati exo to Ipaq 4700 to opio einai korifi se piotita kataskevis.

Tha epaneltho otan dokimaso tin ploigisi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NA rotiso kai kati allo se esas pou kanate egkatastasi...

Ego katevasa to update 7.02 poy exei leei kai elliniko pliktrologio.

Ti lete na kano?...Na peraso to update stin SD karta kai meta na kano egkatastasi to papago sto PPC, i na kano prota egkatastasi kai meta na kano to update opos leei to site?

Thanks prokatovolika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimig ναι δεν εμπαίνε καθόλου στο pocket pc η υποδοχή .. σαν να ήταν διαφορετικό καλώδιο..

 

(ούτε Ελληνικές οδηγίες είχε ούτε σε νάυλον μέσα τα cd.. )

 

 

Το πήγα πίσω και μετά που είδαν οτι όντως ήταν έτσι που το έλεγα μου δώσαν καινούριο.

 

Για Ελληνικό πληκτρολόγιο ίσως μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό του papago..

 

Αλλα αμα βρείτε κάτι πεστε το πάντως οι χάρτες που εχει μέσα είναι η τελευταία έκδοση..

 

 

edit: το αρχείο του Ελληνικού πληκτρολογίου το κατεβάζουμε απο την dis ?

ακυρο το βρήκα εδω- > http://downloads.digitalsolutions.gr/InfoManosKeyboardGreekSIP.cab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πηρα το πρωι πριν λιγο τελειωσα με την φορτιση και εκανα δηλωση προιοντως.

 

Γενικα μου φαινεται οκ το μηχανημα, αν και δεν εντυπωσιαστηκα μεχρι στιγμης.

Αλλα οπως ειχα γραψει και στο αρχικο ποστ, κανει 200 ευρα, οποτες οτι πληρωσα πηρα. Στο βασικο του θεμα σαν μηχανημα πλοηγησης φαινεται οτι τα παει καλα, αν και δεν εχω κανει ακομα τεστακι....

 

Γενικα ειμαι λιγο σκραπας στα PDA και θα χρειαστω καμποση βοηθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον tornado απόλυτα. Και εγω έρχομαι πρώτη φορά σε επαφή με Pda και με συστήματα πλόγησης. Δεν ἐχω δοκιμάσει κάτι άλλο για να μπορώ να το συγκρίνω. Πλοήγηση δεν δοκίμασα ακόμη, μιας και στην περιοχή μου δεν υποστηρίζεται. Με ένα ψαχούλεμα όμως που έκανα διαπιστώνω ότι πρέπει να κάνει δουλειά. Θα ήθελα όμως να δοκιμάσω και το destinator pn για να διαπιστώσω διαφορές.

Προγραμματάκια για pda's και ειδότερα GPS progs μπορούμε να βρούμε πουθενά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον tornado απόλυτα. Και εγω έρχομαι πρώτη φορά σε επαφή με Pda και με συστήματα πλόγησης. Δεν ἐχω δοκιμάσει κάτι άλλο για να μπορώ να το συγκρίνω. Πλοήγηση δεν δοκίμασα ακόμη' date=' μιας και στην περιοχή μου δεν υποστηρίζεται. Με ένα ψαχούλεμα όμως που έκανα διαπιστώνω ότι πρέπει να κάνει δουλειά. Θα ήθελα όμως να δοκιμάσω και το destinator pn για να διαπιστώσω διαφορές.

Προγραμματάκια για pda's και ειδότερα GPS progs μπορούμε να βρούμε πουθενά?[/quote']

 

http://www.aivanet.com/forum.php

 

Oti thes tha to vris sto parapano link ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλωδιο συνδεσης με τον υπολογιστη μπαινει με δυσκολια ... αλλα μπαινει. στον εντοπισμο ομως με το GPS γιατι μου βγαζει συνεχεια την ομονοια!!!??? μηπως επειδη δεν εχει χαρτη της πολης μου? το destinator ειναι πιο ευκολο στην πλοηγηση? γιατι αυτο το papago μου φαινεται πολυπλοκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BIgBad....το ίδιο παρατήρησα και εγω και σπάστικα!...ντε και καλά να ξεκινήσω από ομόνοια!!..

Αλλα μάλλον αν ενεγοποιήσεις το gps απο το πλοηγό μετά από λίγο εντοπίζει την θέση σου κανονικά. (εννοείται ότι θα είσαι σε ανοιχτό χώρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά και εγώ που μένω Ηράκλειο δεν εχει λεπτομερή χάρτη όπως το destinator.. ψάχνομαι τώρα να δώ εαν μπορώ να το βάλω και αυτό ! Γίνεται να τα εχω κ τα 2 ? εννοείται οχι να δουλεύουν ταυτόχρονα ?

 

Επίσης στο COM 1 βρίσκεται το gps?

Ναι κ εμένα ομόνοια μου βγάζει.. προφανώς επειδή δεν υπάρχει λεπτομερής χάρτης δεν μπορεί να δεί που βρίσκομαι .. .

 

(ουτε συντεταγμένες μου δίνει )

 

Αν κάποιος δοκιμάσει το destinator ας πεί αν δουλεύει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...