Προς το περιεχόμενο

NOD32 ή Norton?


Dunno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re paidia!!!

 

Giati toso polu uper tou Nod kai oxi tou KAV???

 

Se sigkritika apotelesmata to KAV Personal Pro mazi me tin Ekdosi 6 se BETA morfi ir8an prota!!!

1. Kaspersky Personal Pro έκδοση 5.0.390- 99.46%

 

Kaspersky 2006 beta έκδοση 6.0.15.222- 99.46%

Eno to Nod32 ir8e evdomo...

7. Nod32 έκδοση 2.50.41 - 88.79%

KAV Personal Pro 5.0.676 Autin tin ekdosi xrisimopoio!!!

 

Einai teleio!!! Tora an kapoios kserei an to KAV 6 einai kalitero apo tin Personal Pro as to pei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παιδιά...δε θα βαρεθείτε ποτέ να κάνετε post τα αποτελέσματα του Virus.gr?! Δεν είναι το μοναδικό δα στον κόσμο στα συγκριτικά αντιβιοτικών. Στο τέλος θα το ανάγουμε στη Μέκκα της αλήθειας.

 

Και δεν είπε κανείς πως το Kaspersky είναι της πλάκας...ο αρχικός όμως χρήστης έβαλε ως δίλημμα NOD32 Vs Norton.

 

Όσο για το ερώτημά σου, κάνε μια εύρεση...έχουν γνωμοδοτήσει ήδη πολλοί επ' αυτού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά...δε θα βαρεθείτε ποτέ να κάνετε post τα αποτελέσματα του Virus.gr?!

Ama ksereis kalitera sites min mas tin les mono... pes ta mas!!!

 

Όσο για το ερώτημά σου, κάνε μια εύρεση...έχουν γνωμοδοτήσει ήδη πολλοί επ' αυτού.

Epeidi ekana simera to proi kai den vrika tpt

Se parakalo an 8imase to topic pes to!!!

 

TNX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

nod ke ego... iha norton 2005 ke ekana taktika scan ke den evriske tipota... molis evala to nod vrike 20-25 trojans , virus ke ala kaloudia...

 

na rotiso ke kati mias ke leme gia nod... kseri kanis an to nod kani scan se files pou sou stelni kapios apo msn real time?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μια βοήθεια παρακαλώ, στο nod υπάρχει πουθενά επιλογή όπως το kaspersky που είχα, που να κάνει φουλ σκαν ας πούμε μια φορά τη βδομάδα μια συγκεκριμμένη μέρα και ώρα? Ή έχει και είμαι στραβός και δεν το βλέπω ή τζάμπα ψάχνω. Και αν υπάρχει και ξέρει κανείς κανένα λινκ για ρυθμίσεις αν χρειάζεται.Ευχαριστώ για κάθε απάντηση.

ΥΓ: Όχι πως με χαλάει να το βάζω χειροκίνητα να ψάχνει όποτε θέλω, απλά ρωτάω αν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και 5 χρόνια χρησιμοποιώ nod32 και μάλιστα μια από τις πρώτες εκδόσεις που την κατέβαζες από το σαιτ, έβαζες καμιά 10ρια χρόνια την ημερομηνία του πισι μπροστά, εγκαθιστούσες το πρόγραμμα, διόρθωνες την ημερομηνία και ο.κ. Τρελλό σπαστήρι μιλάμε! Άλλά τότε οι περισσότεροι γνωστοί μου με κοίταζαν σαν ούφο όταν τους έλεγα "βάλτε ρε το Νod". -"Όχι, το Νόρτον είναι κορυφή". -"Ρε βάλτε αυτο που σας λέω". -"Όχι, όχι, οχι. Νορτον κ παλι νορτον". Τώρα πια όλοι έχουν το Nod32.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από μένα μια ψήφος στο NOD32...Πανάλαφρο και αποτελεσματικότατο!!:-D

Συν του ότι λήγει σε.....16715841 μέρες!!!:mrgreen: :mrgreen:

Επίσης το kaspersky πολύ καλό μη σας πω και καλύτερο από το NOD32...

Για ένα διάστημα παλιότερα είχα και τα δύο μαζί στημένα στο pc...Δεν πέρναγε ούτε κουνούπι!!!:twisted: :twisted:

 

NORTON??Τί είναι αυτό,τρώγεται??:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

kalispera paideia tha simfoniso me ton blueviper oti DEN einai kipriako proion to NOD32. to nod 32 mporei na kanei full scan kai in depth analisis scan opou sou pernaei olo to mixanima apo 3eskonisma.

 

oso gia to virus.gr einai xalia ta apotelesmata pou bgazei den antapokrinontai stin pragmatikotita. an 8elo na dw thn apodosi twn antivirus pao eite sto virusbtn.com eite sto av-comparatives.com (kante kai kapoio search sot google den ta 8imamai kai ap e3w)

 

+3 sto NOD logo advanced heuristics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaspersky ftw ;-). Το έχω τα τελευταία 2 χρόνια και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Μετά τον πρώτο χρόνο που το είχα "σπασμένο" και αφού έληξε το "σπαστήρι" lol, αγόρασα την Internet Security έκδοση 6.0 που έχει και firewall, και AV και και και.... και έχω το κεφάλι μου ήσυχο :D

 

http://www.kaspersky.com/kis6?chapter=185166750

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα προτηνα το ρωσσικο το kaspersky η αλιώς το γερμανικό το antiviR που ειναι και πολυ μαματο ειναι και τζαμπέ

 

κ τα δύο μαζί τρέχουν μια χαρά.μπορεί να το πείτε υπερβολή αλλά δεν παίζει κανένα απολύτως κόλλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...