Προς το περιεχόμενο

Προσφορες δισκοπωλειων!


xtraktor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας!

Καπου πηρε το ματι μου..η το αυτι μου οτι το ,etropolis αλλα και αλλα μεγαλα δισκοπωλεια εχουν κατεβασει τις τιμες αρκετα σε ορισμενα δισκακι/cd...για παραδειγμα ενα δθπλο δισκακι γνωστου band 6,9 εθρω!!

απλα ανοιξα αυτο το thread etsi vste o kauenaw maw na mporei na pei διαφορες εμπειριες του απο τετοια μαγαζια ετσι ωστε ναμπορυμε να ενημερωθουμε γιατι δυστιχως αυτα τα μαγαζια δεν εχουν και τρελο site για να μπορεις να κανεις αναζητηση η τουλαχιστον να μπορεις να βλεπεις τι album ειανι σε προσφορα

ελπιζω να μην θεωρηθει τελειως αχρηστο σαν topic:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Metropolis έχει χιλιάδες τέτοιες προσφορές, ειδικά στα Rock/Metal συγκροτήματα, οπότε δεν έχει και μεγάλο νόημα θα έλεγα ;)

ορισμενες φορες υπαρχουθν ορισμενες προσοφρες που δεν κρατανε για παντα..και δεν ειανι και ευκολο να τις βρει καπιος..εκτος εαν καθησει στο μαγαζι για απειρες ωρες..τωρα εαν εσυ το βρισκεις ανουσιο.. αποωη σου..σεβαστη παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιου είδους προσφορές που αναφέρεις πράγματι δεν έχουν πολύ νόημα να "σφυρίζονται" από εδώ μέσα, γιατί συνήθως αποτελούν μερικά δισκάκια μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού που φεύγουν σε χρόνο dt. Δε μιλάω φυσικά για τις ταρίφες 6.40€ ή τα 4.90€ που αφορούν πολλά cd κι οι οποίες λόγω όγκου πάλι μάλλον δύσκολα θα καταγραφούν σε ένα thread.

 

Το καλύτερο που έχει κάποιος να κάνει, είναι να περνάει συχνά πυκνά από PMW, Metropolis, Μοναστηράκι κοκ τσεκάροντας τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιου είδους προσφορές που αναφέρεις πράγματι δεν έχουν πολύ νόημα να "σφυρίζονται" από εδώ μέσα' date=' γιατί συνήθως αποτελούν μερικά δισκάκια μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού που φεύγουν σε χρόνο dt. Δε μιλάω φυσικά για τις ταρίφες 6.40? ή τα 4.90? που αφορούν πολλά cd κι οι οποίες λόγω όγκου πάλι μάλλον δύσκολα θα καταγραφούν σε ένα thread.

 

Το καλύτερο που έχει κάποιος να κάνει, είναι να περνάει συχνά πυκνά από PMW, Metropolis, Μοναστηράκι κοκ τσεκάροντας τι παίζει.[/quote']

i suppose!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο blueviper!!

 

Ασε και το γεγονός ότι πλέον πάρα πολλά άτομα κατεβάζουν μόνο από p2p και έχουν χρόνια να πατήσουν σε δισκάδικο... :???:

αυτο δεν ξερω εαν ειανι σποντα η οχι..απλα εαν διαβασες το πρωτο μου μηνυμα..απλα ακουσα για καποια διαλογη συγκεκλριμενων δισκων σε προσφορα...το αν πηγαινει καποιος σε δισκαδικο η οχι μαλλον ειναι προσωπικη επιλογη. προσωπικα τυχαινε να πηγαινω απο το 96...αλλα στο εκωτερικο..με πραγματικα καλο υλικο και τιμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μετρόπολις εχει φέρει αρκετά cd ελληνικής μουσικής με στικεράκι "αποκλειστικό" και "περιορισμένα αντίτυπα" αρκετά απ'αυτά ειναι ενδιαφέρον, και οντως φεύγουν. ένα απ'αυτα ειναι το "Η Ηχω και τα λάθη της" οπου συμμετέχουν Λενα Πλάτωνος και Σαββίνα Γιαννάτου, καπου απο '87 ή εκει γυρω. το ειχα δει το Σαββατο που μας πέρασε.

πλήζ μην εκλάβει κάποιος αυτό σαν διαφήμηση. εχετε επιλογή να μην το διαβάζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μετρόπολις εχει φέρει αρκετά cd ελληνικής μουσικής με στικεράκι "αποκλειστικό" και "περιορισμένα αντίτυπα" αρκετά απ'αυτά ειναι ενδιαφέρον' date=' και οντως φεύγουν. ένα απ'αυτα ειναι το "Η Ηχω και τα λάθη της" οπου συμμετέχουν Λενα Πλάτωνος και Σαββίνα Γιαννάτου, καπου απο '87 ή εκει γυρω. το ειχα δει το Σαββατο που μας πέρασε.

πλήζ μην εκλάβει κάποιος αυτό σαν διαφήμηση. εχετε επιλογή να μην το διαβάζετε.[/quote']

ωρεος paintbox...δεν πιστεθω οτι εκανες διαφημηση..απλα ειπες μια γνωμη σε κατι που ειδες και σου αρεσε!

ειανι τοσο απλο..και εκληφθηκε απο ορισμενουθς σαν ανουσιο...

οπως ειπα βεβαια ...για ορισμενουσ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ενδεικτικό παράδειγμα τυχαίας περίπτωσης από την οποία κι ευνοήθηκα, έστω και οριακά.

 

Πριν από κανένα μήνα πετυχαίνω το cd των Red Sparowes στα 16.10€, όταν κάθε φορά που περνούσα το έβρισκα γύρω στα 19€ και κάτι. Το τσιμπάω, τελευταίο κομμάτι, κι έρχεται ο υπάλληλος και προσθέτει μια 5αδα στην τιμή των 19.40€. Παίρνω ένα εκ αυτών, το κοιτάω, το ξανακοιτάω και το μόνο που το διαφοροποιούσε ήταν ένα αμυδρό "Red Sparowes" λογότυπο σε μια ακρούλα. 3€ μείον για μερικές ώρες όλο κι όλο μέχρι να τους τελειώσει η συγκεκριμένη εισαγωγή προφανώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν νομιζω να εχετε δικιο.

 

δεν σας εχει τυχει ποτέ να περνάτε στο τυπικό ψάξημο που συμβουλέυετε να κάνουμε, να πετύχετε κάτι πολύ ενδιαφέρον και σε ελκιστική τιμή, και να το έχετε ήδη - δεν σας εχει τύχει να θέλετε να το πείτε σε κάποιον που ενδεχομένως να τον ενδιαφέρει... μπορεί να μην τυχαίνει συχνά, ομως εμένα μου εχει τύχει αυτή η φάση μπόλικες φορές.

 

anyway :) και επίσης, δεν κατεβάζουν ολοι με π2π (ακόμα...) :ΡΡ και επίσης, εντάξει, δεν εχουμε ολοι χρόνο και χρήματα αρκετά για εβδομαδιαίο ψάξιμο στα δισκοπωλεία - ξέρω, είναι τρελή απόλαυση, ομως για διάφορους λόγους, οχι αναγκαστικά επειδή έτσι θέλουμε, αρκετοί δεν το κάνουμε τοσο συχνά πια :)

 

αυτά :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας τοποθετήθηκε εκφράζοντας την προσωπική του εκτίμηση...αν κάποιος επιθυμεί να δώσει στο παρόν 10 προσφορές, ας το κάνει. Ουδείς άλλωστε του το απαγόρευσε ή και θα μπορούσε να του το απαγορεύσει.

 

Με την ίδια ακριβώς διάθεση κινήθηκαν κι όσοι άλλοι έκριναν πως κάτι τέτοιο, για λόγους που επεξηγήθηκαν, δεν έχει πολύ νόημα. Σεβαστή η κάθε αντίληψη κατ' εμέ κι ας μείνει καλύτερα ως έχει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν νομιζω να εχετε δικιο.

 

δεν σας εχει τυχει ποτέ να περνάτε στο τυπικό ψάξημο που συμβουλέυετε να κάνουμε' date=' να πετύχετε κάτι πολύ ενδιαφέρον και σε ελκιστική τιμή, και να το έχετε ήδη - δεν σας εχει τύχει να θέλετε να το πείτε σε κάποιον που ενδεχομένως να τον ενδιαφέρει... μπορεί να μην τυχαίνει συχνά, ομως εμένα μου εχει τύχει αυτή η φάση μπόλικες φορές.

 

anyway :) και επίσης, δεν κατεβάζουν ολοι με π2π (ακόμα...) :ΡΡ και επίσης, εντάξει, δεν εχουμε ολοι χρόνο και χρήματα αρκετά για εβδομαδιαίο ψάξιμο στα δισκοπωλεία - ξέρω, είναι τρελή απόλαυση, ομως για διάφορους λόγους, οχι αναγκαστικά επειδή έτσι θέλουμε, αρκετοί δεν το κάνουμε τοσο συχνά πια :)

 

αυτά :Ρ[/quote']

what can i say...agree once again!!!

και βασικα αυτος ειναι και ο λογος του πρωτου μηνυματος μου!

cheers man!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...