Προς το περιεχόμενο

rpg funs


666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

1 κατηγορια μονο του ειναι πιστευω το Parasite Eve(1 & 2)...Το 1 δε κυκλοφορησε βεβαια ποτε στην Ελλαδα(απο'τι θυμαμαι).Βεβαια αυτο δε σημαινει οτι δε το ειχε τουλαχιστον 1 εκατομυριο Ελληνες απο τους οποιους τα 4/5 το ειχανε τερματησει...Το 2 ητανε επισης πολυ ωραιο.

 

Koita.. to Para 1 kikloforise stin europi (tora an itan amerikaniko -NTSC- den kserw)I tapini mou gnomi einai

NA TO PAIKSIS AKOMA KI AN XRIASTEI NA POULISEIS TO NEFRO SOU GIA NA TO VREIS!!!!

 

San storry prosopika kai meta apo POLLA rpgs to theoro to poio Unique kathos kai to Combat system tou apo ta kalitera.To Ending tou no1,to SOundtrack tou itan sto mp3 mou gia kana 2mino. Mborei na to exw akoma se backup:-D an to vrw tha sou pw.Alla kai sto Net tha iparxei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σχεδον σιγουρος για το Parasite...Εγω το 1 ειχα τερματησει(με οδηγο αναγκαστικα)το κινεζικο :D:D:D:D:D:D.Και επειδη μου ξυπνησες μνημες κατεβαζω αυτη τη στιγμη το 1 και το 2 και θα τα παιξω με 1 emulator που ακουγεται-λεγεται οτι τα παιζει ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε greg7vas,

εγώ πήγα στο http://www.ebay.co.uk και έκανα search <<sephiroth sword>> με κρητήρια buy it now και worldwide.αφού μου έβγαλε το σπαθί του sephiroth΄κλίκαρα επάνω του και στο τέλος της σελίδας είχε και το σπαθί του kadaj.ελπίζω να σου φάνηκα χρήσημος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε silencer51, σε ευχαριστώ πολύ για την παρατήρηση σου αλλά δεν ξέρω πως να το αλλάξω.εάν ξέρεις πάντως πες μου να το διορθώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το γράψιμο του "fan" ως "fun" ειναι το πιο στάνταρ λάθος τα τελευταία χρόνια... Just an observation...

 

Meta to Guy-Gay ofc :>

 

To teleutaio FmV sto Para 1 einai.. ti na pw.... pantos tora mou thimisate oti ithela na dosw 60e na to parw authentiko apo e-bay.Alla to ksexasa teliws.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έμαθα ότι στην http://www.lik-sang.com γίνονται pre-orders του final fantasy dirge of cerberous για το psp.ξέρει κανείς αν είναι αξιόπιστη σελίδα για να δω αν θα το κάνω και εγώ pre-order;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλοι μιλάτε σαν fan-fun (silencer 51 σωστή παρατήρηση) κ δεν μιλάτε για παιχνίδια όπως baldur's gate,planescape torment,fallout,icewind dale,neverwinter

nights,gothic,vampire δλδ τι το καλύτερο έχει το FFxxx από τα παραπάνω, πάντα τοχα απορία σε τέτοιες rpg-συζητήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι για μενα oλα τα Final Fantasy και ειδικα το 7 εχει την καλλιτερη ιστορια,την καλλιτερη πλοκη και σχεδον τελειο συστημα μαχης απο ολα τα παραπανω παιχνιδια μαζι.Και γιατι μου αρεσει το στυλ των japaneze rpgs απο snes ακομα,σε σχεση με τα βαρετοτατα D&D.. Oσοι δεν εχουν μονο PC και εχουν παιξει και rpg απο κονσολες καταλαβαν αμεσως τι εννοω.

 

Αποψη μου.

 

Διαβασε παρακατω το plot του FFVII (greeklish) και μετα ελα πες που ξαναδες τετοιο story.

 

Φιλικα!

FFVIIplotGR.txt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τα χρυσόστομε greg7vas!την ιστορία των final fantasy (με πρότυπα φυσικά τα ffvii και το ffx) δεν τα έχει καμία άλλη σειρά βιντεοπαιχνιδιών!τερμάτισα επειδή μου αρέσουν τα rpg το oblivion και απογοητεύτηκα σε σχέση ακόμα και με το ffix!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...