Προς το περιεχόμενο

OTENET με 20 ευρώ τον μήνα όλα πληρωμένα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θυμάμαι που το είδα και με κούφανε. Πήγα λοιπόν στο ΟΤΕΣΟΠ και το ζήτησα. Οκ! Έκανα και την αίτηση. Μέχρι τέλος Μαϊου ήταν. Σόρρυ αλλά είχα πρόβλημα με το πισί και δεν μπόρεσα να σας ενημερώσω (και να ενημερωθώ κι εγώ προφανώς...).

 

Ισχύει είπε ο υπάλληλος. Με δέσμευση 1 χρόνου. Χωρίς προπληρωμή!!! Η 512 28 το μήνα. Περιμένω να δω τον επόμενο λογαριασμό.

 

Το ακούσατε, το πήρατε χαμπάρι? Ισχύει? Παίζει κόλπο? Αν ξέρετε κάτι μοιραστείτε το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, δεν ειναι και ο,τι καλυτερο κυκλοφορει. Και εχει και δυο βασικα μεινεκτηματα.

- Δεσμευση 1 χρονου

- πΟΤΕνετ (εχω προβλημα με το πρωτο συνθετικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε μωρε... Εγω εχω otenet απο τα πετρινα χρονια του dsl...και ειμαι ευχαριστημενος απο τον ΟΤΕ. Εχετε παρει μια καραμελα και την πιπιλατε... ΠΟΤΕ και ΠΟΤΕ. Οτι πληρωνεις παιρνεις. Και οποιος εχει γνωστο σε αλλο provider ας ρωτησει να μάθει γιατι οι αλλοι εχουν χαμηλοτερες τιμες....

 

Δεν κατηγορώ καμμια εταιρεια ούτε προσπαθω να αγιοποιήσω τον ΟΤΕ. Έχει κι αυτός πολλα μειωνεκτήματα...που πηγάζουν μέσα από το μονοπώλιο που έχει καταφέρει να επιβαλλει όλα αυτά τα χρόνια.

 

Αλλά βαρέθηκα πια να ακούω συνέχεια τα ίδια πράγματα. Μόλις παει να ρωτήσει καποιος κάτι πετάγεστε, και αντι να τον βοηθήσετε αρχίζεται: ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΕ. ΕΛΕΟΣ!!! Και αναφέρομαι συγκεκριμένα στον greeneye.... o οποιος δε νομιζω οτι βοηθησε καθόλου με την απαντηση του τον pantoleon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε μωρε... Εγω εχω otenet απο τα πετρινα χρονια του dsl...και ειμαι ευχαριστημενος απο τον ΟΤΕ. Εχετε παρει μια καραμελα και την πιπιλατε... ΠΟΤΕ και ΠΟΤΕ. Οτι πληρωνεις παιρνεις. Και οποιος εχει γνωστο σε αλλο provider ας ρωτησει να μάθει γιατι οι αλλοι εχουν χαμηλοτερες τιμες....

 

Δεν κατηγορώ καμμια εταιρεια ούτε προσπαθω να αγιοποιήσω τον ΟΤΕ. Έχει κι αυτός πολλα μειωνεκτήματα...που πηγάζουν μέσα από το μονοπώλιο που έχει καταφέρει να επιβαλλει όλα αυτά τα χρόνια.

 

Αλλά βαρέθηκα πια να ακούω συνέχεια τα ίδια πράγματα. Μόλις παει να ρωτήσει καποιος κάτι πετάγεστε' date=' και αντι να τον βοηθήσετε αρχίζεται: ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΕ. ΕΛΕΟΣ!!! Και αναφέρομαι συγκεκριμένα στον greeneye.... o οποιος δε νομιζω οτι βοηθησε καθόλου με την απαντηση του τον pantoleon.[/quote']

Εχει δικιο ρε παιδια ο φίλος. ΟΚ φταίει και ο ΟΤΕ αλλα δν μπορουμε να ρίξουμε όλη την ευθύνη σε αυτόν . Πρέπει να αναζητήσουμε και κάποια άλλα αίτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αυτο εχει συζητηθει εδω απειρες φορες.

Στο θεμα μας ομως, το πακετο που ανεφερε ο φιλος πιο πανω ουτε φτηνοτερο ειναι απο αλλα, ουτε χωρις χρονικη δεσμευση ειναι (και ειναι και πΟΤΕνετ :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε μωρε... Εγω εχω otenet απο τα πετρινα χρονια του dsl...και ειμαι ευχαριστημενος απο τον ΟΤΕ. Εχετε παρει μια καραμελα και την πιπιλατε... ΠΟΤΕ και ΠΟΤΕ. Οτι πληρωνεις παιρνεις. Και οποιος εχει γνωστο σε αλλο provider ας ρωτησει να μάθει γιατι οι αλλοι εχουν χαμηλοτερες τιμες....

 

Δεν κατηγορώ καμμια εταιρεια ούτε προσπαθω να αγιοποιήσω τον ΟΤΕ. Έχει κι αυτός πολλα μειωνεκτήματα...που πηγάζουν μέσα από το μονοπώλιο που έχει καταφέρει να επιβαλλει όλα αυτά τα χρόνια.

 

Αλλά βαρέθηκα πια να ακούω συνέχεια τα ίδια πράγματα. Μόλις παει να ρωτήσει καποιος κάτι πετάγεστε' date=' και αντι να τον βοηθήσετε αρχίζεται: ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΕ. ΕΛΕΟΣ!!! Και αναφέρομαι συγκεκριμένα στον greeneye.... o οποιος δε νομιζω οτι βοηθησε καθόλου με την απαντηση του τον pantoleon.[/quote']

 

ΕΥΤΥΧΩΣ---Πριν λιγο καιρο ηταν ολα LOL τωρα ειναι ΠΟΤΕ--μοδα ειναι θα περασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε pantoleon,αυτή η προσφορά ισχύει κάτι μήνες τώρα και πιστεύω πως είναι καλή.Ειδικά αν συκρίνεις αυτήν την προσφορά με το πάγιο που πληρώνει κάποιος που έχει γραμμή από τον ΟΤΕ και provider ξεχωριστά,το οποίο είναι περίπου 40 ευρώ,είναι τέλεια!

Εγώ συγκεκριμένα πήρα το OnDSL Kit και δέχτηκα 12μηνη δέσμευση για την προσφορά και μέχρι τώρα η σύνδεση πετάει.Και μάλλον μετά τους 4 προπληρωμένους μήνες θα πάω σε 512 μόνο με 26 αντί για περίπου 50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizo omos pos i desmeysi einai 6 mines kai oxi 1 xrono .Emena toulaxiston ayto mou eixan pei apo 134 otan eixa kalesei .

kai 1 symantiko pleonektima gia osous exoun eidi grammi apo ote . den xreiazetai na diakopsete tin yparxousa grammi sas ara paizei amesos xoris anamoni...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε μωρε... Εγω εχω otenet απο τα πετρινα χρονια του dsl...και ειμαι ευχαριστημενος απο τον ΟΤΕ. Εχετε παρει μια καραμελα και την πιπιλατε... ΠΟΤΕ και ΠΟΤΕ. Οτι πληρωνεις παιρνεις. Και οποιος εχει γνωστο σε αλλο provider ας ρωτησει να μάθει γιατι οι αλλοι εχουν χαμηλοτερες τιμες....

 

Δεν κατηγορώ καμμια εταιρεια ούτε προσπαθω να αγιοποιήσω τον ΟΤΕ. Έχει κι αυτός πολλα μειωνεκτήματα...που πηγάζουν μέσα από το μονοπώλιο που έχει καταφέρει να επιβαλλει όλα αυτά τα χρόνια.

 

Αλλά βαρέθηκα πια να ακούω συνέχεια τα ίδια πράγματα. Μόλις παει να ρωτήσει καποιος κάτι πετάγεστε' date=' και αντι να τον βοηθήσετε αρχίζεται: ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΕ. ΕΛΕΟΣ!!! Και αναφέρομαι συγκεκριμένα στον greeneye.... o οποιος δε νομιζω οτι βοηθησε καθόλου με την απαντηση του τον pantoleon.[/quote']

 

Συμφωνώ. Μπορεί να τα έχουμε βάλει με τον ΟΤΕ αλλά η OTEnet παραμένει ένας από τους κορυφαίους και πιο αξιόπιστους ISP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...