Προς το περιεχόμενο

OTENET με 20 ευρώ τον μήνα όλα πληρωμένα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ρε παιδιά, πΟΤΕ και πΟΤΕ κτλ.

 

Εγώ ενα χρόνο τώρα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με τον ΟΤΕ και την αξιοπιστία του.

ΠΟΤΕ δεν είχα αποσύνδεση, ποτέ δεν είχα πρόβλημα συγχρονισμού και απο downloads σας λέω οτι το pc μου έχει δεν έχει κλέισει ποτέ.

Εκτός λοιπόν απο το χρόνο αναμονής για τη σύνδεση δε νομίζω οτι υπάρχει ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ πρόβλημα με τον ΟΤΕ και την αξιοπιστία του.

Για διαβάστε και τα παράπονα απο τους πελάτες άλλων providers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizo pos tithetai thema gia tis ypiresies pou prosferei i otenet . Perissotero einai mia enantiosi genika kata tou ote gia tis ypiresies pou prosferei synolika . Omos o kathenas energei me vasi ti ton symferei . Kai einai logiko o ote nai einai poli kalos afou oi alles etaireies akoma einai stis arxes tous kai pasxoun apo polles paidikes arrosties . Otan i agora orimasei perrisotero kai meinoun kai ligoteroi ''paixtes'' tote tha arxisoume na vlepoume prokopi .Aplos tora poia oi exelixeis einai poli poio grigores ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν είναι και ό,τι καλύτερο αλλά πιστεύω σε σχέση με τους ISP που έχουμε στην ελλάδα,η OTEnet και η FORTHnet είναι οι καλύτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ισχύει είπε ο υπάλληλος. Με δέσμευση 1 χρόνου. Χωρίς προπληρωμή!!! Η 512 28 το μήνα. Περιμένω να δω τον επόμενο λογαριασμό.

 

στον τιτλο λες 20ε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...