Προς το περιεχόμενο

To καλύτερο UPS κοντά στα 50 ευρώ?


mindscape

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε τουλάχιστον κανένα πολύπριζο ασφαλείας, αλλά και εγώ θα σου έλεγα καλύτερα να το ξανασκεφτείς, δεν είναι σοβαρή δικαιολογία αυτή για να αναβάλεις μια τέτοια απαραίτητη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Eλεος μια μλκια ειπα και γω και μ εχετε παρει μονοτερμα. Εχω παρει μωρε ενα πολυπριζο και καλα ασφαλειας που προστατευει απο υπερταση αλλα σαφως δεν αρκει. Τελος παντων θα το ξανασκεφτω αλλα για να πω την αληθεια σκεφτηκα λιγο εως αρκετα και το οικονομικο αλλα τωρα που μου την ειπατε (πλακα κανω) το ξανασκεφτομαι και ισως αγορασω ενα απο Δευτερα. Μια τελευταια απορια, αν χαλασει η μπαταρια του μπορει να αλλαχτει? Επειδη δεν αναφερει τπτ το e-shop στην περιγραφη του και μη το παρω και παει αχρηστο μετα απο κανα χρονο. Ευχαριστω για τον πολυτιμο χρονο σας (και για το κραξιμο :lol:).

 

Δωσατε και τα απολυτα επιχειρηματα πιστευω.

Σωστή απόφαση man.

Και γω σκέφτομαι να σταματήσω να οδηγώ αυτοκίνητο' date='γιατί συμβαίνουν τόσα τροχαία στους δρόμους,αλλά και επειδή το παρκάρω σε δρόμο με κλίση μπορεί να λυθεί το χειρόφρενο και να πάρει σβάρνα τα αυτοκίνητα απέναντι.:confused:

Ξανασκέψου τι(δεν)έκανες...[/color']

pio swsto paradigma tha itan na peis oti den foras zoni giati exei sivmei kapios pou sothike epidi ektinaxthike apo to parathiro se atixima na min sonotan an forage zoni...

ti allo tha akouso... :)

:lol: :lol: :lol: loooooooooooooooooooooooooooooooooool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δε το παρηγγειλα ακομα γιατι εψαξα στο google να μαθω περισσοτερα για τα ups και το πως λειτουργουν και διαβασα καπου οτι αν κλαταρει το ups ή χαλασει η μπαταρια του μπορει να σου "ψησει" τα μηχανηματα μεσα στο κουτι (μητρικες, μνημες, επεξεργαστες κλπ) και ψιλο-φοβηθηκα και το ανεβαλα επ αοριστον. Γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να γλυτωσω απ τις διακοπες του ρευματος και να παθω ζημια απ το ups. Μλκια σκεφτηκα το ξερω αλλα απ την αλλη τοσα χρονια εχω 2 υπολογιστες σε Αθηνα και Χαλκιδα και εχουν γινει αρκετες διακοπες ρευματος και την εβγαλα καθαρη (φτου φτου σκορδα...), οποτε ετσι ηταν παντα ετσι ειναι και τωρα. Εκτος αυτων και για 90? μου φαινονται λιγο ακριβα και δε μου περισσευουν καθε αλλο μαλιστα. Τελος παντων ευχαριστω για τις γνωμες ολων και ξερω μελλοντικα τι θα παρω αν αλλαξω γνωμη. :wink:

 

....επισης τα ups δινουν και εγγυηση καλης λειτουργειας οχι μονο απο αυξομειωσεις τασης και διακοπες ρευματος αλλα και για τυχον δικες τους μλκς.....επομενος εισαι καλυμενος,αν φοβασαι απ αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...