Προς το περιεχόμενο

kaspersky και reboot


kalaeimaigr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τον kaspersky 6.0.300b και μου κανει το εξης ειδικα σημερα.Οταν κανει updates και ειδικα οταν παιρνει το hotfix b που απ οτι καταλαβα ομως αλλαζει συνεχεια μου ζηταει reboot.Του το κανω και σε μια ωρα το βιολι του .Μου βγαζει το μυνημα please restart your computer to complete the installation of new or updated protection components.Aν δεν κανω λαθος βρεθηκε bug στην εκδοση 300 και bug στο hotfix της. Σημερα ειναι ηδη η πεμπτη φορα.Μονο σε μενα το κανει η και σε καποιον αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια που πιασαμε τον kaspersky να σας ρωτησω και κατι αλλο.Εμενα μου κανει προβλημα με το rundll32 ,το driver του intellipoint και το gui του kerio.Μου λεει process is a loader (invader) και μια φορα στο mouse μου εβγαλε blue screen οταν εκανα install το driver του mouse και reboot,ενω οποτε κανω μεγενθυση με το ποντικι μου κολλαει στο μεγενθυμενο και πρεπει να κανω pause protection για να την βγαλω.Πολυ μπελας η νεα εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έβγαλα και έβαλα την παλιά έκδοση του Kaspersky Antivirus που συνεργάζεται με το Antihacker και βρήκα την υγειά μου. Καινούριο Antihacker που θα συνεργάζεται με την έκδοση 6, ξέρεις κανείς πότε θα βγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και για να μη ανοιγω καινουργιο topic εχω βαλει εδω και κατι μερες το kis 6 και σημερα μου κανει το εξης στα καλα καθουμενα το εικονιδιο στο tray απο κοκκινο

γκριζαρει μονο του ενω το kaspersky μεσα λεει οτι ολα running.Εχει συμβει σε κανενα?Τι μπορει να συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να μη ανοιγω καινουργιο topic εχω βαλει εδω και κατι μερες το kis 6 και σημερα μου κανει το εξης στα καλα καθουμενα το εικονιδιο στο tray απο κοκκινο

γκριζαρει μονο του ενω το kaspersky μεσα λεει οτι ολα running.Εχει συμβει σε κανενα?Τι μπορει να συμβαινει?

Μηπως εχεις πειραξει την ημερομηνια του συστηματος σου? Αν δεν ειναι συμφωνη με την τρεχουσα, σου το κανει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι η ημερομηνια ειναι η γνησια και γενικα το συστημα ειναι οκ.Το κανει οταν ειμαι dc και κατεβαζω κανει το γνωστο γουρουνι που το σφαζουν(attack worm κτλ)και μετα απο κανα λεπτο γκριζαρει.Υστερα απο κανα 5λεπτο συνηθως ξαναντοματιζει.Δεν ξερω τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...