Προς το περιεχόμενο

...τον internet explorer μου... μια βοηθεια


panos_mp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα χρησιμοποιο firefox αλλα η γκαντεμια δεν εχει ορια οταν χρισιμοποιεις IE micros... στο θεμα τωρα

 

ο firefox δεν ανοιγει την σελιδα του τει μου. ετσι χρησιμοποιω τον iexp. για να ανοιγω μονο αυτη τη σελιδα.

 

την ανοιγω λοιπον και ξεχναω οτι ειμαι στον expl. ετσι παταω google και κανω ενα search για ενα σιτε(μαρκας ηχειων, δεν πηγαινα και γυρευοντας) και εβγαλε κατι ακαταλαβιστικα αποτελεσματα και λεω ασε να μη πατησω και το πατησα καταλαθος και βρεθηκα με σκουληκι.

το οποιο το avg πεταξε με τις κλωτσιες.

(εχω και το spywareblaster kai adaware)

 

το προβλημα ειναι πως, δεν ξερω γιατι αλλα εχει αφησει κατι φακελους κ αρχεια με σκια (σανα ταχεις κανει cut) και οταν πας να τα διαγραψεις λεει

 

"cannot deleta pagefile is being used by another person or program"

 

μπορει κανεις να με βοηθησει να τα ξεφορτωθω?

 

Υ.Γ μακρια απο ie της microsoft ειχα βρει την υγεια μου με την αλεπου αλλα οτι θαχα προβλημα μεσα σε 3 λεπτα χρησης δεν το περιμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μήπως αυτά τα αρχεία είναι κρυφά και τα δείχνει έτσι;

2. Λογικά κατά την εκκίνηση λειτουργεί κάποια εφαρμογή και τα τρέχει άρα λέω να τρέξεις στο Εκτέλεση(RUN) την εντολή msconfig και να δεις τι παίζει.

3. Ίσως να μπορέσεις να εντοπίσεις αυτό που φταίει από τον task manager με ctrl+shift+esc και να κάνεις τέλος εργασίας.

4. Αν δεν δουλέψει τίποτα από αυτά σου συνηστώ κάποιο να τρέξεις και κανά άλλο spyware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα ενα java που δεν μου καθεται καλα (γιατι εκει μπηκε ο ιος) και ενα που δεν γραφει απολυτως τπτ και ειναι τσεκαρισμενο λες ναναι αυτο?

 

? greekboy που το βρισκω το unlocker??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε την εκανα τη πατατα, μεσα σαυτα ηταν ενα αρχειο βοοτ (μετα την αφαιρεση του στο DMI ελεγε eror λειπει ενα αρχειο κ τετοια. αλλα δεν τοχα ξαναδει στο pc oποτε μαλον κατι εγινε και εμφανιστηκε μετα την εισβολη.το διεγραψα και παει ο υπολογιστης.

ευτυχως εχω και 2ο pc και μπηκα στο ιντερνετ και βρηκα το αρχειο μετα εβαλα τον σκληρο στον αλλο και ξεκινησα με αυτον τα windows περασα το αρχειο και ενταξει. τους ασχετους φακελους παντος τους ξεφορτωθηκα.. αν και το ριψοκυνδυνεψα λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα ενα java που δεν μου καθεται καλα (γιατι εκει μπηκε ο ιος) και ενα που δεν γραφει απολυτως τπτ και ειναι τσεκαρισμενο λες ναναι αυτο?

 

? greekboy που το βρισκω το unlocker??

 

http://ccollomb.free.fr/unlocker/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...