Προς το περιεχόμενο

1mbit; χοχοχο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν όταν σηκώνεις το τηλ χάνει συγχρονισμό, είναι τοπικό το πρόβλημα σου.

Δοκίμασε με άλλα φίλτρα/splitter. Σήκωσε ένα σχεδιάγραμμα μπας κ έχεις κάνει κάπου λάθος στις συνδεσμολογίες.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mipws exeis kapoio synagermo o opoios einai syndedemenos sto til gia na stelnei sima se periptwsi pou xtipaei? an nai, fwnaxe ton synagermatzi na dei mipws exei ginei kati lathos stin sindesi mesa sto kouti tou synagermou. mporei na exei valei to synagermo, prin apo to DSL enw prepei na einai ola parallila( i kati tetoio telospandwn!!) emena afto eixe simbei kai aposyndeotan synexeia kai eixa poly thorybo sto tilefwno kai ekane 100 wres na sygxronistei to modem. meta apo afto, ola eftiaxan.

tsekare to

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DR_SLUMP epeidi to problima tou 8orubou to xa ki egw den exei na kanei me tin taxutita tis dsl auto mporei na einai apo duo pragmata ena apo ta kalwdia pou erxontai apo ote mexri to spiti sou i duo apo to kouti tis polukatikias sou mexri to spiti opou emena auto isxue kai trbiksa ftp kalwdio apo to kouti katw mexri to spiti kai usixasa i taxutita den allakse kai fantasou oti emena stin arxi itan apla 8orubos kai kataliksame meta apo ligo kairo se tileparty na mpainoun 2-3 sti grammi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@alexb_10 με σώζεις, δεν μου πέρασε από το μυαλό και κατά 99% είναι αυτό γιατί συγχρονίζει αργά!!

@Phed είμαι σε μεζονέτα και δεν υπάρχει κάποια άλλη "ρίζα" πέρα από τη δική μου. Εάν συμβαίνει κάτι παρόμοιο με σένα έχει να κάνει με κουτί του ΟΤΕ εκτός σπιτιού.:(

Ελπίζω να είναι αυτό που είπε ο alexb_10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε φάση!!

Έπειτα από καμία λογική εξήγηση και το bandwidth να γίνεται χειρότερο σκέφτηκα να ανοίξω τις πρίζες να δω μήπως τα καλώδια είναι υπερβολικά λεπτά ή κάτι τέτοιο. ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΑ::

ΠΑΤΕΝΤΑ ΕΝΩΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΜΕ ΤΗ ΠΡΙΖΑ ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΧΑΤΟ!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ!!

Αυτό έγινε από τον ΟΤΕ γιατί το σπίτι είναι πρωτοκατοίκητο και πήρα ξανά στο 121 μετά που επισκεύασα τις πρίζες και μου δόσανε αυτόν που έκανε τις εγκαταστάσεις στη περιοχή και μου λέει "ε ναι νομίζω εάν δεν φτάνει εύκολα το καλώδιο επεκτείνουμε με αλουμινόχαρτο, το τηλέφωνο μια χαρά ακούγεται και το ΑΙΕΣΝΤΙΕΝ παίζει, τώρα για ΕΙΝΤΙΕΣΕΛ δεν ξέρω τι να σου πω, καλά που το σκέφτηκες".

Πραγματικά είμαστε για γέλια. Happy end πάντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantos pera apo tin plaka epeidi to exo psaxei arketa to thema me tis DSL ta provlimata sinithos einai :

 

1on MH SOSTH SYNDESMOLOGIA

2on SYNAGERMOI

3on KALODIOSEIS

4on KATANEMHTHS OTE

 

auta gia aposyndeseis i thoryvous stin grammh

 

gia to thema taxytitas einai :

 

1on KATANEMHTHS OTE

2on KENTRO OTE (DSLAM FULL)

3on KALODIOSEIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω που οταν οπλιζω- αφοπλιζω το συναγερμο κοβεται για λιγο η γραμμη , και το ADSL , και μετα ξαναδουλευει ειναι προβλημα του συναγερμου??

 

φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...